746 Shares 9114 views

Spisek na spotkanie z ukochaną osobą

Zgadzam się, czasem tak chętny, aby zobaczyć ukochaną twarz, że był gotów oddać swoje życie za pół szczęśliwym zbiegiem okoliczności. W magii, więc nie jest akceptowana. Istnieją specjalne rytuały, takie jak działki na spotkanie. Tylko koncepcja jest obszerny i wieloaspektowy. Myśl za siebie: spotkanie niektóre są różne. Niektórzy marzenie spojrzeć w oczy pewnej osoby, inni – aby zrozumieć, co los przygotował, a inni – by poczuć pyszne ekstazę miłości. I wszystkie rytuały, wykonując żadnej chęci, mają tę samą nazwę – „spisek w celu spotkania”, ale nadal jednak inna. Weźmy je od siebie w porządku.


Conspiracy do zobaczenia wkrótce

Zacznijmy organizacji niezbędnej magicznym zbiegiem okoliczności. Obrzęd ten jest odpowiedni dla osób, które są udręczonych przez pragnienie, aby szybko zobaczyć słodką twarz, porozmawiać lub spotkać się wzrok. Rytuał odbywa się w każdej chwili, ale będzie działać na rosnącej księżyca. Musisz stanąć w obliczu Wschodu. Podnieść oczy do nieba. Czytaj które znasz na pamięć modlitwy. Następnie trzykrotnie powtórzyć następujące słowa: „jak rosa od słońca na niebie sitowie w chmurach dzieje i sługa Pana (nazwisko osoby) do mnie jak światło, ślady, latać i pozostanie na zawsze! Amen. "

Jak wzmocnić ryt

Jeśli działka na spotkanie w celu zapoznania się z przekonaniem, ufając własnemu losowi magiczne moce, to wszystko musi wyjść. Jego głowa nie zachowują swój głód w czasie wróżenia i bezradności. Znasz obrzęd jest konieczne do wypełnienia emocjonalnie. Jest wyrazem uczuć reagować egregors których okoliczności zmieniać do woli. Musisz być w stanie wybierać swoich asystentów, generując odpowiednie tło emocjonalne. Doświadczeni magowie to zrobić automatycznie. Początkujący magowie powinni myśleć, co zmusza łatwiej pracować. Motywy i dokonać przedpłaty „sense” dla usług magicznych. W tym przypadku, należy wypełnić duszy bezradny czeka na pomoc z silnego patrona.

Jeśli „stracić” osobą bliską

Najbardziej nieprawdopodobne sytuacje zdarzają się w życiu. Jeśli gdzieś zapropastilsya ulubionym, nie na rozmowy, a dom nie pojawia się, należy wykonać kolejny rytuał. Prawie każdy dom trzymać przyprawy. Musimy liść laurowy. Kolejny kościół kucharz świeca i patelni. Pozostawia tselenkie przełącz nie uszkodzone. Włóż świecę z przodu i światła. Pan (inne pojemniki metalowe) Nestle obok. Na dolnej rolce papieru arkusz pomarszczenia. Zapalić świece na liściu z wymawiając spisek słów. Są to: „Dym pachnący strzelać, sługa Pana (nazwa) drogi zablokowane. Aby wszyscy szybko zapomnieli podeszła do drzwi. Lecieć dym w oddali, przynieść ulubione mojego smutku. Uścisk, przynieść do domu! Amen. " Jak skończysz, rzucać liścia do patelni. Wziąć następny i powtórzyć jeszcze raz. Upewnij się, że całkowicie spalone laurowy. Tylko w trakcie rytuału nie myśleć o tych wszystkich kłopotów i nieszczęść, które mogą przytrafić się drogiej osoby. Jest to potężny rytuał gypsy, on dosłownie projektów maga na ofiary. Sam Hill naklichete.

Conspiracy spotkać z mężczyzną

Wszyscy mówią o miłości. Ale z pomocą magii można po prostu przynieść znajomego do kontaktu. I tak, że uruchamia go. Tylko rytuał powinien być wykonywany z góry, w godzinach wieczornych. Ale spotkanie się następnego dnia tam. Przygotuj się na świecy rytualnego (gdzie bez niego), ludzki zdjęć, jeśli są dostępne, wodą święconą. Pick up czasu, tak aby nie rozpraszać kogokolwiek. Ustawić zdjęcie. Jeśli tam nie ma, to kawałek papieru, na którym jest napisane nazwisko osoby narażone. Zapal świecę, wodę trzymać pod ręką. Więc mówię: „O Panie Wszechmogący! Będę na ciebie patrzeć! Sposób napełnione. Surowo ukarać swego sługę (nazwisko osoby) ja nie do uruchomienia, a także spotkać się na przejażdżkę konną. Idź z łuku i prezenty, wiadomości głosowych, a nie bić Batóg. Bóg zapłać za udane spotkanie! Niech tak będzie! Amen. " Zdjęcia woda Christen. Przepraszam jeszcze raz mówić. Powtórz trzy razy. I upewnij się, że przyniesie to portret rano podnieść. Będzie to zachęcić do właściwej osoby lub okoliczności. Należy pamiętać, że jest to bardzo silny działka na spotkanie. Gdyby nie to, co chcesz wiedzieć, nie trzeba go. To będzie coś innego, o wiele lepiej.

Obrzęd spotkaniu po argument

Kiedy dom poleciał burzę, znosić z ukochaną osobą, jest to niezbędne do przeprowadzenia rytuału. Pomoże to, aby się uspokoić i wrócić „uciekinierów” z ziemi ojczystej. Weź kromkę chleba żytniego. Hojnie posypać solą. Środek tabeli umieścić na serwetce. Więc powiedz mu: „Chleb i sól każdy szczęśliwy jak jazda do stolicy. Jest to dla spokoju. Ty (nazwa) jest poprawna, możemy mieć ze sobą są przeznaczone do. Z chlebem i solą nie poddawaj się. zavsegda oni radują. I (nazwa) patrzą na mnie czule. Wszystko przyjąć dla dwóch osób, które wejdą! Amen. " Nie wyjmować chleb aż do rana. A potem wszystko się zmieniło. Znowu świeci słońce w związku. Jak powrócić do ukochanej, kawałek ptaków kruszyć. I po prostu powiedzieć: „Carry niefortunne katastrofę dla oceanów, nad górami i mgły. Powrót nie wraca! Amen. " Ten spisek spotkania czytać przed snem.

Jak używać magii, aby przyciągnąć miłość życia

Kup w świątyni grubą świecę. Właśnie tam w wielkiej uroczystości. zużycie domu. Po drodze, zajrzyj do sklepu i odebrać „nowe rzeczy” dla przyszłego elekta. Na przykład, kapcie lub inne przydatne rzeczy. W godzinach wieczornych, zapalić świeczkę, po wyłączeniu świateł i innych urządzeń elektrycznych. Przed nową rzecz i umieścić kawałek białej przędzy wełnianej. Mówi: „Z wosku spoiny ogień świecy. Mu jego akcja miłości. Ci milenok rozgrzać jego serce. Proszę łabędź w moim losem. Siedem węzłów związać. Nie da się, nie odpuszczę! Amen. " Te słowa powinny powiedzieć siedem razy, skręcanie nici nowe ubrania i wiązanie węzłów. Aby wykreślić spotkanie miłości na pewno pomogło zachować swój sekret. Nowa ukryj rzeczą.

Rite z lustrem

Są chwile, kiedy pilnie spotkać się i porozmawiać z pewną osobą. Take małe lusterko. Złapać go w promień słońca. Cel na ścianie. A więc można powiedzieć, „Rides ray z pól, lasów i miast. On gromadzi ludzi, kiwając na zabawy. Leti, promień w kierunku, gdzie wrony nie latają, nie wędrują wilki. Złap sługę Pana (nazwę), a prowadzą go tutaj. W oczach jego skrócie, pozwól włączyć swoje. Nie galopu, nie radować, a wysięgnik zawrócić! Amen. " Z ostatnim słowem „króliczek” ma być wydany, czyli zdjąć lustro.

Dlaczego obrzędy nie można uzyskać?

Głównym błędem początkujący mag leży w nieprzyjemnym uczuciem niepewności w swoich zdolnościach. Wspominaliśmy już, że działka na spotkanie z wypełnione emocjonalnego ulubionych, skupiając się na konkretnym egregore. Niepewność i wątpliwości „pasza” te, które nie chcą szczęście do ludzi. Jeśli się te uczucia w ceremonii, to nie licz na sukces. Mage – to osoba, która posiada idealną emocji. Jeśli chcesz żyć z magią, uczyć się tej skomplikowanej nauki.