367 Shares 7335 views

Przycisk „Youtube” Złoto: co to jest i jak je zdobyć?

Przycisk „Youtube” Gold – jest to sposób, aby zachęcić wysiłku w promowanie ich kanał. W rzeczywistości istnieją 3 rodzaje przycisków: srebro, złoto i diament. Nadal jednak najbardziej popularne jest złoty klucz „Youtube”, jak srebro, aby nie dostać się tak trudne, że jest wielu. I dostać diament, trzeba wykonać wiele wysiłku, aby uczynić to nie jest łatwe.


Jak zdobyć złoto przycisk „Yutuba”?

Przypisanie dowolny z przycisków zależy od liczby abonentów do kanału. Aby osiągnąć większą liczbę widzów nie może każdy. Aby to zrobić, należy utworzyć ciekawą treść, która przyciągnie ludzi. Konieczne jest, aby stale monitorować trendy i mieć świadomość wszystkich zdarzeń, a co więcej, mają czas, aby stale kontynuować wydawanie filmów na istotne tematy. Dobrym pomocnikiem promować kanał jest reklama. To pomoże Ci dowiedzieć się o swoim kanale dla większej liczby osób. Ale zgadzają, czy nie – to zależy od zawartości ich przyciągnąć, czy nie. Nie tylko, że trzeba gromadzić publiczność, ale ważne jest, aby zachować i rozwijać. Aby to zrobić, trzeba regularnie przesyłać filmy wideo, które zajmuje dużo czasu i wysiłku.

Wskazówki dla promocji kanału

  • Konkurs na „YouTube” rośnie codziennie, angażować i zaskoczyć widza staje się coraz trudniejsze. Obowiązkowe kryterium jest jakość obrazu i dźwięku, jakby oglądając film nie ma dyskomfortu, widz może odejść.
  • Filmy powinny być rozmieszczone w regularnych kanału. Jeśli twoim celem – jest przycisk złota „Youtube”, trzeba będzie dużo pracować.
  • Poza wszystkim powyższym, istotnym kryterium sukcesu jest znalezienie grupy docelowej. Konieczne jest przede wszystkim, aby wybrać częstotliwość próbkowania wieku osób, które będą zorientowane tematy wideo. Różnych grup wiekowych zainteresowany różnych gatunków kanałów, więc ważne jest, aby najpierw wybrać ścieżkę, która później będzie można przejść.

W rzeczywistości nie jest kolektor punktów, od których zależy sukces kanału. „Youtube” przycisk złoty – jest to osiągalny cel, jeśli stosuje się go w celu osiągnięcia maksymalnej ilości wysiłku.

Różnorodność przycisków

Dla pierwszego przycisku, trzeba numerem 100 000 abonentów. Po przekroczeniu tej granicy właściciela kanału jako nagrody oferowanych przycisk srebra.

Daleko bardziej poważne osiągnięciem jest złoty klucz, który zaoferował milion abonentów. Kilka lat temu uznano za bardziej wartościowe, ale z czasem na „Youtube” pojawiają się coraz więcej użytkowników i wybierania milion staje się łatwiejsze. Jeszcze przycisk złoto poszukiwane przez wiele kanałów.

To genialny przycisk mają znacznie mniej kanałów wymagane dla jego odbiorców odbioru 10 milionów abonentów. Srebro i „Yutuba przycisk” złoty – znacznie bardziej powszechne. Jeśli próbujesz sobie wyobrazić liczbę ludzi żyć, to będzie populacja z dwóch głównych miast. Nic dziwnego, że właściciele takiej armii jest wyróżniony, to naprawdę poważne osiągnięcie.