373 Shares 8365 views

Galina Grossmann. Odmładzanie twarzy na unikalnej metodologii

Galina Grossmann jest bardzo ciekawe i niezwykłe kobiety. Ze względu na silną wolę mogła rozwijać swoje umiejętności na tyle dobrze, aby włączyć go do wywarcia skutków na polu biologicznego swoich pacjentów.


biografia

Galina Grossman urodził się daleko od cywilizacji estońskiej miejscowości, gdzie nie było elektryczności, nie ma lekarzy. Nawet w dzieciństwie, przyszły biolog zaczął być zainteresowany w niezwykłej zdolności niektórych ludzi, co pozwoliło im uzdrawiać chorych. Wpływ na organizm ludzki tradycyjnej medycyny dziewczyny obserwowane w praktyce.

Po szkole Galina stały biologiem, po otrzymaniu specjalnego wykształcenia. W tym kierunku ona obroniła pracę i zaczął pracować w zakresie radzenia sobie ze zmianami kosmicznych. Obecnie posiada sesji, co pozwala organizmowi na regenerację sił, wykłady i prowadzi zajęcia na pozbycie się nadwagi. Galina Grossman biegnie równolegle do Centrum estońskim Biology and Human ekologii.

Niesamowita kobieta wygląda pięknie i pełne energii. Ocenić jej prawdziwy wiek jest możliwe tylko przez fakt, że na początku swojej pracy w Instytucie Biofizyki Akademii Nauk ZSRR został zainicjowany już dawno temu, jeszcze w 1974 roku

działalność naukowa

Dr G. Grossman w rozległej dziedzinie ekologii, a także medycyny i biologii, liczne badania naukowe były prowadzone. Ich wyniki publikowane są różnego rodzaju czasopismach naukowych. Ponadto Grossman przedstawił swoje prace na licznych konferencjach naukowych. Z pism biologa można znaleźć w bibliotekach na całym świecie.

Metoda, która została opracowana przez Galinę Grossmann

Facial odmłodzenie poprzez unikalny program wybitny naukowiec musi być przeprowadzona w dwóch etapach. Pierwsza sesja jest przeznaczony do powrotu osoby do młodszych twarzy. W drugim etapie otrzymany efekt zabezpieczenia.

Ciekawy i nietypowy technika opracowana Galina Grossmana. Odmłodzenie twarzy jest prawdziwa świadomość swojego wyglądu. Istotą wszystkich technikach – w treningu psychologicznego. Pozwalają one stworzyć pożądany wizerunek człowieka bezpośrednio na poziomie podświadomości. Jest to rodzaj oddziaływania bio-energetycznego, w którym zaproponowano wykorzystanie Galina Grossmann. Odmłodzenie twarzy, jej zdaniem, jest możliwe bez użycia chirurgii plastycznej, z mocy własnych myśli.

Istotą unikalnej techniki polega na zrobienie jego wygląd, cokolwiek to było. Z jego niedociągnięć i problemów. Szkolenie przypomnieć zasadnicze przepisy, które istnieją w jodze, ale inny medytacyjnego skupienia. Podczas sesji, korpus zawiera mechanizmy odzyskiwania i odmłodzenia. Gdy ta czynność jest przeprowadzana jedynie przez moc myśli. Po prostu, kobieta powinna tworzyć w jego podświadomości, że idealny obraz, do którego dąży. W rezultacie, wiąże się to pożądane można osiągnąć.

sekwencja

Przed rozpoczęciem szkolenia powinien przygotować lustro. Patrząc na niego, konieczne jest, aby dokładnie przeanalizować w twarz. Nie powinno ich podziwiam i spokojnie realizować swoje wady. Patrząc w lustro, trzeba zdecydować, co chcesz zmienić. Kąciki oczu, owal twarzy lub zmarszczki na czole? Po tym, w podświadomości, aby odtworzyć twarz braków. W tym przypadku, oczy powinny być zamknięte. Po pewnym czasie stan jego własnej twarzy powinny być starannie rozpatrzone przez ciebie.

W tym przypadku, oczy powinny być otwarte. Jeżeli braki w wyglądzie tam, osoba musi być zachowana. W takim przypadku, jeśli masz coś nie zostały spełnione, w wyobraźni powinny być sporządzone żądany obraz. W jaki sposób należy to zrobić, również opisuje sposób, który został opracowany przez Galinę Grossmann. Odmłodzenie twarzy należy zrobić siedząc na krześle. Podczas wirowania pewnością prosto i mocno na podłodze nogi. Ciało jest zrelaksowany podczas sesji, a myśli są proste. Przede wszystkim powinniśmy czuć swoją prawą rękę, a następnie – lewą ręką. Ta sama sekwencja odnosi się do nóg. W kolejnym kroku w swojej wyobraźni z zachwytem być odtwarzane nową twarz. Po realizacji pozytywnego konfiguracji twoja twarz będzie się stopniowo zmieniać na lepsze, uzyskiwanie pożądanych cech.

Etapy bioenergii podnoszenia

Wyjątkowy kurs na powrót młodzieży można uzyskać w porównaniu z efektem chirurgii plastycznej. Sama G. Grossman odmłodzenie twarzy opracowany przez jego nazwa metody bioenergii podnoszenia. Żądany efekt występuje nie od razu, ale stopniowo. Przede wszystkim, nie ma zmarszczek. Po tym stanie mięśnie i skóra przechodzi ustalające krok. Następnie wygładzić zmarszczki, odmładzanie twarzy odbywa się bezpośrednio.

Pod koniec sesji Zaleca się masażu leczniczego. Pozwoli to ograniczyć do kształtu twarzy. Szczególnie przydatny dla tej procedury dla grubych ludzi.

Zalety sposobu

Odmładzanie twarzy z Galina Grossman zapewnia dużą liczbę ludzi. Na tych samych sesji Doktor Nauk Biologicznych, którzy chcą odwiedzić prawie dwóch dekad. Fakt ten, oczywiście, mówimy o skuteczności techniki.

Podobny odmłodzenie twarzy ma tylko pozytywne opinie. Metoda jest bardzo prosta. Ponadto pacjenci w sesji są przyjemne i nie boją się zranić skórę.