125 Shares 9436 views

Dekoracja sali weselnej jako gwarancja świątecznego nastroju

Piękny pokój na uroczystość ślubu – jest to jeden z głównych elementów niezapomniany ślub. Tu nie ma znaczenia, kto będzie zaangażowany w jego konstrukcji, jak długo dekoracji ślubnych sali weselnej w harmonii ze stylem i dostosowuje się do zabawy i uzyskała dobry nastrój. Po tym wszystkim, to miejsce nadal będzie zapamiętany na długie lata.


zalecenia

W celu dobrania odpowiedniego dekorację sali, konieczne jest, aby rozważyć kilka punktów. Na przykład, konieczne jest oszacowanie wielkości pomieszczeń, liczbę zaproszonych gości, a także opcje aranżacji stołów. To ostatnie jest bardzo ważne, ponieważ będzie to zależeć także oddanie się balony i plakaty. Dekoracja sali weselnej z rąk można zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy, poza tym będzie to marzenie się trochę i zrobić wszystko tak, byś się podoba.

Oto kilka przydatnych wskazówek.

  1. Na tym festiwalu nie może się obejść bez balonów. Korzystanie hel może być napompowane i zdobią sufit, tylko wstążki piłek zejdą do gości, na której można rysować i dostać się w razie potrzeby w piłkę. Łuk balonów można ozdobić stół młodych, ich łańcuchy są przymocowane do metalowej ramie, która jest zainstalowana w których nowożeńcy będzie stół i świadków. Jeśli specjalistów ciągnących Aerodesign, wyobraźnia ogranicza tutaj jest tylko środkiem. W każdej firmie będzie oferować szeroki wybór dekoracji sali w postaci kolorów balony, serca, gołębie oraz wykorzystanie zaskoczenia na świecie, który w odpowiednim momencie, aby rozbić i osypetsya szczęśliwi małżonkowie konfetti i monet.
  2. Można rysować i powiesić plakaty z woli męża i żony. Zwroty mogą być noszone jako komiksowa postać, a także rzeczywistych gratulacje i życzenia szczęścia w życiu rodzinnym.
  3. W razie potrzeby, wnętrze może dodać kilka ustawień lekkie i sufit powiesić szklanej kuli, która odbija światło i ozdobić pokój z rozbłysków słonecznych.
  4. Taśmy Korzystanie pozwalają pięknie ozdobić krzesła i stoły. Można zrobić małe łuki i umieścić je obrusy i pokrowce krzesła.
  5. Dekoracja sali weselnej jest kompletna bez kwiatów. Więc młody często ozdobione kwiatowym wydłużonym układzie, w tonie jej zbioru i kwiaty na stołach gości. Zauważ, że jeśli ślub kompozycje miejscowe wybrany zgodnie z tematem uroczystości.

Kompozycje kwiatowe

Jak to stało się ostatnio bardzo modne dekoracje ślubne hala kwiaty omówić bardziej szczegółowo. Dekoracja z kwiatów zawsze wygląda spektakularne, bogaty i jednocześnie romantyczne, różne kompozycje z kwiatów, ziół i owoców ozdobić każdą ślub w każdym sezonie. Jednak niektóre punkty powinny nadal być brane pod uwagę.

Na przykład, ślub tematów i pór roku. Zgadzam się, stosowania miejscowego żonkile wiosenne i konwalie, ale irysy i słoneczniki doskonale uzupełniać i ozdobić letnie uroczystości ślubnych. Osobno warto zauważyć, szeroko zakrojonych działań. Zazwyczaj są one utrzymywane w latem lub jesienią, kiedy pogoda pozwala spędzić cały dzień na ulicy. W tym przypadku, kwiaty będą nosić na odległość (często ceremonii poza miastem), a tym samym do określenia z góry z tych rodzajów kwiatów, które prowadzą długie podróże. Na przykład, na jesieni można nawet korzystać z darów pól i ogrodów. Kosze z aromatycznych jabłek i jagody są jasne i pachnące dekoracja namiotu weselnego. Jeśli ślub jest zaplanowane na zimę, dekoracja sali weselnej będzie uzupełnienie kompozycji z jodłowych szyszek i kolorowych róż, tutaj można również umieścić gałązkę jarzębina i kaliny.

Absolutnie każdy pokój można ozdobić i zrobić uroczyste, to pomoże, oczywiście, kwiaty. Mogą być wplecione girlandy i miejsce w wazonach na stołach, jako suplement może koraliki falistych, który wisiał na kwiatowej wstążki lub wianek. Szczególną uwagę należy zwrócić w tak młodym wieku, ponieważ w tym dniu są w centrum uwagi, więc konieczne jest, aby udekorować stół jaśniejsze. Na stole można umieścić układ kwiat na obrus powiesić wstążki lub małe kosze z pękami ziół lub kwiatów. Można zrobić kwiatowe serce i powiesić nad nowożeńcom.

Dekoracja sali weselnej zależy od twojej wyobraźni i możliwości, aby uzyskać niezbędne elementy i akcesoria. Podobna kreatywność, która jest dekorowanie pokoju, samochód, wybór bukietu panny młodej i tak dalej, to jest możliwe, aby przyciągnąć zaproszonych gości, bo każdy znajdzie oryginalny i ciekawy pomysł, który ma do wykonania.

528 shares 8662 views
743 shares 8051 views
Rosja. Przedsiębiorca Day 2013
828 shares 8511 views