254 Shares 8987 views

Kurczak w Meksyku

Wiele rodzin w ich codziennej diecie zawiera kurczaka. Naczynie, w których jest ona obecna, lżejsze, diety, i są znacznie tańsze niż wieprzowiny lub wołowiny. Ponadto, są one przygotowane szybko, co jest ważne w dzisiejszym intensywnym stylem życia. Dywersyfikacji zwykłe menu i zadowolić zarówno w domu, a odwiedzający będą pomagać kurczaka w meksykańskich. Osobliwością tego dania jest to, że jest wystarczająco ostry, a ponadto ze względu na dużą ilość warzyw może być również wykonana bez dekoracji. Kolejny plus – to, co w meksykańskich kurczaka gotowane w bardzo prosty sposób. Nawet początkujący kochanka będzie łatwo poradzić sobie z tym przepisie.

Kurczak w Meksyku

Składniki kg mięsa z kurczaka (podudzia, uda, albo wybór szynką), dwie żarówki banku puszki kukurydzy, kilka pomidorów, jeden duży lub dwa mniejsze papryka, majonez, sól, czosnek, pieprz, ser.

Przygotowanie. mycia kurczaka (szynka cięte na porcje) i pocierać mieszaniny soli i pieprzu. Pozostawić na pół godziny. Pieprz oczyszczone z seredinok i tnie na małe kostki lub pasy. Cebuli drobno shinkuem. Umyte pomidory pokroić na małe plasterki. Lepiej jest najpierw usunąć ze skórki pomidora, na to, aby zalać wrzątkiem nad nimi, wówczas skóra będzie lepiej trzymać się z miazgi.

Pieczenia danie lub patelni z grubym płaszczu z masłem, rozłożone przygotowane warzywa. Na dnie położyć plasterki cebula, papryka, pomidor. Odrzucić kukurydzy solanki i wlać na górze. Natrzeć czosnkiem i rozprowadzić na nim. Położyliśmy się na górnej części kurczaka i płaszcz z jego majonezu. Przygotowanie kurczaka w Meksyku w temperaturze 220 stopni. Jako preparaty zwracają Szt kilkakrotnie. Kiedy zaczerwieniona, posypać startym serem, i wysłać kolejne 5-8 minut w piekarniku.

Kurczak w meksykańskiej gotowy. Podawane na gorąco, traktowane zieleni w razie potrzeby.

Skrzydła w Meksyku

Składniki: pół kilo skrzydełka kurczaka, olej roślinny, kilka ząbków czosnku, sos Tabasco lub sos gorący domowych.

Przygotowanie. Czosnek czysty i wcieraj papkę. Skrzydła myte obsushivayut i natrzeć solą, pieprzem, sosem tabasco i czosnku. zbiornik rezerwowy ze skrzydłami w chłodnym miejscu na kilka godzin.

Rozgrzej piekarnik. Na patelnię wlać olej słonecznikowy i rozłożył skrzydełka kurczaka. Wstawić do piekarnika i piec, aż skrzydła nie będzie różowo.

gorący sos domowej roboty

Składniki: 6 części czerwonego Cayenne papryki, 400 g pomidory, cebula, ząbek czosnku, mała puchochek pietruszka, łyżka octu winnego, 2-3 łyżki oliwy z oliwek, sól, trochę cukru.

Przygotowanie. Papryki oczyszczone z nasion i łodygi, o wiele łatwiej zrobić go pod kranem. Nie zapomnij nosić gumowe rękawiczki przed rozpoczęciem robot z czerwonym pieprzem.

Obrane pieprz mielenia (można użyć mieszarki) i wlać do szklanki wrzącej wody. Pozostawić na pół godziny, zlewa, ale nie wszystkie, powinny pozostać około trzech łyżek. Dodając do zbiornika przez pomidorowym postrzępiony i mielonego cebuli i czosnku. Oliwa z oliwek jest ogrzewany w garnku o grubości dna, wlać puree z pomidorów i papryki i gotować na małym ogniu przez około 10 minut, z ciągłym mieszaniem. Po odparowaniu nadmiaru płynu sezonu soli pociętych zieleni, pieprzu, cukru i octu winnego. Gorący sos gotowy.

Stosując ten gorący sos, można gotować żadnego mięsa na meksykańskie. Wystarczy marynować swoją ulubioną markę w sosie i pozostawić na kilka godzin (najlepiej na noc). Następnie umieścić w naczyniu do pieczenia lub patelni, dodać warzywa do dekoracji i piec lub pieczeń dokładnie aż gotowane zgodnie z zapotrzebowaniem.