702 Shares 5262 views

Zakupy w Stambule

Turcja przyciąga wielu turystów. A jeśli ktoś woli, aby przejść do bardziej ustronnym, cichym miejscu, a potem przez jakiś Istanbul – raj na ziemi. To miasto jest szczególnie atrakcyjna dla miłośników zakupów i zakupów. Zakupy w Istambule jest naprawdę wspaniały. Jest nie mniej ekscytujące niż w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu, Londynie i innych miastach uznanych przez prawdziwych liderów w tej kategorii. Od trekkingu na Stambuł Zakupy nie powinny zrezygnować.

Dlaczego jest tak popularny zakupy w Stambule? Po pierwsze, nie jest dobrze rozwinięty przemysł włókienniczy. Oznacza to, że wiele światowych marek wolą produkować swoje produkty właśnie tutaj. A ich ceny są znacznie niższe niż w krajach europejskich do transportu i zwyczaje są bez dodatkowych opłat. Po drugie, w tym mieście jest mnóstwo sklepów i punktów, które zachwycają turystów z jego jasności, koloru i lokalnym różnorodnej gamy produktów.

Zakupy w Stambule będzie najlepiej, jeśli dowiedzieć się trochę o jego funkcji. Na przykład, przydatne informacje, że każda dzielnica miasta ma swoje sklepy i rynki tematyczne. Tak więc, w zależności od tego, co rzeczy, które trzeba, trzeba wybrać różne części Stambułu.

Należy pamiętać, że zakup na rynku turystycznym, który jest nazywany Sultanahmet, a jeśli trzeba zrobić, to z wielką ostrożnością. Produkty nie jest z pewnością dużo, ale sprzedawcy nie są zbyt mądre i przyzwoite (można wsunąć fałszywy) i nieludzkie ceny. Zakupy w Stambule po wizycie na rynku może opuścić nieprzyjemne doświadczenie. Biżuteria i dywany nie można kupić tutaj, chyba że – pamiątek i bibelotów.

Jeżeli jesteś fanem wysokiej klasy zakupy, wybierz Nisantasi lub Beyoglu, tutaj można znaleźć wiele butików, które oferują turystom zarówno marki lokalne i globalne. Można kupić wiele pięknych rzeczy, aby je odwiedzić.

Zakupy w Stambule może być kontynuowane w dzielnicy Laleli. Jednak tutaj można oddawać tylko w lokalnych produktów w niskich cenach. Jeżeli jesteś miłośnikiem do rokowań w tej dziedzinie jesteś zadowolony będą rywalizować na ostateczny koszt dla konkretnego produktu w języku rosyjskim.

W dzielnicy Nisantasi, można znaleźć wiele luksusowych sklepów, restauracji i kawiarni. To dla ciebie, oczywiście, nie Mediolan, ale tutaj wszystko jedno strój wszystkie gwiazdy tureckiego kina, sceny i telewizji. Jeśli szukasz butików znanych projektantów, to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Zakupy w Stambule nie można sobie wyobrazić bez wizyty w alei rumeli, Cumhuriyet oraz Istiklal. Tutaj można kupić wysokiej jakości buty, torebki, biżuterię i wyroby włókiennicze.

Zakupy w Istambule, wiele zalecamy wykonywać wyłącznie w centrum handlowym Akmerkez. Uważany jest za jeden z największych w Europie. Może być łatwo zwany raj dla miłośników zakupów. Marmur, fontanny, sklepy i … krasotischa ponownie sklepy i sklepy ponownie.

Oczywiście, poczuć kolor narodowy, aby zrozumieć, co prawdziwy handel turecki, będzie można tylko do jednej z lokalnych rynków. Pamiętaj, aby patrzeć na ten cel na obrzeżach miasta, uzyskać wiele wrażeń.

Wiele z nich przynieść z Turcji pachnących przypraw. Można je kupić w Spice Bazaar. Znajduje się w pobliżu meczetu Eminönü. I rynek rybny, z wyjątkiem ryb, można łatwo kupić więcej, a owoce, warzywa, słodycze, przyprawy.

Zakupy w Stambule, to trudno sobie wyobrazić bez negocjacji. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rynków. Tutaj ceny są niższe niż w butikach i sklepach, a jeśli spróbujesz, to dobre rzeczy naprawdę się praktycznie nic. Nie wstydź się, kupcy w tym kraju są przyzwyczajeni do tego, w obrocie z nich swego rodzaju tradycją.

Jeśli nie myśleć o życiu bez wycieczki na zakupy, ale spędzają zbyt dużo i nie chcą, iść do Stambułu. Zakupy tutaj będą spełniać wszystkie Państwa życzenia.