875 Shares 1991 views

Komedia „szukał żony tanie.!”: Historia, aktorzy, recenzje. „Patrzę na żonę. Niedrogi!” – spektakl z udziałem mieszkańców Comedy Club

„Patrzę na żonę. Niedrogi!” – komedia z udziałem mieszkańców Comedy Club. Aktor teatralny wystawił „krzywym zwierciadle” – M. Tserishenko.

O spektaklu

Obsada w play entreprise Comedy Club gwiazd. Oprócz nich stosuje się w preparacie aktorów teatru i kina. Rola wykonywane przez Ekaterina Skulkina Roman Yunusov, Tatiana Lyannik, Denis Kosjakov i innych. Ta inscenizacja bogatego, ale szczęścia w miłości, człowiek. Pewnego dnia postanawia udawać, że nie bardzo bezpieczne, aby znaleźć żonę, która go kocha, ale nie pieniądze.

W sierpniu i październiku 2016 trafi do podmiotów turystycznych gra „szukać żony. Niedrogi!” – (play) w Petersburgu. Kapitał kulturowy zaplanowano dwa spektakle: siedemnasty sierpniu i dwudziestego pierwszego października. Lato pokaz odbędzie się w Pałacu Kultury Lensoviet. W październiku w DC Gorkiego ujrzycie „szukać żony. Niedrogi!” – wydajność, bilety, za które kosztują od 800 do 2500 rubli.

historia

Ta zabawa muzyczna sztuka o poszukiwaniu drugiej połowie. Każdy z nas ma zestaw wymagań dla przyszłego męża lub żony. Ktoś wygląd jest ważny, ktoś goni przestrzeni życiowej i materialnej pomyślności, ale dla kogoś najważniejszą rzeczą, aby kochać i być kochanym.

Home Staging bohater – Igor. On jest bogaty, ale znalezienie partnera życiowego nie mógł odnieść sukces. Dziewczyny są przyciągane do niego tylko bezpieczeństwa materialnego. Bohater przestał wierzyć w coś, co jest w świetle prawdziwej miłości. Postanawia grać dla żon kandydatów w prawdziwym spektaklu. Jego matka i jego najlepszy przyjaciel w tym pomoc. Igor udaje biednego pracownika, który ma trochę bogactwa i mieszka w kawalerce z matką. Przede wszystkim był jeszcze podobno rozwiedziony i płacenia alimentów troje dzieci. Każda z postaci odgrywa jego bardziej udane przyjaciela, który stara się zniechęcić go dziewczęta, przyciąga pieniądze. Kandydatem do roli żony zorganizować prawdziwy test: nikogo oni wybrać – Igor, który, ich zdaniem, słabe lub bogatego przyjaciela?

Bohaterem praktyczne organizuje casting do potencjalnych narzeczonych. A kiedy wreszcie znalazł to, czego szukał, jak się wydaje, życie daje człowiekowi niespodziankę. Wybraniec nie jest jednym z nich twierdzi, że jest. Jak historia, widzowie dowiedzą się, że zbliża się do sekcji „szukać żony. Niedrogi!” (Wydajność). W Petersburgu (St. Petersburg) będą tylko dwa pokazy. Bilety są już w sprzedaży. Teatr widzów, którzy chcą zobaczyć tej zabawy, historia pełna niespodzianek, należy spieszyć się do zakupu.

reżyseria

Wystawił M. Tserishenko – aktor, reżyser i satyryk. Michael – absolwent Uniwersytetu w Kijowie kina, teatru i telewizji. Znani przez jej udział w produkcjach teatralnych E. Petrosyan. Teraz ona jest w trasie z repertuaru, który działa zarówno jako aktor i jako reżyser, a także numerów solowych w „Brothers w Mind” wraz z V. Razumovsky i Morozow.

Ponadto zagrał w takich filmach, jak:

 • „Diabeł z Orly.”
 • "Makar-tracker".
 • „Przypadek” Martwych dusz „”
 • „Stary koń”.
 • „Królowa stacji benzynowej – 2”.
 • „Marsz Turecki”.
 • "Kamenskaya".
 • „Prezydent i jego wnuczka”.

I inni.

Tatiana Lyannik

Jedną z ról kobiecych w sztuce „szukać żony. Niedrogi!” wykonuje Lyannik aktorka Tatiana. Artysta pierwszy ukończył Wydział Dyrygentury Chóralnej w Music College Gnesin. Następnie aktorka otrzymała zawodu w GITIS. Obecnie pracuje w Teatrze Narodów.

Tatiana pojawiła się w serialu następujących filmach i:

 • „Tajemnicy lekarskiej”.
 • „Party dla mistrzów”.
 • "Grouse".
 • "Phantom".
 • „Człowiek we mnie.”
 • „Zadanie agenta”.
 • „Amazonka”.

A w drugiej.

Denis Kosjakov

Główną rolę męską w aktora zabaw odgrywa Denis Kosyakov. zdolności artystycznych był w swoim liceum, kiedy zaczął grać KVN. Denis ukończył wydział aktorski w Boris Szczukin Instytutu.

Denis Kosjakov grał role w następujących filmach:

 • "Law & Order".
 • „Kobiety wobec mężczyzn.”
 • "Żołnierzy-4".
 • "Silent Witness".
 • "The Bodyguard 2".
 • "Balzac Age, czy wszyscy ludzie są Bast …".
 • "Happy Together".

I tak dalej.

A aktor był uczestnikiem w różnych programach telewizyjnych, w tym Comedy Club.

Katarzyna Skulkina

Udziału w formułowaniu to Aktorki widzów najaktywniej dodawać opinie. „Patrzę na żonę. Niedrogi!” – kabaret, a kto, jeśli nie jeden z najpopularniejszych uczestników Comedy Club będzie w stanie grać dobrze w nim?

Katarzyna Skulkina od wczesnego dzieciństwa był aktywny i ciekawy, miała wiele zainteresowań, pracowała w różnych kręgach, był członkiem inicjatywy. W szkole dziewczyna zaczęła organizatora koncertu. W E. Skulkina edukacji medycznej. Jako studentka brała udział w zespole KVN uczelni. Grał w najważniejszych lig. Kto bierze udział w show Comedy kobieta, prowadzi programy telewizyjne i gra w entreprise.

Opinie o spektaklu

O tym entreprise widzowie zostawić różne komentarze. „Patrzę na żonę. Niedrogi!” (Play) wymaga od fanów sztuki teatralnej różnorodnych emocji. Niektórzy widzowie wierzą, że oświadczenie nie jest interesująca. Fabuła gry przewidywalne, zły humor, a wiele wulgarności. Inscenizacja, ich zdaniem, nie jest warte uwagi i pieniędzy.

Ale są też pozytywne komentarze na temat entreprise. Wielu widzów jak show. Kowalski uważa, że pouczające i zalecane dla wszystkich młodych dziewcząt i chłopców, którzy w poszukiwaniu drugiej połowy, aby wykorzystać tę historię do notatki i nie ścigać bogactwa i docenić szczere uczucia. Wśród zalet publiczności zauważyć fakt, że w produkcji praktycznie żadnych wulgarnych żartów. To jest łatwe do zrozumienia i zabawy. Pomimo banalnej i nieoryginalny działce, ciekawy spektakl, a po obejrzeniu dobre samopoczucie pozostaje przez długi czas.

O to, czy do tych, którzy nie widzieli oświadczenie, to widzę, wyraźna konkluzja nie można zrobić. Ci, którzy się podobało show, będzie to na pewno doradza wszystkim, aby zobaczyć, aby cieszyć się i odpocząć. A widzowie, którzy czuli entreprise głupi i nieciekawe, twierdzą, że w żadnym wypadku nie jest konieczne, aby wydać na swój czas oglądania, a przede wszystkim pieniądze. Niektórzy piszą, że zejdzie na tej wystawie więcej. Inne – drugi raz niczego nie zobaczyć produkcję.

Opinie o aktorach

Na pracach artystów i publiczności pozostaje inna i naprzeciwko siebie zwrotnej. „Patrzę na żonę. Niedrogi!” – wydajność, według opinii publicznej, komediowy, a zarazem pouczająca, a więc podmiotów uczestniczących w nim, powinien mieć dużo talentu do radzenia sobie z ich ról. Wiele z nich wyglądała entreprise, napisać, że artyści nie są oszukiwani oczekiwania i pracował bardzo przekonujący, byli w stanie dostać miejsce siedzące na widowni, aby sądzić, że na scenie, wszystko dzieje się naprawdę. Mieszkańcy Comedy Club idealnie nadają się do formułowania i umiejętnie grać swoje role.

Ale jest gra aktora zaangażowany w produkcję artystów i negatywne opinie. „Patrzę na żonę. Niedrogi!” – sama gra nie jest bardzo ciekawe, więc wyciągając go powinna odgrywać utalentowanej obsady. Ale tak się nie stało w tym entreprise, jak tu zaangażowany kilka profesjonalnych artystów. Większość – mieszkańcy pokazują komedie, którzy nie wiedzą, jak grać. Oni nie mają żadnych umiejętności lub działające mowy na scenie i do poruszania się na scenie, nie wiem jak. Ich brak profesjonalizmu, jak widzowie napisać widoczne gołym okiem.

Pomimo mieszanych opinii, show jest warte zobaczenia, w celu uzyskania opinii na jego temat. Miłego oglądania!