407 Shares 9905 views

Jak można iść do teatru? Wskazówki i sztuczki

Teatr dziś często nie jest tani, więc idź do niego sens szykowny do tego wieczorem (lub dzień) stał się absolutnie świąteczny. To tradycja, która istniała do niedawna mogło powstać, ponieważ przez długi czas jak królewski widowisko było zabawne. Pierwszy trupa pochodzi z Rosji w czasie Aleksiej Michajłowicz, a istniał w 1672-1676 gg. Odegrała ona 64 młodych mężczyzn, którzy wykonali grę na historii biblijnej. Nie wiemy, jaki rodzaj ubrań na wyjazd do teatru był na widowni w czasie, ale wiadomo, że przedstawienie trwało 10 godzin, po czym wszyscy udali się do kąpieli zmyć grzechy. Spektakl w swoim rodzaju w tych dniach, dosłownie o nazwie „pozorischami” i było coś z zakazanego owocu. Dalszy rozwój i uznanie teatru otrzymał w czasie Piotra Wielkiego, kiedy rosyjskie zespoły zagraniczne i pojawił produkcje prowincji zaczęli przychodzić.

teatr Ubrania powinny odpowiadać poziomowi tego wydarzenia. Na przykład, jeśli masz specjalne zaproszenie, ma sens wynająć smoking dla mężczyzn i obowiązkowe podnieść strój wieczorowy dla pań. Jej cechą jest długa spódnica w połączeniu z dekoltem, akcesoria futra i biżuterię. Niektóre zestawy mogą obejmować damski kapelusz, które jednak nie powinny być bardzo duże, tak aby nie zakłócać wydajności patrzenia. Masywne kapelusze w celu zapewnienia zgodności z zasadami dobrego smaku będą musiały zostać usunięte.

Jak można iść do teatru, jeśli nie ma specjalnego zaproszenia? Dla tych, którzy planują wziąć udział w prezentacji sovpadenie parę rzeczywistych obrazów wizualnych. Ie mężczyzna i kobieta powinna wyglądać harmonijna, dla którego może być ubrany w ciemny garnitur z lekką koszulę i krawat, który jest dość łatwo odebrać strój dla kobiet. sukienka panie powinny być eleganckie. Do tych celów można użyć dowolnego zestawu biznesu, uzupełnione eleganckie akcesoria, biżuteria, torebki i ładne buty.

Dość często w teatrach stołecznych, aby zobaczyć ludzi, którzy nie przestrzegają minimalnych ubioru. Pochodzą one nenaryadnye w butach ulicznych. Ale to nie znaczy, że nie mają nic do pójść do teatru. Nowi w Moskwie wiele osób podróżujących służbowo, którzy być może chcą odwiedzić słynne atrakcje i występy, nie posiadając odpowiednią garderobę.

Przy podejmowaniu decyzji co iść do teatru, trzeba myśleć o włosy i makijaż. Często wiele prawykonań obecności prasy, telewizji i fotografów, którzy biorą zdjęcia dla mediów. Uważa się, że lepiej się piękne. Ponadto, warto zastanowić się, co „zużycie” perfum. Spektakl jest działanie publiczne, tak silne zapachy ostre są nieistotne. Cienki, delikatny smak jest bardziej etykiety linii. Ponadto, w pobliżu może być alergiczne i astmatyczne, bolesne reakcje, które niekorzystnie wpływają na pozytywną atmosferę wypoczynku.

Jak można iść do teatru, gdzie dzieci bawią? Odzież na implikuje większą wygodę, ponieważ trzeba myśleć nie tylko o własnym pięknem, ale także konieczność mieć oko na dziecko. Być może nie należy nosić zbyt wysokie i cienkie obcasy i suknie wieczorowe, jak reprezentacje są zazwyczaj odbywają się w godzinach popołudniowych, a niektóre z nich są interaktywny charakter. Ale to nie znaczy, trzeba całkowicie zrezygnować eleganckie garnitury, ponieważ każdy ładnym dzieckiem, gdy jego mama i tata – najpiękniejsze.