781 Shares 1574 views

kuchni gruzińskiej: przepis Khinkali

Khinkali – to nie tylko jeden z najbardziej znanych i wspaniałych potraw kuchni gruzińskiej. To jest – jedzenie gruzińskich górali. One nadziewane mięsa górskiego kozła, który wcześniej drobno pokroić sztylety. W tym obszarze, obszary górskie, gdzie byli ci ludzie szorstki, zwłaszcza zielony nie było tak prawdziwe „wielkie” pierogi są przygotowywane bez niego. Teraz możemy analizować najczęściej przepis Khinkali.


Kwestią sporną w tym przepisie jest obecność zieleni wewnątrz produktu. Jak w Anglii, istnieją dwie partie polityczne – nie do pogodzenia pracy i konserwatystów, ponieważ w Gruzji są tacy, którzy przygotowują Khinkali z ziołami, i tych, którzy bez niego. Co to przepis na pierwotny, zauważyliśmy, i będziemy rozważenia jest jego. Ale to ma swoje własne notatki w wypełnieniu tego pyszne i zdrowe dania w każdym regionie kraju.

W celu zapewnienia zgodności z naszej receptury Khinkali potrzebujemy następujące składniki. Do ciasta – mąkę (500 g), wodę (200 g), jaja i sól. Farszu potrzebne Lamb i wołowiny – 400 gramów, może wynosić 200 g wołowinę i wieprzowinę; cebula; koper, pietruszka, pieprz, sól.

Ta gospodyni zawsze będzie samego ciasta. Wziąć mąkę, niewielką ilość czystej wody i szczyptę soli jajko. Połowę wymieszać mąkę i jajko, dodać sól i wodę. Otrzymaną masę i mieszać przez 10-15 minut – w ramach podpaski. Dodanie niewielkiej ilości mąki, wymieszać i zrobić kilka razy – do czasu, aż wyjdzie miękką bułkę. Pokrycie czaszy ciasta tak, aby nie wyschły.

Przepis na Khinkali zwraca uwagi na prawidłowe wypełnienie. Najlepszy stosunek wynosi 1/3 i 2/3 baranina wołowina, ale, oczywiście, każda rodzina może kochać i innych mięs. Tutaj jest wszystko o gospodyni. Bardzo ważne! Jak już opisano w pierwszym akapicie artykułu, dla prawdziwych Khinkali mielone posiekane, nie mielone. Więc lepiej jest zrobić wszystko ręcznie, ale jest to proces czasochłonny i.

Otrzymany mielonego pieprz, sól do smaku, a następnie dodanie cebula pokroić lub przepuszczone przez magiel. Wlać trochę wody i dać go do wchłonięcia. Slugger mielone klapsy na stole. Robimy to do momentu, aż będzie całkowicie jednorodny.

Dobry pomoże nam zrozumieć, jak to zrobić Khinkali, przepis ze zdjęciem. Ciasto rozwałkować na kiełbasy, a następnie pokroić na kawałki i ich rozwałkować każdą sztukę ponownie. Następnie umieścić go trochę mięsa. I teraz zaczyna się najważniejszy, interesującą i ważną scenę. Pierwsze modelowania. Weź brzeg ciasta i w kręgu nosić małe fałdy. Według zdjęć jest jasne, co powinno się zdarzyć w wyniku.

Receptą na zbrojenie wierzchołkowe jest zakończona Khinkali Uzyskany produkt do pełnej integralności po ugotowaniu. Obniżamy nasze przystojnych mężczyzn we wrzącej osolonej wodzie lub bulionie. Aż będą gotowe gotować przez 12-15 minut. Wymagania obowiązkowe: wydostać się z pojemnika tylko za pomocą skimmers aby uniknąć uszkodzenia skóry testu.

Wiesz, że łączy Khinkali i syberyjskie pierożki? Sok, pyszne, co jest w środku. Ale pierogi wybory dla „ucho” widelec nadkusyvayut, pić sok i rzucić się w ustach, a jeść nasz jedyny posiłek ręce. I ściśle świeże, gorące. Pozostawiono do ochłodzenia – zepsuty! Tylko, jak mówią, „gorące”, i jak zawsze, czy górali Gruzji. Wszystko co mogliśmy zrobić doskonałą Khinkali. przepis przygotowanie opanowane. Bon appetit!