367 Shares 2924 views

Piękny krzew – chubushnik. Sadzenie i pielęgnacja

Wielu ogrodników kochać i doceniać chubushnik. Sadzenie i opiekuńczy dla nich nie jest szczególnie trudne, chociaż istnieją pewne niuanse jej uprawy. Ten kwitnienia, z pachnącym białym kwiatach krzew od dawna uprawiane w ogrodach przydomowych. Wiele osób błędnie nazywają ten roślin jaśminu, choć nie ma nic wspólnego z tą kulturą nie. Ten krzew od dawna stosowane do wytwarzania Chubukov wykorzystywane w rurach. Dlatego nazywa się to mock pomarańczowy.


Sadzenie i pielęgnacja tych skromnej krzew zaczyna się od wyboru materiału rozmnożeniowego. Czerpiemy wiele różnych mieszańców tej rośliny. Chubushnik, odmiany, które różnią się kształtem i wielkością kwiatów, kształt i wysokość krzewu jest switchgrass, puste pędy. Są jasne zielone liście matowe. Jesienią nabywają piękny żółty odcień. Kwiaty tego krzewu od maja do końca lipca. Niektóre odmiany mają dłuższy okres kwitnienia.

Propagowane przez tej rośliny przez sadzonki, dzieląc buszu, warstw, procesów głównych. Z gwarantowana jest jakaś metoda na sukces. Najprostszym sposobem, aby propagować krzewy zarządzać za pomocą cięte pędy na wiosnę lub jesienią. Po utworzeniu koronie ich trzymać w ziemi, aby się zakorzenić. Pędy powinny być regularnie podlewane do gleby było zawsze wilgotne. Na rozrodczość odpowiedni zarówno dla młodych i wieloletnich oddziałów. Długość ucieczka powinna być 20-50 cm. Jest to najlepiej trzymać gałązki takiego stałego miejsca wczesną wiosną lub we wrześniu i październiku. Rozmnażanie przez nasiona jest również możliwe, choć taki długi czas sadzonki nie drzewa.

Te krzewy rosną bardzo szybko, tworząc gęste zarośla chubushnika że nawet w młodym wieku zaczynają kwitnąć obficie. Roślina wygląda świetnie w każdej uprawy. Stosowany jest również do tworzenia żywopłotów. Najbardziej dekoracyjne i pachnące odmiany chubushnika należą: "Mont Blanc", "Kaukaska bukiet", "Normal", "Zamieć", "gronostaje płaszcz", "Virzhinal", "Charm". Te krzewy mogą być proste, półpełne i podwójne kwiaty. Bardzo piękny i niezwykły widok na krzaku – chubushnik Gordon. On ponownie kwitną jesienią. Aby osiągnąć duża liczba kwiatów potrzebują czasu, aby pojedynkować korony i wykończenia chubushnik. Sadzenia i pielęgnacji wszystkich odmian tej rośliny nie różni się od reszty. Nie mniej efekt i chubushnik Lemoine. Ten wysoki krzew ma hybrydowy pochodzenie. Dorasta do 3 m wysokości. Crohna ma zwarty kształt. Kwiaty proste, pachnące kwiaty, do 4 cm.

Jak prawidłowo się rozwijać chubushnik? Sadzenie i pielęgnacja jest, aby wybrać odpowiednie miejsce dla niego. Ten krzew doskonałe rozwija się na obszarach naświetlonych, a częściowo w cieniu. Obfite kwitnienie jest zawsze obserwowane w dziedzinie energii słonecznej. Przez glebę chubushnik nie wybredna, ale najlepiej rośnie na żyznej, wilgotnej glebie. Krzewów jest odporny na szkodniki, choroby, lecz może mieć wpływ na mszyce jaśminu. W zimie, makiety pomarańcze nie wymagają schronienie. Zaleca się, aby karmić rośliny nawozem płynnym i nawozów. Ten krzew potrzebuje rozluźnienia gleby, rozdrabniania z torfu. Każda roślina potrzebna przycinanie, który odbywa się wczesną wiosną. Kształt korony powinny być czyste i symetryczne. przycinanie Odnowienie odbywa się co 3 lata, pozostawiając biegaczy młodszych niż 10 lat.