527 Shares 2684 views

Jak zrobić bohatera kask z jego własnymi rękami?

Ludzie, którzy są uzależnieni od przywrócenia historycznych wydarzeń, są w stanie stworzyć 100-proc kopie strojów ulubionej epoki. Proces ten wymaga dużo czasu, wysiłku i inwestycji. Jeśli chcesz, aby dla siebie strój na wieczór lub chcesz zrobić niespodziankę dla swojego dziecka, ci siłę, aby stworzyć prostszą wersję stroju. Na przykład, nie ma nic skomplikowanego zrobić hełm bohater własnymi rękami.


Używamy papier-mache

Istnieje wiele opcji do prac rzemiosła. Tak, można użyć techniki papier-mache. Aby to zrobić, trzeba będzie:

– okrągłą podstawę;

– plasteliny zwykłej dzieci;

– kilka arkuszy papieru;

– PVA (opcja – skrobię pasta);

– kartonu;

– przewód dla koronek;

– farba srebrny;

– Siatka do Aventail (t).

Aby niektóre szczegóły fantazyjny strój, często trzeba używać nietypowych środków. Zrób bohater hełm własnymi rękami może być tylko z ich stosowania. Aby rozwiązać ten problem, istnieje wiele sposobów.

Pierwsze kroki

Aby rozpocząć podyschu odpowiednią podstawę do jego powstania. Powinno być zaokrąglone i wypukłe. Upewnij się, że pasuje do średnicy wielkości głowy przyszłego bohatera. Jako zasady, można użyć globe, piłki lub balonu lateksowego. Oddzielnie wytwarzać zaostrzoną końcówkę w kształcie stożka. Blind przez nią z gliny i dołączyć go do pola.

Teraz za znalezienie odpowiedniego papieru. Wybierz dostatecznie cienki materiał. Może to być, na przykład, standardowe arkusze wielkości formatu A4. Pomimo powszechnego przekonania o gazet na papier-mache, to lepiej nie używać. Fakt, że powierzchnia takiego papieru jest bardzo luźny i typograficzne farba na nim będzie trudne do ukrycia.

Dla górnej warstwy pokrycia trzeba serwetki. Oderwać cały materiał na małe kwadraty o boku dwóch centymetrów. Wlać do miski z wodą i moczyć w nim jedną szóstą papieru bazowego (serwetki jeszcze nie dotykać).

Utworzyć korpus

Aby stworzyć piękny rosyjski bohater hełm z rąk, rysować na podstawie jego kształtu i cięcia. Przednie artefakty końcowy musi być krótsza niż z tyłu.

Układ Okładka każdego tłustych maści. Przy jego pomocy można później usunąć hełm gotowy bez żadnych problemów.

Papier zmiękczona rozłożone równomiernie na powierzchni obrabianego przedmiotu. Zadbaj że krawędzie sąsiednich fragmentów pokrywać.

Nie należy pozostawiać puste interwały między nimi. Następnie, w tym samym obwodzie położyć następną warstwę i pokrycie go klejem.

To najlepiej stosować miękką szczotką wykonaną z wiewiórki włosów, pianki lub gąbki. Po zakończeniu instrumentu należy dokładnie przepłukać pod kranem.

Postać bohatera kask z jego rąk siedmiu warstw papieru, klejenie ich w jednym. Pozwól produkt całkowitego wyschnięcia. Proces ten trwa zwykle od trzech do pięciu dni.

dodatkowe elementy

W tym czasie można przygotować resztę szczegółów ich rzemiosła. Wśród nich – płyty ochronnej na nos. Jak można wykorzystać tekturę lub papier-mache jako materiał.

Jeśli wybierzesz drugą opcję, trzeba mieć podstawy gliny. Musi ona obejmować papieru w taki sam sposób jak reszta ciała.

Z tyłu kasku dołączony specjalną siatkę. Może być wycięta z tkanek lub szydełkowania gwintu połyskujące. Gdy bohater kask, wykonany własnymi rękami, wysusza, trzeba będzie go usunąć z bazy.

Stosując dodatkowe kawałki papieru, klej do nich nos talerz. Z szydło do wiercenia w dnie dziury i je naprawić w gotowym domu.

Teraz można przystąpić do końcowego etapu prac – malarstwo. Równomiernego rozpylania akrylowego z pojemnika.

Aby uzyskać piękny intensywny kolor, nakładanie farby w dwóch lub trzech warstwach. Przed przejściem do następnego wywołania, czekać aż farba stosowana w poprzednim czasie wyschnie całkowicie.

Butelka – pomoc

Jak zrobić bohaterów kask z innych materiałów? Można użyć, na przykład, butelki pięciu litr wody. Poza tym, trzeba:

– duża Jednorazowy pojemnik wykonany z tworzywa sztucznego;

– torby, który jest używany do prania ubrań;

– srebro w postaci akrylowego rozpylającego;

– taśma dwustronna;

– parę nożyc.

Odciąć górną część butelki i wytwarzać z niego podstawę dla przyszłych rzemiosła. To może mieć przednią powierzchnię płaską lub obcięła podłużny talerz, zakryj nos. Ukształtowana z dyszą szkła stożkowej na kasku.

W tym celu należy odciąć górną i dolną jego część w kształcie haka. Przekręcać wymaganego kształtu z pozostałych ścian. Przymocować go za pomocą taśmy dwustronnej i pozbyć się nadmiaru nożyczkami. Przy użyciu tego samego elementu zamka, przyczepa do głównego korpusu urządzenia.

Jesteśmy zaangażowani w projektowanie,

Teraz idź do pracy na część kolczugi. Jest możliwe, aby wykroić z woreczka do płukania. Ten materiał – optymalna w tym przypadku, to jest łatwe do uzyskania, a to kosztuje nie drogie. Gęsta siatka, która jest używana do jego produkcji, ma wyrazistą fakturę, która jest łatwo widoczny. Malować przyszłą chainmail srebrnego akrylu z pojemnika.

Wykonaj tę samą operację z głównego korpusu jednostki. Po pierwszej aplikacji lakieru, można zauważyć, że forma wstępna staje się mniej przejrzysta. Aby wzmocnić ten efekt, stosuje się kilka warstw. Nie rozpocząć pracę na nowej warstwie, aż do wyschnięcia poprzedniej.

Teraz zaznacz pole produkt, który dołączy do siatki. Przyklej je do taśmy dwustronnej i dołączyć gotowego pocztę. Spróbuj wynikowy stroik. Na tym kończy się kończy swoją pracę.

Pracujemy z tkaniny

Hełm bohater z rękami i może być wykonany z tkaniny. stałych, kleju i srebrnym oczek: do tego trzeba trzy tego rodzaju zrobić. Ponadto w dokumencie używamy elastycznej taśmy, karton i akrylu w kasecie.

Pierwszy sfabrykować główny materiał od czterech do ośmiu klinów i uszyć je razem. W Budenovskiy wzór odpowiednie jako wzorca. Hełm bohater własnymi rękami jest bardzo podobny w kształcie do kapelusza żołnierzy Armii Czerwonej.

W celu wytworzenia produktu bardziej gęstości pokrycia wewnątrz obrabianego materiału klejowego i uszyć sprężystej taśmy na jej brzegach. Teraz wyciąć barmitsa mesh – zbroję do tylnej części statku. Tworząc na jej drobnych fałd, przymocować część używając pistoletu do kleju.

Mistrz z tektury

Możesz być także wykonane z tektury kasku bohatera własnymi rękami. Zdjęcie swojego dziecka w tym akcesorium będzie można rozkoszować się przez lata. Oprócz podstawowego materiału do pracy trzeba i srebra samoprzylepnej siatki.

W tym modelu jest użyteczny wzór poniżej. Ten wzór wyciąć kilka klinów i skleić je od wewnątrz produktu. Blokadą za pomocą konwencjonalnej taśmy lub paski papieru, pokrytą klejem. Pre każda część kasku musi być pokryty warstwą błyszczącego papieru.

pełne wyposażenie

Jeśli chcesz udoskonalić model ten stroik dodatkowych elementów. Na przykład, zabezpieczyć w dolnej części klapki pomocnicze tektury.

Można zrobić zbroje zdobi ich genialny cover tego samego materiału. Siatka dla Aventail ściegu na kamizelek kuloodpornych. Aby stworzyć kompletny obraz bohatera cięcia od ściany dużej tarczy pudełka. Jako materiał do włóczni użyciu uchwyt starego mopa. Miecz wykończonych z grubej tektury, nadając jej połysk za pomocą samoprzylepnych.