770 Shares 1223 views

Matveev Dmitry: filmografia i zdjęcia

W kinie światowym istnieje wiele gwiazd, które zdobył sławę dzięki swoim wyglądem. Ale prawdziwe talenty są w stanie podbić serca publiczności, a nawet jeden z jego głosem. Wśród nich jest Matveev Dmitry. Grał w ponad 4 kilkudziesięciu filmach, a także głos najbardziej znanych aktorów na świecie.

dzieciństwo

Matveev Dmitriy Nikołajewicz urodził się w Poczdamie (NRD) w 1953 roku. Jego matka w tym czasie pracował w radzieckim teatrze wizażystka, a jego ojciec pracował jako mechanik w tej samej scenie. Wkrótce rodzina wróciła do ojczyzny i zamieszkał w stolicy.

W wieku 3 lat Dima Matveev wystąpił w epizodycznej Nikolashka w krótkim filmie na podstawie powieści A. Gajdar „Niech światło!” (1960). Być może ta określona swoją przyszłą przeznaczenie.

W latach studiów

W 1981 Matveev Dmitriy ukończył Państwowy Instytut All-Union Kinematografii. Tam miałem szczęście uczyć się u takich mistrzów kina radzieckiego, Siergiej Bondarczuk i Irina Skobtseva. Inny student Matveeva został zaproszony do gry w filmie. Jego pierwszy poważny praca była główną rolą Jura w krótkim filmie „Labirynt”, w którym zagrał w 1979. W tym samym roku Dmitrij szczęście, aby przejść casting do roli Victor, zięciem bohatera w słynnym smutnej komedii Georgiya Danelii „Jesień Marathon”.

dalsza kariera

Po ukończeniu Matveev Dmitry została przydzielona „Mosfilm”, gdzie pracował przez 10 lat. W pierwszych latach swojej działalności w jednym z wiodących pracowniach ZSRR, zagrał w takich filmach, jak:

 • "Festiwal Lantern".
 • "Teheran-43".
 • „Jego urlop.”
 • "Wasilij Buslaev".
 • "Family Business".
 • „Jak byłem cudownym dzieckiem”.
 • "The Garden".
 • „Badanie nieśmiertelności”.
 • „Pierwotne Rosja” (kamea).
 • "Wariant" Zombie ".
 • „Moskwa mówienia”.
 • „A na kamieniach rosną drzewa” (Soviet-norweski).
 • "Jump".
 • „Barman w” Złotej Kotwicy”.

Film”granica państwa. Rok TH 41 "

W życiu każdego aktora odgrywa rolę, co jest najważniejsze w jego karierze. Dla Matveeva stał tak stworzył obraz Ili Sushentsova – młody oficer, nieskończenie oddaną do Ojczyzny i gotowości do poświęcenia dla dobra własnego życia.

Film „Rok czterdziestym pierwszym” to piąta część słynnej serii „Państwo granicy”. Opowiada o wydarzeniach rozgrywających się od połowy czerwca 1941 roku na posterunku, który jest zbliżony do terytorium Polski okupowanej przez nazistów. Pewnego dnia porucznik Sushentsov odpowiedzi na prowokację ognia żołnierzy Wehrmachtu, łamiąc rozkaz, aby nie angażować się w konflikt zbrojny. Jednak to nie jest czas, aby ukarać, ponieważ 22 czerwca wojska niemieckie zaatakowały terytorium ZSRR. Zastava Sushentsova jeden z pierwszych atakowany. Dowódca z jego żołnierze mający heroiczny opór wroga.

Po publikacji zdjęć na ekranach Matveev nabył setki tysięcy fanów i wielbicieli we wszystkich zakątkach naszego kraju i zdobył tytuł dzielnego porucznika radzieckiego kina ostatnich lat swojego istnienia.

W późnych latach '80

Ciekawa rola Dmitry Matveev, którego zdjęcia były rozchwytywane w młodości na fanów, również grał w latach pierestrojki. Wśród nich jest praca w filmach „Kraina mojego dzieciństwa”, kierowany przez Anatolija Nitochkin, „wrażenia lato na planecie Z” Evgeniya Markovskogo „Kwartet Criminal” i tak dalej.

Ponadto, w 1987 roku na ekranach spośród 6 części serii „Państwo granicy”, który został poświęcony radzieckim straży granicznej, które niszczą bandy nacjonalistów w zachodniej Ukrainie. W podglądzie obrazu ponownie spotkał się z Ilya Sushentsovym przez Dmitrija Matveyev. W historii, udał się poprzez wojny, został awansowany do stopnia majora i został mianowany szefem granicy.

„Wybrzeże zbawienia”

Ten obraz, w którym główną rolę odegrał Dmitry Matveev, w naszym kraju został niesłusznie pomijane. Podniosła rosyjskich i koreańskich filmowców w 1990 roku. Film opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce podczas wojny rosyjsko-japońskiej. W historii malarstwa okrętu dowodzonego przez bohatera Dmitry Matveyev, rozbił się u wybrzeży Korei. Zachowane członkowie zespołu zdecydować, aby jego drogę do domu drogą lądową. . Po drodze musieli angażować się w walce z Japończykami, którzy unoszą umiejętności Taekwondo.

Kariera w 90.

Na początku ostatniej dekady 20. wieku w Matveev, podobnie jak inne podmioty byłego Związku Radzieckiego, był ciemny pasek. Kino znajduje się w głębokim kryzysie, a nowe filmy prawie nakręcony. Jednak Dmitrij znaleziony, jak mówią, swoją niszę. W tym czasie publiczność krajowy był w stanie oglądać zagraniczne filmy i seriale, więc dubbing artyści zawsze było dużo pracy. Jednym z tych, którzy „dali” Jej Data głosowych Hollywood i światowego kina, był Dmitrij Matveev. Aktor był zaangażowany w wyrażaniu takich popularnych filmów jak „Kroniki Riddicka” i „Black Hole”, gdzie Vin Diesel nazwane „Predator” (Arnold Schwarzenegger), „Leon” (Jean Reno oraz inne role męskie), i tak dalej.

Ponadto głos Matveeva w większości filmów, w języku rosyjskim, mówi Sylvester Stallone, Samuel L. Jackson, Mel Gibson i inni.

Praca w telewizji

Dmitry Matveev, które filmy z udziałem lubianych oglądania wszystkich miast Związku Radzieckiego, jak wyrażone przez reklamy i kampanii wyborczej Borisa Eltsina. W 1995 roku stał się voice-over show "Highway Patrol", który ukazał się w telewizji-6. Ponadto, w następnym roku został zaproszony do ORT, gdzie została wyrażona w projekcie telewizyjnym „Operation” i „Godziny szczytu”. Matveev następnie przełączony na „TV-Center” w programie „Petrovka, 38”, a także poza ekranem ogłoszenia spiker na tym samym kanale.

Udział w serii

Podobnie jak wiele udanych aktorów radzieckiego okresu w czasie Matveev zaczęły pojawiać się w serialu i muszę powiedzieć, całkiem pomyślnie. Po osiągnięciu ekrany z pierwszych takich projektów ze swymi propozycjami uczestnictwa wylewa się ze wszystkich stron.

Wśród najbardziej znanych serii, w której grał projekty telewizyjne Matveyev można wymienić:

 • "Death Defying Dz".
 • „Najstarsza córka”.
 • „Pod płaszczykiem”.
 • „Wyszedłem patrząc na ciebie dwa.”
 • „malwersanci”.
 • „Pogoń za cieniem”.
 • „Mistrzyni tajgi.”
 • „Zdobycie przyciągania”.
 • „Kobieta bez przeszłości”.
 • „Skazani, aby stać się gwiazdą.”
 • „Nie zapomnij”.
 • „Carmelita” i tak dalej.

Na szczególną uwagę zasługuje seria „Silent Witness”, który Matveyev dostał główną rolę badacza Malova. Jego scenariusz jest oparty na prawdziwych wydarzeniach i scen kręconych w stylu przebudowy i jest pełna historia. Bardzo szczegółowo pokazuje dzieła kryminalistycznych naukowców i kryminologów, których wyniki zostały omówione Malov oraz jego personel, na podstawie których można wyciągnąć wnioski i odsłania najbardziej skomplikowane przestępstwa.

Miałem wiele serii pozytywnych opinii i skazane zostać gwiazdą „, w którym Dmitrij Matveev Leonid Salina odgrywał rolę producenta. Ta postać jest skomplikowane relacje z byłą żoną. Stając się gwiazdą, kobieta poszła do młodego i obiecującego producenta. Jednak wkrótce uświadamia sobie swój błąd i starał się przywrócić stosunki z Salina.

Teraz, gdy wiesz, co rola odgrywana przez aktora Dmitry Matveev. Życie osobiste to – to jest tajemnica, że nie chce się reklamować. Ponadto Matveev rzadko udziela wywiadów. Jednak to nie przeszkadza jego lojalnych fanów, aby cieszyć się każdym meczu na ekranie ze swoim ulubionym aktorem i czekać na wszystkich nowych filmów z jego udziałem.

112 shares 7188 views
820 shares 3451 views