612 Shares 3669 views

Który oferuje młode fashionistki towarowy „Kivat”? Hełm kapelusz dla dziecka

Na końcu więcej niż jednej dekady trendu ponownie „Capri” dla dzieci w stylu lat 90-tych. Tylko one są nazywane dzisiaj trochę inaczej – Czapki kasków. Ich popularność rośnie każdego roku, to nie jest zaskakujące. Projektanci zagranicznych i rosyjskich zachwyci małe fashionistki są wygodne, lekkie i ciepłe produkty zimowych.


Należy zauważyć, że nie wszyscy producenci stosują gdy kapelusze szycie dzieci są materiały naturalne i bezpieczne, więc jeśli szukasz na zakup marki. Ugruntowaną pozycję na światowym rynku fińskiej firmy «Kivat» (Kivat). Hełm kapelusz dla młodych mody to producent jest inna trwałość i funkcjonalność.

Pracownicy firmy «Kivat» tworzyć oryginalne modele o różnej kolorystyce, grając z czystych liniach i proporcjach. Szczególną uwagę przywiązuje się do jakości materiału. Do produkcji czapek dziecięcych ogrzewa tylko naturalne hipoalergiczne włókna wełny. Wszystkie modele są ściśle zgodne z wysokimi standardami europejskimi, długi zużyciu i nie są rysowane.

cecha

Dekoracyjne rozwiązania każdy kapelusz odzwierciedlać trendy w modzie i zaskakujący wybór wybór: kontrastowe kolory, tekstury, wyrafinowanych obrazów tematycznych. Elegancki model zimowy dla dzieci, które odzwierciedlają charakter i osobowość można znaleźć w zbiorach fińska marka «Kivat» (Kivat). Kask-cap – to uniwersalna rzecz, która łączy i szalik i kapelusz.

Produkt jest całkowicie ciepło, nie ograniczają ruchu w trakcie aktywnego wycieczki. Rodzice mogą nie trzeba się martwić, że szyja i głowa zostanie otwarty w mroźnej pogody. Ponadto, taka czapka nie posiada żadnych sznurówki i pasy. Odpowiedź od matek i ojców Te modele są bardzo lekkie, praktycznego wytrzymać warunki o niskiej temperatury do -25 ° C

Jakie są zalety cap-kask „Kivat”?

Fiński projektanci mody zadbali jakości tkaniny, wszystkie modele są wykonane z wełny jako izolacja używany izosoft, membrany i innych nowoczesnych materiałów. Producenci uznały i wygląd. Kolekcja jest pełna różnorodnych: wybór – eleganckie kapelusze z jasnymi aplikacjami, wizerunki postaci z kreskówek, kreatywnych wzorów.

Każdy rodzic będzie mógł wybrać najlepszą opcję dla swojego dziecka z bogatym asortymentem spółki «Kivat» (Kivat). Kask-cap chroni dziecko przed trudnych warunków pogodowych, podkreślają styl i wizerunek osobisty. Przy poprawnej i starannej pielęgnacji produktu potrwa przez wiele lat, nie tracą kształtu, nie blakną, nie rozciągać.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar hat marki „Kivat”?

Kask Kapelusz wybrany obwód głowy odpowiednich do wieku i. Nie należy kupić produkt o wielkości więcej, jak to będzie stale pełzać nad oczy i tkaniny wełniane szybko tracą swój pierwotny kształt. Zobacz ten kawałek blisko głowy, nie bój silnego indywidualne dopasowanie, jak to będzie rozciągać się trochę w czasie.

Zasady nazwa włókna pielęgnacyjne, środki ostrożności, i rozmiary „Kivat” kaski zostały określone na etykiecie w postaci niektórych bohaterów. Dla realizacji dostępnych czapki dla dzieci z obwodu głowy 44-46 cm. Można podnieść ładny model dla bardziej dorosłego dziecka 5-8 lat, z wielkości 52-56 cm głowy.