417 Shares 7197 views

Jak osiągnąć ten cel, w intencji obracając sen


Jak to osiąga sukces? To pytanie nieuchronnie pojawia się przed każdym celowego człowieka. Dążenie do osiągnięcia, wyznaczając sobie nowe wyzwania – to cechy, które są nieodłączną częścią natury zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jak osiągnąć swoje cele? Ten proces jest podobny do realizacji marzeń , spełnienie pragnień. W tej kwestii, autorem licznych książek i artykułów. Niektórzy pisali, że sen przyjdzie koniec, często realizowane bez aktywnego działania ludzkiego, autorzy innych publikacji twierdzą, że konieczne jest, aby ciężko pracować i zrobić herkulesowe wysiłki.

A jaka jest różnica pomiędzy wydajnością a realizacją pragnień? Być może, że pożądanie i marzenia są nieosiągalne w czasie, a czasami nawet należeć do sfery fantazji. Z drugiej strony, jeśli sen jest nie tylko w duchowym świecie samolotu, ale potencjalnie możliwe w świecie materialnym, staje się pilną następujące pytanie: „Jak osiągnąć cel?”. więc plany są bardzo różne. Ktoś stara się zapisać w szkole wyższej lub urządzenia o dobrym i zyskownym pracy. Inni ludzie marzą o założeniu rodziny, podczas gdy inni próbują wygrać poważną chorobę.

Powyższe cele są możliwe do osiągnięcia w teorii, prawda? Ale jeśli, na przykład, człowiek marzy o zostaniu pilotem przestrzeń lub chirurg, ale jest w wieku emerytalnym, słabe zdrowie analfabeci, jak dostać rzeczy zrobić w takich przypadkach? Prawdopodobnie nic! Takie sny nazywane są bezowocne, a oni nie są w płaszczyźnie materialnej lub nawet duchowe, ale w sferze fantazji.

Takie osoby mogą doradzić tylko – poświęcić więcej czasu wychowywania dzieci. Być może był to potomkowie tych celów nastąpi. Można zadzwonić powyższą podstawową zasadę i stwierdził, co następuje: „Twoje marzenia powinny być wykonalne, przynajmniej w teorii”. Jeśli tak, to w jaki sposób, aby osiągnąć ten cel? Rzeczywista wykonywalny sen towarzyszy pragnienia związane z jego wykonania. Chęć z kolei przekształca się celów. To jest, gdy przychodzi czas, aby przestać marzyć i zacząć grać.

Puste sny i pragnienia mogą brzmieć tak: „Byłoby miło być bogaty Oto wyzdrowieć!”. Rzeczywiste cele wykonywalne są formułowane w różny sposób: „Jestem bogaty będę zdrowy na realizację swoich zamierzeń, począwszy od tej chwili, mam zamiar zrobić kilka kroków!”. W tym podejściu, ludzie nie są po prostu zastanawiasz się, jak dostać rzeczy zrobić, ale również rozwija się szczegółowy plan, aby go osiągnąć. Zaleca się ich marzenia, i sposoby ich osiągnięcia krok po kroku plan wdrożyć do pisania na papierze. Odbywa się to w bardzo jasny sposób, bez użycia cząstki „nie”.

Istnieje obawa, że zamiast pisać „Nie chcę być chory”, powinno być napisane – „Chcę i zamierza uzyskać zdrowe” Byłoby lepiej, jeśli cele są pomalowane na wszystkich dziedzinach życia: zdrowie, rodzina, kariera, stabilności finansowej i tak dalej. Z biegiem czasu, można zauważyć, że niektóre intencje są łączone w jeden. Na przykład: edukacja dzieci jest bezpośrednio związana z rodziną, prawda? Autor, pisząc w temacie pod uwagę, zaleca się, aby podać wszystkie dane, które zawiera swój cel, jak gdyby zostały już zrealizowane.

Na przykład, chcesz mieć dom. Który, w jakim miejscu? Chcesz własny samochód. Jaki jest jego kolor, marka? I tak dalej, jak najdokładniej. Istnieje naprawdę wielka literatura, które z pewnością pomogą w osiąganiu celów. Pewne oświadczenia można nazwać typowym dla takich książek i kilku warto przytoczyć w tym artykule:

  • Myśl jest istotny, dlatego konieczne jest, aby uczyć i starać się myśleć w pozytywny sposób.
  • Twoja intencja musi być jasno sformułowane i zapisane.
  • Zwracać uwagę na fakt, że intuicyjnie. Kiedy widzisz podpowiedź – idź do niego!
  • Wszystkie dostępne metody, rozwijania myślenia udanej osobę. Będzie to czytać odpowiedniej literatury, komunikacji z ludźmi sukcesu.
  • Nie szukaj wymówek, jeśli coś nie działa, ale utrzymać się w kierunku bramki.

być również elastyczne w przypadkach, gdy istnieją odchylenia od wcześniej opracowanego planu. Wyższe moce wiedzą lepiej co sposób na realizację swoich marzeń jest najbardziej korzystna.