263 Shares 8697 views

Leszcz w piekarniku. Kilka receptur smacznych potraw

Jak wszyscy wiemy, ryby są bogate w receptur przeznaczonych do zdrowego odżywiania i diety. Poza faktem, że jest niskokaloryczna, zawiera wiele cennych substancji, kwasy tłuszczowe i witaminy. Jest dobrze wiadomo, kwasy omega-3 i omega-6 kwas, jod, brom, fosfor, potas, magnez, żelazo, cynk, witaminy z grupy B i innych. Omega-6 obniża poziom cholesterolu zmniejsza ryzyko miażdżycy naczyń, co ma pozytywny wpływ na układu krążenia i układu sercowo-naczyniowego. Stwierdzono również, że kwasy omega-3 zmniejsza ryzyko zachorowania na raka. Duża ilość fosforu w rybach, jest korzystne dla ludzkiego układu nerwowego oraz zwiększa wydajność. Ze względu na zachowanie witamin i minerałów leszcz w piecu jest składnikiem właściwej diety. Ponadto, aby łatwo i szybko przygotować rybę, która pozwoli zaoszczędzić wiele czasu, który można spędzić na najbliższymi.


leszcz przepis w piecu jest dość prosta. Ze swojej realizacji wymaga następujących składników:

 1. 2-3 szt. świeże ryby;
 2. 1 średnia wielkość cebuli;
 3. 1 marchwi;
 4. mielony pieprz do smaku;
 5. Sól smak;
 6. przyprawy do smaku;
 7. Folia do pieczenia.

Najpierw trzeba oczyścić łuski leszcze, pokroić w brzuchu i dokładnie wyczyścić ją od wewnątrz. Ponadto obowiązkowa potrzeba, aby usunąć płetwy i skrzela. Z tyłu nożem zrobić mały leszcz nadreziki i natrzeć pieprzem, solą i przyprawami do smaku. Następnie, duże pierścienie cięte cebulę i natrzeć na grubej tartych marchwi. Następnie otwierania arkusza folii, których wielkość powinna być wystarczająca dla trzech obrotów i rozprowadzić CZĘŚĆ pokrojone marchew i cebulę, następnie rybę po Opisujemy pozostałych warzyw. Wszystko okład i nie pozwalają na powstawanie pęknięć, tak że sok nie wypływa z ryb. Leszcz w piekarniku w folii będzie dużo smaczniejsze i bardziej soczyste niż bez niego. Następnie położyć rybę na blasze. Leszcze wypiekano je w piecu w ciągu około 40 minut przy szybkości 20 minut z każdej strony w temperaturze 260 ° C. Następnie delikatnie odwijania folii i położyć rybę na półmisku.

Pyszne danie będzie leszcz w piekarniku z ziemniakami. Do jego przygotowania jest konieczne:

 1. 1 szt. świeże ryby;
 2. 3 ziemniaków;
 3. 1 średnia wielkość cebuli;
 4. liść laurowy do smaku;
 5. sól i pieprz;
 6. masło i olej roślinny.

Ziemniaki czyste i pocięto na kostki o około 2 cm 2. Następnie oczyszczone i pocięte cebuli. Czysty leszcz, i sprawiają, że nie jest tak łatwo. Ma bardzo gęste łuski, więc musi być wstępnie posypać solą. Oczyść go lepiej na skale, zaczynając od ogona. Następnie nacięcie wzdłuż brzucha i zaczepiając go, czyli małe nacięcie, a następnie małe kości są usuwane. Pocierać przyprawy ryb wewnątrz i na zewnątrz. Leszcz farshiruem mieszanka, ziemniaków i cebuli, dodać kawałek masła i liścia laurowego. Farsz nie wypadają, brzuch połączyć wykałaczki. Ułożyć rybę w postaci folii i zamknąć. Leszcze pieczone w piekarniku przez 50 minut, a następnie podawane na stole ozdobione zielenią. Smacznego!