381 Shares 4951 views

Klatka dla królika – PET dobrze żyć

Co do zasady, w mieszkaniu miasta królik zwierzę spędza znaczną część życia w przestrzeni zamkniętej. Klatka dla królika powinna zawierać wszystko, czego potrzeba do wygodnego normalnego istnienia uszata zwierzaka.


Dziś ozdobne króliki zyskał dużą popularność wśród miłośników zwierząt domowych. Doszli do gustu nie tylko dzieci, ale także dorosłych, którzy z różnych powodów nie mogą mieć kota lub psa, ale nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt.

Królików są bardzo przyjazne stworzenia. Żyją w świecie z wszelkimi zwierzętami, czy jest to pies, kot lub chomika. Zwierzęta wysoko w rankingu wśród zwierząt kochanków. Nie wymagają one duży obszar nie jest trudne do utrzymania, dbać o nich, a działalność ta nie zajmuje dużo czasu. Ushastik karmić łatwo kupić lub przygotować własną rękę.

Przed rozpoczęciem Bestii, powinny być starannie przygotowane do tej imprezy i kupić zwierzęcia na co trzeba dla jego życia. Pierwszą rzeczą, którą trzeba – klatkę dla królika. Można je kupić w sklepie lub budować własne ręce. Najważniejsze, że obudowa zwierzę było wygodne i spełniają wszystkie normy sanitarne. Po tym wszystkim, ulubione zwierzę zostanie przeprowadzona w nim przez większość mojego życia. Królików w klatce muszą spać, jeść, iść do toalety i czekać na moment, kiedy właściciel podejść, wziąć go w ramiona, pieszczoty i zwolnić spacer do wolności.

Wymiary komórek królika powinny być cztery do pięciu razy więcej od swoich mieszkańców. Sprzedaży wielopoziomowy „budynek”, który będzie do gustu zwierzęciem.

Jeśli komórka ma dno siatki, należy umieścić we wnętrzu maty lub płyty, aby spocząć na jej królik będzie siedzieć wygodnie. W przeciwnym razie, zwierzę będzie spędzać cały czas w toalecie, jak nogi zwierzęcia być niewygodne na desek podłogi. Domy z tworzywa sztucznego dna lepiej nadają się do zwierząt.

Klatka dla królików typu może mieć do spania, w którym dziecko będzie zadowolony spać. Tutaj zwierzę może ukryć jeśli coś wydaje się niebezpieczne dla niego, a reszta z zbyt wiele uwagi.

W domu królik umieścić zbożowej żywności podajnik-komorowy. Pożądane jest, aby ten towar został zamontowany i przymocowany do siatki. Sprzedawane jako podajniki podłogę z ciężkim dołu do zwierzęcia nie mógł obrócić je.

Klatka na królika muszą być wyposażone w uchylny automatyczne poidła, która ma postać rury metalowej z kulą na końcu lub na brodawki typu.

Króliki są bardzo czyste zwierzęta, a kiedy zaczynają dorastać, to pójdzie do toalety. Do tego, stan wybrany zasilania zwierząt kąt prostokątny pojemnik zrobić. Na chodzie nadaje się do tego celu zwykłe kuwecie, które trzeba ciągle zmieniać, czy króliki obok niego zorganizować toaletę.

Czyścić klatkę i zmienić postilku potrzebują więcej niż 2 razy w tygodniu. Króliki powinny być suche łóżko. W przeciwnym wypadku, gdy brudne lub mokre postilke może mieć chorobę żołądka.

W dolnej klatki mogą być pokryte słomy lub trociny. Kupno domu, upewnij się, że na klatce królik ma przedszkola na siano lub być zakupione oddzielnie. Bez tego urządzenia siano leżące w żłobie nie ma, a na podłodze, szybko się w ruinę.

Powinno być dobrze przemyślane w każdym miejscu umieścić klatkę ze zwierzęciem. To nie powinno znajdować się w pobliżu grzejników lub w projekcie, ponieważ królik może się przeziębić. Ze względu na fakt, że zwierzę ciepłej wełny, klatka najlepiej jest umieścić w chłodnym, ale suchym miejscu.

A co najważniejsze – nie zapomnij o twoich ulubionych i często patrzeć w jego celi.