615 Shares 4966 views

Amanda Bynes: filmografia, życiorys i życie osobiste aktorki

W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się młoda aktorka Amanda Bynes. Jej filmografia obejmuje wiele dobrych, lekkich komedii. Po Amanda osiągnęła gwiazdorstwa dzięki znakomitym humorem talentu. Więc skąd ten dziewczynce?

Amanda Bynes: Biografia

Amanda urodziła się 3 kwietnia 1986 roku w Thousand Oaks w Kalifornii. Lynn matka następnie pracował jako asystent stomatologa, a jego ojciec, Rick – dentysty. Nawiasem mówiąc, ojciec dziewczynki mogą podziękować za pojawienie się takiego nadzwyczajnego gwiazdy. Po Rik Bayns – tylko mistrz improwizacji komiksu, który zawsze zachęcał dzieci do rozwijania twórczego talentu i poprawiających malowniczą sposobsnostey.

Nawiasem mówiąc, Amanda – najmłodszy z trojga dzieci. Jej brat Tomii (urodzony w 1974 roku) działa kręgarza. siostra Gillian (rok urodzenia – 1983) zajmuje się również pracą aktora, ale oprócz tego udało się uzyskać stopień licencjata w dziedzinie historii, studiując na Uniwersytecie w Kalifornii.

Pierwsze kroki do sukcesu

W rzeczywistości dziewczyna scena kochał od dzieciństwa. W ciągu ośmiu lat, Amanda zadebiutowała na scenie jednego z klubów komediowych Los Angeles. Przez dziesięć lat dziewczyna regularnie udział w amatorskich produkcjach teatralnych, a często na scenie pojawił się z numerami humorystycznych. Nawiasem mówiąc, jej występy były bardzo popularne.

Wtedy po raz pierwszy pojawił się w telewizji w reklamie. Aw 1996 roku został zaproszony do serialu „wszelkiego rodzaju rzeczy.” Udział w tym projekcie pozwoliło wykazać dziewczyna komiks wybitny talent, za który później został porównaniu ze słynnym komediowa jako Treysi Ulmana i Lyusil Boll.

W 1999 roku kanał Nickelodeon zaoferowała początkującego aktorkę, aby rozpocząć swój własny show. Więc trzynastolatka dziewczynka otrzymała nie tylko swój własny przekaz, ale także uznanie w całym kraju. W tych dniach, cała załoga podziwiany nie tylko talent Amandy, ale również jej cierpliwości i determinacji, ponieważ te cechy są rzadko dostosowane do wieku dojrzewania.

Kilka lat później, Leslie Grossman powiedział, że kluczem do sukcesu Amandy polega na tym, że dziewczyna jest absolutnie nie boi się wydawać śmieszne. Co więcej, jest ona otwarta i uprzejmie żartuje się nad nimi, mimo atrakcyjnego wyglądu. Bynes bez wahania zgodził się pokazać brzydkie, jeśli to pomoże stworzyć zabawny sposób.

debiut Amandy na dużym ekranie: „Big Fat Liar”

Nie zawsze świadomi, kto to Amanda Bynes w Hollywood. Filmografia Aktorka, a także kariera w kinie rozpoczyna się od filmu „Big Fat Liar”, który ukazał się na ekranach świata w 2002 roku. Amanda została partnerem Frankie Muniz tutaj.

Fabuła tej komedii jest dość prosta. Nastolatek Jason – patologicznym kłamcą. Na ostatni dzień wakacji szkolnych eseju o literaturze ukradł Marti Vulf. Tylko raz chłopiec był naprawdę mówi prawdę, nikt mu nie wierzył. I tu zaczyna się zabawa – Jason wraz ze swoją dziewczyną Kate (Amanda) decyduje dostać Marty do przyznania się do kradzieży i bardzo niezwykły sposób. Nawiasem mówiąc, do tej roli, Amanda Bynes otrzymał prestiżową nagrodę.

Amanda Bynes: Filmografia

W 2002 roku rozpoczyna karierę jako aktorka – była oferowana rolę w bardziej poważnych projektach. W tym samym roku rozpoczyna kręcenia serialu „Ja cię kocham”, który opowiada o trudnych życiu dwóch sióstr. Nawiasem mówiąc, ten projekt trwał cztery pory roku, po czym został zamknięty.

Istnieją inne, mniej popularne filmy z Amandoy Bayns. W szczególności, światowej sławy aktorką przedstawił rolę w Daphne „Czego pragnie dziewczyna” (2003). Główny bohater – typowy amerykański nastolatek. Patrząc arystokrata ojca, ona pojawia się w Anglii. Jej zachowanie jest dalekie od powszechnie przyjętych mierników w prim brytyjskim społeczeństwie. Tutaj Amanda udało się doskonale spełniają swoją naturalną, humorystyczny talent.

W 2005 roku zagrała w innej komedii o nazwie „Miłość na wyspie.” Szczególnie popularne do dziś cieszy komedię, wydany w 2006 roku – „Jest to -. Człowiek” Tutaj Amanda odegrała Viola. Ta dziewczyna jest tak bardzo chciał grać w piłkę nożną, który udaje, że chłopiec, spada w drużynie męskiej piłki nożnej.

I wyszedł z musicalu „Lakier do włosów” w 2007 roku na ekranach, gdzie Amanda grała z Mishel Pfayffer i innych osobistości. To najbardziej ekscytujące filmy z Amanda Bynes.

ciekawostki

Naturalnie, wszystkie filmy z udziałem aktorki są popularne na całym świecie. Ale jest osoba, której to nie zawsze jest jak to – to jest bardzo Amanda Bynes. Filmografia składa się ona głównie z ról komediowych. Ale aktorka jest zmęczona być humorystyczny charakter i chce filmowców i innych guru przemysł filmowy dał jej szansę, aby pokazać dorosły, poważny człowiek.

Nawiasem mówiąc, w 2010 roku, Amanda ogłosiła wszystkim fanom, że idzie „na emeryturę”. Po chwili zmienił decyzję, ale postanowił zrobić sobie przerwę w karierze.

W 2007 roku aktorka postanowiła rozwijać karierę jako projektant. Aktorka (zdjęcie Amanda Bynes zostały przedstawione w artykule) ma doskonały smak. Niestety, firma, z którą została podpisana umowa, zbankrutowała w 2008 roku.

Życie osobiste Amanda Bynes

Przez długi czas był to model Amanda nastolatek. Jednak w ostatnich latach, aktorka miała problemy z narkotykami i alkoholem. Oczywiście, złe nawyki i nocny wpływ przede wszystkim na wygląd aktorki. W 2012 roku została kilkakrotnie aresztowany za jazdę pijany, a raz nawet wpadł na inny samochód – to właśnie surowo skarcił. Kilka miesięcy później, Amanda został ponownie zatrzymany i tym razem spróbował. W 2013 roku aktorka poszła na leczenie w ośrodku rehabilitacyjnym.