739 Shares 6556 views

Hat "Chobi": jakości, powyżej oczekiwań

Marzeniem każdego rodzica – dziecko stylowy wygląd, piękne i oryginalne, a ubrania były praktyczne, wygodne i wysokiej jakości. Kapelusz „Chobi” pomaga uporać się z zadaniami we wszystkich obszarach.


Firma produkcyjna nie powstała tak dawno temu, w 2005 roku i specjalizuje się w produkcji dziecięcych kapelusze, akcesoria i ubrania. W 2016 roku marka rozpoczęła również linię czapek i akcesoriów dla osób dorosłych, co wskazuje na stały wzrost i rozwój. Zaletą produktu jest jego jakość zarówno w materiałach i przy wykonywaniu prac.

projekt

Z każdym nowym sezonem, nowy i oferuje nowe opcje dla Caps „Chobi” i inne akcesoria. projekt inspiracją są trendy mody z wybiegów świata, które wyznaczają główną tendencją w rozwoju modeli. Modele stylu kapeluszy i akcesoriów przepełnione oryginalnymi dekoracjami, w tym łuki, kryształów (łącznie z oryginalnymi kryształkami Swarovskiego), wyrobów futrzarskich, szydełkowych kwiatów, haftem, logo mody. Rozwiązania kolor również będzie wymagających rodziców. Sezonowe kolekcje są zarówno jasne i stonowane pastelowe kolory. Neutralne kolory i wszystkie możliwe kombinacje odcieni budowanych zarówno dodawanie i kontrastów.

jakość

Projektanci firmy starannie wyselekcjonowanych surowców do produkcji wyrobów. To tylko najwyższej jakości materiały, a także odzież jest przedstawiona jako wyłączny. Kapelusz „Chobi” wykonana jest z bawełny, wełny, kaszmir, polar, futro. Te same materiały wykorzystywane są przez inne akcesoria marki. Używaj miękkiej włoskiej wełny z kaszmirem. Dzięki wysokiej jakości materiałów podwójnego kolorów, kolor zachowuje swoją jasność przez dłuższy czas i nie znikną z wielu praniach.

nowe trendy

Jesienią i zimą 2015-2016 projektanci zaprezentowała szereg nowości. Uniwersalny podziw powoduje cap „Chobi” wstążkami jeden lub dwa norek. Byli kolejny ekskluzywny akcent w kolekcji. Wstążki, koraliki i łuki wyglądają bardziej stylowy i oryginalny w porównaniu z tradycyjnymi pomponami.

W 2016 roku, popularne kolory kolekcji są indygo, fuksja, bogaty szmaragd i musztarda. Nakrycia głowy ozdobione kamieniami i futer tego samego koloru lub kontrastowych kolorach.

Podobnie jak wiele dużych kwiaty haftowane elementy na czapki i inne akcesoria „Chobi”. To przyciągnęło uwagę mody błyszczącym nadrukiem siebie. Matki będą mogli wybrać klasyczny model dla starszych dziewcząt do szkoły, a jasny, elegancki kapelusz z kwiatowej dekoracji dla najmłodszych.

Kryteria wyboru (na zimę, bo poza sezonem)

Tradycyjnie, firma produkuje dwie kolekcje rocznie, na sezon jesień-zima oraz wiosna-lato. To sezonowość jest podstawowym kryterium wyboru modeli. Zima czapki „Chobi” wykonaną z materiałów ciepła, gęsty i wysokiej jakości, zapewniające ochronę przed niskimi temperaturami, wiatru i mrozu. Zimna pogoda będzie niezbędny kask, który zakrywa szyję i twarz. Wiele matek dać mu pierwszeństwo jest również ze względu na brak kłopotów z koronek. Kask Anatomicznie ukształtowane i dobrze wpisuje się w twarz.

Na wiosnę jest to bardzo ważne, że cap „Chobi” (model zdjęcia z modnym nadrukiem Yourself zob. Poniżej) było dość łatwe, cienkie, a tym samym również chronione przed wiatrem. Produkty Lato musi być wykonana z oddychającego i łatwe w pielęgnacji materiałów.

asortyment

Podczas tworzenia kolekcji czapek i akcesoria dla dzieci są prowadzone przez linie produktów innych wiodących marek, więc można odebrać ubrania modne zestawy z dziecięcych na sezon. To znacznie upraszcza zadanie rodziców. Kapelusz „Chobi” skutecznie pasować do ubrań sezonowych dzieci i kostiumy uzupełnienie innych młodych dandysów i damy.

Wśród innych modeli kapeluszy i akcesoriów są prezentowane berety, kapelusze, rękawiczki, rękawice, szaliki i przód koszuli. można odebrać gotowy zestaw lub łączyć elementy w jednym kolorze z akcentami sezonowych ubrań dla dziecka.

wymiary

W 2016 roku rozszerzyła zakres rozmiarów i modeli czapek odzieży „Chobi”. Dziewiarskie, tkaniny i dzianiny produkty oznaczone są według wieku i obwodu głowy. Wymiary czapki „Chobi” pokazany w tabeli.

opinie

Czapki „Chobi” (opinie z wielu matek w sieci wielokrotnie to potwierdzić) różnią się wygoda, jakość, praktyczność. Producent oferuje szeroką gamę produktów, co znacznie ułatwia wybór rodziców. Czapki, rękawice, rękawice, itp Można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego oraz kupować w dużych miastach podczas promocjami i rabatami.

Odzież i akcesoria „Chobi” Twoje dziecko będzie zadowolony iść na spacer, a proces opatrunek zamieni się w ekscytującej grze współpracy dla nowoczesnych małych mody i elegantów i ich rodziców.