641 Shares 5070 views

Partia piratów: scenariusz. Zaproszenie na imprezę piracką

Przyjazne grupy często organizują imprezy tematyczne, w których pracownicy relaksują się i są obciążeni pozytywnymi emocjami. Partia piratów to uroczystość, w której ludzie w każdym wieku będą czuć się komfortowo w sposób pirat. Organizatorzy powinni przygotować scenariusz, konkursy zabawne, pamiątki i menu.


Jak zaprosić gości?

Impreza piratów to nieformalne wydarzenie, które zostanie o tym powiadomione w niezwykły sposób. Na zaproszenie lepiej wybrać niestandardowe białe koperty, ale ulotki w formie statku lub kapelusza – więc goście będą mieli intrygę, a na pewno zaakceptują zaproszenie. Zbieraj naklejki z Jolly Roger, które będą skutecznie wyglądać na papierze o dowolnym kolorze. Najbardziej znani goście będą urządzeni z zaproszeniem na imprezę piracką w formie wiadomości w zaciemnionej szklanej butelce. Nagraj papier wokół krawędzi, pamiętaj i wyprostuj go – sprawi wrażenie, że jest kilkaset lat.

Tekst zaproszenia należy pisać piórem. Włożyć list do butelki, podłączyć do niej zatyczką i związać liną. Jeśli chcesz, aby goście byli zainteresowani tym, jak odbędzie się impreza piratów, przygotuj scenariusz z wyprzedzeniem i poinformuj, że w programie rozrywkowym będą gry i kostiumowe konkursy. Możesz być pewien, że Twój pomysł zostanie doceniony, a wrażenia z tego wydarzenia pozostaną niezapomniane.

Kody do Pirate dress

Odzież dla imprez będzie łatwa do znalezienia na własną rękę. W szafie wszystkich znajdują się prawdopodobnie poszarpane dżinsy, bandaże, czapki, paski ze skóry i koszulki. Bardzo zabawne i interesujące będzie strona piratów, kostiumy, na które wykonujesz własne ręce. Daruj kamizelkę wesołego wieczoru i rozciągnij ją, pamiętaj i napełnij filiżanką kawy. Bluzka szkolna koronki za chwilę będzie doskonałym wyborem, jeśli założysz kamizelkę skórzaną lub płaszcz przeciwdeszczowy. Szeroki pas z metalowymi klipsami i łańcuchami. Scenariusz partii piratów dla dorosłych może być złożony w taki sposób, że w grach były elementy erotyki – piękna na twarzy będą skóra i koronka. Jako nakrycie głowy może działać bandana lub kapelusz.

Jeśli goście przybyli na imprezę bez ubrania, z własnej inicjatywy weźcie inicjatywę i dostarczą im ubrań. Przede wszystkim przygotuj plastry do oczu. Kombinezony można zbudować z czarnego obrusu lub obrusu. Możesz wyciąć ubrania nożyczkami. Zaproś panie, aby zdjąć eleganckie kolczyki i zastąpić je pierścieniami.

Rola akcesoriów w pirackim obrazie

Na każdej imprezie ubrania są ważne, ale nie najważniejsze, ponieważ ukończenie obrazu to dodatkowe elementy. W obrazie piratów akcesoria powinny być jak największe – łańcuchy z bransoletą, elementami ze skóry , fałszywymi wąsami i trzcinkami. Buty mogą być tak wysokie buty na sznurowanie, i sandały. Warto rozróżnić wizerunek pirackiego mężczyzny i kobiety. Więc dziewczyny mogą nosić białą bluzę z czarnym gorsetem, capri lub długą spódnicę, a na stopach – buty z piętą i rajstopem w siatce. Jeśli masz pirat party w stylu retro, możesz wybrać dla ladies bujne stroje, które pozwolą gościom zanurzyć się w atmosferze starości.

Pasy skórzane i bransoletki są czymś, bez których kompletny obraz jest nie do pomyślenia. Można je wiązać metalowymi łańcuszkami lub bandażami liny. Właściwe jest umieszczenie dużych palców na palcach lub użycie ich do stworzenia obrazu bezcłowej rękawiczki. Szable plastikowe, pistolety, lornetki i teleskopy mogą poprosić dziecko. Połóż zabawkę papugą na ramieniu kurtki lub kamizelki, a jeśli masz tego ptaka w domu, włóż klatkę z nią na płaszczyznę główną. Zapewnij swoim gościom flagi z wizerunkiem Merry Roger. Wytnij żądaną formę czarnego papieru, przymocuj ją do cienkiej plastikowej lub drewnianej nóżki, a powyżej, klej szkielet. Zapewnij sobie strzał w takim wydarzeniu jak impreza piratów – zdjęcia zrobione podczas uroczystości, pozostaną w pamięci każdego gościa.

Jaka powinna być kryjówka dla piratów?

W hałaśliwej imprezie z wieloma osobami warto wybrać przestronny pokój. Jeśli święto odbywa się w bliskim sąsiedztwie przyjaciół i kolegów, właściciel domu wiejskiego powinien ponosić odpowiedzialność za jej przeprowadzenie. Wszystkim gościom przez długi czas pamiętasz partię piratów, scenariusz powinien echo z Twoim ulubionym filmem "Piraci z Karaibów". Na ulicy przy wejściu, założyć ozdobną kierownicę, zawiązać drabinę linową. Główną ozdobą wnętrza będą kule czarnego koloru z symbolami piratów, które mogą być wykorzystane do organizowania konkursów tematycznych. Rozmieść czaszki i skrzynie ze skarbami. Pokój powinien być bardziej czarny, skóra i drewno. Na ścianie przymocuj kartę, na której krzyż oznaczał miejsce ze skarbem. Aby mieć zabawną i pozytywną partię piratów dla dorosłych, scenariusz powinien przyjąć obecność booze. I biorąc pod uwagę, że pirat to głośni faceci, powinien być obecny nie tylko na stole, ale także we wnętrzu. Rozmieść butelki ciemnymi okularami w szafkach i na podłodze. Uważaj, aby w trakcie uroczystości odbyło się kilka drewnianych beczek.

Ponieważ element wody związany jest z działalnością piratów, zdobią pokój ze skorupami i narzędziami połowowymi, rozrzucają piasek na podłodze. W znaczącym miejscu umieść akwarium z żywą lub sztuczną rybą. Kompas, glob i teleskopy są tym, co zwiększy wrażenie wakacji.

Strona w stylu pirata: skrypt w formie skondensowanej

Prawidłowa procedura przechowywania urlopu jest o połowę powolna, na długo przed wybranym dniem, powinieneś omówić wszystkie warunki z organizatorami. Program imprezy obejmuje gości gościnnych, podczas których będą poświęcone piratom. Jeśli zaproszono na imprezę bez kostiumów, przed wejściem wejdź do nich kapelusze i inne akcesoria, aby ich wygląd był spójny z tematem. Często zdarza się, że nie wszyscy goście są zaznajomieni ze sobą, w takim przypadku powinniście dać każdemu prawo do kilku słów – wszyscy powinni się przedstawić i opowiedzieć o sobie.

Na następnym etapie można rozpocząć rozrywkę: od najprostszej konkurencji do złożonej. Staraj się stale odtwarzać muzykę na przyjęcie piratów i umożliwić gościom tańce i śpiewanie, a następnie zaoferuj odświeżenie się. "Na deser" opuścić poszukiwanie skarbów na mapie. Potem można usiąść na miękkiej sofie i obejrzeć jedną z serii filmu "Piraci z Karaibów". Prześlij niezapomniane pamiątki każdemu gościu, a po kilku dniach wysyłaj zdjęcia pocztą elektroniczną.

Wszczęcie do piratów

Kiedy wszyscy goście zebrali się, zagraj ich pierwszy konkurs. Bez żarliwych pytań nie ma partii piratów: scenariusz powinien składać się nie tylko z tańców i piosenek, ale także z zadań logicznych. Uczestnik, który dał najwięcej poprawnych odpowiedzi, może powoływać się na tytuł przywódcy. Sprawdź znajomość terminologii morskiej z następującymi pytaniami:

  • Jaka jest nazwa pirata, którego skarb, którego szukamy? (Flint)
  • Jaka jest nazwa statku? (Statek)
  • Hodowla ryb (Piranha, rekina)
  • Jaka jest pierwsza część statku? (Nos)
  • Kto jest głównym człowiekiem na statku po kapitanie? (Łódź ratownicza)
  • Jaki jest pokój dla żeglarzy? (Kubrick)
  • Ile części filmu "Piraci z Karaibów"? (Cztery)
  • Co oznacza wyrażenie "wzbudzić Merry Roger?" (Baw się dobrze)
  • Jaki jest największy ssak morski? (Wieloryb)

Zwycięzca otrzyma kapelusz z wizerunkiem Merry Roger, a od teraz staje się liderem gangu i ma prawo prowadzić inne konkursy. Muzyka na imprezę piracką powinna być dołączona w każdym przypadku, gdy jest inny test, aby goście wykazali więcej emocji.

Konkursy dla dorosłych

Prawdziwy pirat z pewnością musi wziąć udział w bitwie, nawet bez krwawej bitwy. W następnym konkursie uczestnicy mogą być zarówno mężczyźni jak i kobiety. Pięć napełnionych balonów jest przymocowanych do pasa każdego śmiałka. Plastikowe łyżki lub widelce będą służyć jako broń. Na polecenie "start" każdy próbuje przebić piłkę przeciwnika – zwycięzca jest tym, który ma najwięcej kulek.

Obchody partii piratów nie mogą być bez alkoholu, tańców gejowskich i pięknych dziewczyn. Impreza w stylu bez ograniczeń ("bez granic") nie może zrobić bez przyciągania pań. Wyrównaj kilka piękności z rzędu, a odważni mężczyźni związać oczy i poprosić ich o poczucie, odgadując, kto jest przed nimi. Widzowie nie mają prawa do monitowania, a jeśli po 10 sekundach nazwisko nie zostanie nazwane, prawo do odgadnięcia zostanie przekazane następnej osobie.

Następny konkurs wymaga wstępnego przygotowania. Jedna osoba opuszcza pokój, druga siedzi na podłodze, w przestrzeni między dwoma stołami. W obrusie otwór na głowę jest wycinany z wyprzedzeniem. Stoły są połączone, głowa jest pokryta dużym kubkiem, tak że śmiałek nie czuje dyskomfort w tym samym czasie, Na powierzchni znajduje się jeszcze kilka kubków o tym samym rozmiarze. Wprowadzono rzekomo zaoferowane znalezienie skarbu pod tymi talerzami, ale gdy tylko dotrze do głowy, odważny człowiek krzyczy, a obserwatorzy z radością śmiają się.

Konkursy dla dzieci

Zaproś chłopców i dziewcząt do mocowania węzłów na ścisłej sznurze – członek, który w ciągu kilku minut zrobi najwięcej z nich, zostanie uznany za zwycięzcę. Nie zapominaj o przyznawaniu dzieciom nagród, aby byli podekscytowani. W konkursach wszyscy powinni być zaangażowani, a następnie będą pamiętane przez długi czas przez piratów dziecka.

Skrypt nie robi bez gry "postać morska, zamrocz!" – jest najbardziej rozpoznawalny dla wszystkich grup wiekowych. Ponadto, konkurs ten może zostać uwzględniony w programie imprez dla dorosłych. Gospodarz imprezy mówi: "Morze jest zaniepokojone – raz, morze martwi się – dwa, morze martwi się – trzy, morze jest zamarznięte", po czym każdy uczestnik powinien wziąć interesującą pozę i pozostać nieruchomo do końca.

Oczywiście partia piratów nie może być trzymana bez słodyczy. Następny konkurs przeznaczony jest dla starszych dzieci: będą musieli popchnąć kilka krakersów do ust i spróbować gwizdać. Zadanie jest skomplikowane faktem, że bez wstępnego przygotowania będzie to bardzo trudne, dlatego najprawdopodobniej będzie mało zwycięzców.

Menu dla głodnych piratów

Naczynia na imprezę tematyczną mogą być bardzo zwyczajne, ale trzeba będzie ciężko pracować nad wyglądem. Piraci, jak wiadomo, spędzają większość czasu na morzu, więc menu powinno składać się głównie z owoców morza. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy oprócz ryb właściwe będzie oferowanie koktajlu ostryg, ośmiornicy i krewetek. Sałatki można podawać w dużych muszelkach, położyć czerwony kawior na stole w kostkach lodu. Obstaw zakład na przekąski lub podobne potrawy, które nie ostygną i nie mogą być spożywane przy stole: to kanapki, kanapki, fondue.

Latem można wyjść na zewnątrz i zjeść szaszłyk z szałasu, w zimie można piec ryb lub mięsa w piecu. Wszystkim przez długi czas zapamiętajcie imprezę piratów, robimy zdjęcia absolutnie wszystko. Stół powinien być pełen alkoholu i owoców egzotycznych. Piraci zwykle nie lubią słodyczy, ale jako deser można zaoferować ogromne ciasto i wymazać go na twarzy lidera – ta akcja zabawia gości.

Szukaj skarbu

Skrzynia skarbów jest mile widzianym trofeum dla każdego z piratów, więc bez niego nie sposób pomyśleć, aby trzymać tę imprezę. Narysuj plan pomieszczenia na vatman, konwencjonalne znaki, a krzyżyk oznacza pamięć podręczną. Można je umieścić z wyprzedzeniem zakupionych przedmiotów, ale będzie to interesujące, jeśli każdy z gości przy wejściu zabierze cenną rzecz i włoży ją do trumny z warunkiem powrotu.

Zastanów się nad zasadami bezpieczeństwa, aby wszystkie artykuły gospodarstwa domowego pozostały nienaruszone podczas poszukiwania skarbów: ukryć antyki, przedmioty ze szkła, porządkować kwiaty i pozostawić jak najwięcej wolnej przestrzeni w pokoju.

Strona Pirate: scenariusz, algorytm, konkursy

Do przeprowadzenia imprezy musi się spotkać co najmniej jedna osoba: właściciel domu lub toastmaster. Mały scenariusz jest przeznaczony dla dwóch wiodących. Przygotowując zaproszenie na imprezę piracką, wskaż gościom, że święto będzie aktywne, tak aby były przygotowane z wyprzedzeniem do wykonywania zbiorowych zadań.

Dziewczyna wita gości przy wejściu ze słowami: "Witaj na statku Black Pearl!" Facet tęskni za wszystkim, wręcza kapelusz lub inne akcesoria i mówi, że teraz jest pełnoprawnym członkiem zespołu. Kiedy wszyscy są już gotowi, poproś ich, aby podzielili się na kilka zespołów i nadaj im imiona: "Morze wilki", "Kapitan morza" lub "Filibry". Zespoły będą uczestniczyć w konkursach, a na zakończenie partii zwycięzcą będzie ten, kto lepiej sobie z tym poradzi.

Następnym etapem jest wybór lidera piratów. Można to zrobić głosując lub trzymając pierwszy konkurs, po którym lider stanie się człowiekiem, który doskonale zna terminologię morską. Po tej zabawie Goście mogą zjeść przekąskę. "Cóż, panowie, piraci, jesteś odświeżony, a teraz nadszedł czas na zabawę" – mówi prezenter i zaprasza do udziału w innych konkursach. Jeden z organizatorów w czasie wręcza trofea na zwycięskie konkursy.

Scenariusz partii piratów dla młodych ludzi zakłada najbardziej oczekiwany test – walkę o skarb. "Cóż, teraz nadszedł czas na poszukiwanie skarbów", drugi moderator ogłosił i przyniósł wszystkich na mapę, na której jest zaznaczony znakiem konwencjonalnym. W tym czasie zaczyna się muzyka, a najciekawsza część imprezy zaczyna się. Po zakończeniu wszystkich konkursów i znalezieniu skarbu prezenterzy uzupełniają imprezę i oferują wolny czas.