284 Shares 1126 views

Budgies. Jak szkolić swoje ręce do fidget w krótkim czasie?

Zakup zwierzaka, chcemy zobaczyć go jako oddany i lojalny przyjaciel, który zawsze będzie tam. Ale należy pamiętać, że wszystkie żywe istoty są ostrożni z nowym właścicielem, starają się zachować dystans. Jeśli jest to szczeniak lub kociak, to nie jest to problem, ponieważ szybko przyzwyczaić się do społeczności ludzkiej, ale z dzikiego ptactwa spada mocniej, na przykład, takie jak faliste papugi. Jak szkolić się w ręce tych fidgets wielu właścicieli są zainteresowani ptaków. W rzeczywistości, to nie jest trudne, wystarczy wykazać trochę cierpliwości i trochę innej opieki.


Po przeprowadzce do nowego domu papuga może być stresujące, ponieważ był to nowa sytuacja dla niego, jest on otoczony przez nieznanych ludzi i głosy. Dlatego powinien on być podany w tygodniu, aby sprawdzić klatkę. Sprzedawca powinien zapytać, że zwierzę jest jedzenie, bo znajomy owłosione zorganizować jedzenie do nowego gospodarza. Przed uczyć faliste papuga siedzieć na rękach, trzeba trochę czasu po prostu być obok jego klatki i porozmawiać miękki głos. Intonacja jest bardzo ważne, ponieważ ptak bardzo szybko podnosi nastrój danej osoby.

Następnie można umieścić swoją dłoń na klatce papuga może być przestraszony, zaczyna bić na ścianach, do startu, ale szybko się uspokoić i nie reagują gwałtownie do takiego rodzaju inwazji swojej domenie. Codziennie zwierzę trzeba oddawać w różnych przysmaków, takich jak proso w kolce. Kiedy osoba mówi łagodnie i przy jednoczesnym nadaniu coś pysznego, bardziej zrelaksowany i przychylne budgies stayut. Jak szkolić swoje ręce ptaków, wiele właściciele są zainteresowani, ponieważ przez długi czas ptaki są dzikie i nie dopuścić do jego ludu.

Nocą można wziąć jedzenie papuga, on jest głodny tym czasie rano, wlać trochę ziarna na ręce i naciągnąć go. Głód wygrywa w większości przypadków, a ptak siedzi sam w ręce swego pana w celu dotarcia do żywności. O grach i brzuch łaskotanie również dobrze reagują na papużki. Jak szkolić swoje ręce – pytanie jest bardzo istotne. Aby to zrobić, należy usunąć okoń i utopił się w klatce z obu rąk otwarte, dłonie do góry. Ptak będzie latać, ale w zamkniętej przestrzeni szybko znudzi i będzie musiała siedzieć na ramieniu. Po kilku dniach w codziennym treningu zwierzę nie będzie już bać.

Faliste papuga w domu są często smutne, bo w naturze żyją w kilku grupach ptaków, stale czymś zajęty. Dlatego zaleca się, aby kupić mu kilka lub na własną rękę, aby zwracać uwagę. Klatka powinna być wyposażona w lustra, drabinki, zabawki, huśtawki, ptak znalazł pracę. Tylko wtedy, gdy zaczną w pełni zaufać, będzie siedzieć na ramieniu papużki. Jak szkolić swoje ręce na swoim zwierzakiem? Przede wszystkim, trzeba cierpliwości.

Cokolwiek to było, więc aby wygrać ptaka, konieczne jest, aby pokazać miłość i troskę o nią. Dobrze wyszkolony papugi na chwilę nie odbiegają od jego gospodarza, siedząc na ramieniu towarzyszył mu wszędzie. Po prostu trzeba mieć cierpliwość, a wszystko musi odnieść sukces.