95 Shares 7939 views

Jak zrobić pudełko na prezent-heart

pakowania prezentów, są sklepy specjalistyczne i działy gdzie specjaliści świadczone żadnego prezentu. Ale anonimowa wrapper nie wyrazić całą gamę uczuć, że dawcą chcieliby przekazać takie same bardzo często jest to po prostu odrzucane i nie są przechowywane w pamięci. W zamian oferujemy standardowy pakiet do tworzenia niezwykły, oryginalny, transmitowanie ciepłe nastawienie. Następnie pokażemy, jak zrobić box-serce, nadaje się na prezent na Walentynki, 8 marca, urodziny lub dowolnym dniu świątecznym.


Opcje, aby utworzyć pole Serce

Może ktoś pomyśli, że ten rodzaj opakowań jest bardzo trudno stworzyć z ich rąk, ale tak nie jest. Każdy, bez wcześniejszego treningu może sprawić, że „serce” z wykorzystaniem papieru, kartonu, kleju i elementów dekoracyjnych. Ze względu na fakt, że początkujący nie opanuje rukodelnik natychmiast cięcia drewna, topienie metali, materiały te nie będą brane pod uwagę jako źródło. Najprostszym i najszybszym pudełko w kształcie serca wychodzi z papieru: może to być technika origami, wyciąć wzór i zgromadzeń, niezależne obliczenia pożądanej wielkości, tworząc wzory i wklejanie elementów. Zorganizować i urządzić gotowej paczki mogą być wstążki, hafty, wzory dziewiarskie, dodać kolorowe etykiety.

Jak zrobić pudełko Serce wykonane z tektury

Oto, co trzeba, aby stworzyć kolorowe, unikalne opakowanie:

 • białego papieru (odpowiednie Urząd);
 • grubość tektury (pudła części);
 • ołówek;
 • linia;
 • nożyczki;
 • kompasy;
 • arkuszem grubego papieru (kardstok);
 • papieru z wzorem (jest to możliwe, aby opakowanie);
 • klej;
 • Elementy dekoracyjne;
 • rocznika stosowane do nadawania distressingovye atramentu.

Etapy tworzenia pakietu w formie serca

W zależności od rozmiaru wybranego rozmiaru pudełko. Aby serce było gładkie i symetryczne, konieczne jest, aby wziąć kompas i kawałek papieru w biurze, aby wyciągnąć dwa nieznacznie nakładających się koło. Za punktem przecięcia niżej taśmy, na przykład, gdy koła o promieniu 4 cm, długość tej linii wynosi 12 cm, trzymać go prosto z zaokrągleniami niepożądanych. – Włącz pierwotną preformę, którą należy przeciąć. Szablon umieścić na czystym arkuszu białego papieru i ołówka do okręgu. Wewnątrz rysunku, wychodząc od krawędzi 3 mm określenia konturu Serca nieco mniejsze nacięcia i na niej drugiego przedmiotu. Podobnie, aby trzeci wzór, na 5 mm od poprzedniego. Aby uniknąć nieporozumień w nich (ponieważ są one podobne pod względem wielkości), zaleca się, aby baz numerycznych. Układ Dalsze półwyroby przenosi się z grubego papieru (kardstok) wycinanie dwóch części 1 Powierzchnia – to stanowi podstawę opakowania. Na kolorowym lub zawijania papieru narysować dwa duże obwód, jeden mały i średni. Cięcia jasne obrabianego i przejście do etapu spajania.

Części montażowych i łączenia

Jak zrobić pudełko serca wycięte z tych elementów? Dwa wykroje z grubej kardstoka przyklejony do dwóch kawałków papieru do pakowania. Na jednym z nich z monochromatycznym strony otaczają zarys ołówkiem najmniejszego serca, az drugiej – średnia. Spośród tych linii przywiera elementy boczne, które są cięte na prostokąta 4, dwie większe i dwie mniejsze. Deklarowanych serca wielkości części nadające 3 i 21 x 22 x 3,5 cm z wąskim boku każdego kwadratu dodanie 1 cm i szerokie. – 5 mm taśmę do przyklejania części. Wzdłuż długiej taśmy do wiązania cięcie zygzak zęby. Takie trójkąty smar kleju i dołączyć do podstawy Im dłużej konturu obrabianego przedmiotu 2, jest krótszy – o numerze 3. Z koloru pakowy cięcia prostokąty o jednakowej wielkości ścian bocznych, a przylegającą do wewnętrznej i zewnętrznej stronie skrzynki. Wewnątrz wieka do zamocowania serce ozdobnym opakowaniu jednostkowym, pokroić wzdłuż obrysu wzoru 2, oraz na podstawie skrzynki – najmniejsza. Większość prac została zakończona, a box-serce własnymi rękami wykonane. można przystąpić do scenografii.

Dokonywanie gotowego pakietu

Bardzo piękny box-serce z papieru, które są przycinane krawędź wstążka beika nadaje się do barwienia. Jeśli chodzi o dekorowanie górnej części okna, nie ma ograniczenia co do wyobraźni dawcą: można trzymać kolorowe serca z papieru kwiatów, aby wzmocnić łuki, zastosować etykiety, zdjęcia, lub po prostu związać wstążką satynową. Istnieje wiele opcji do wiązania się z prostych i bujne łuki o różnej szerokości wstęgi i objętość. Doświadczony przydatny może ozdobić okładkę haft perełek lub nici, dzianiny lub elementów w technice decoupage. W każdym razie, schowek sercu stworzonym przez ręce, będzie najlepszy projekt żadnego prezentu.

Inne opcje dla opakowań papierowych

Jak zrobić serce pole, jeśli nie masz czasu dla wszystkich tych działań, lub prezent niewielkiego rozmiaru i małej obudowie odpowiedniej dla niego? Sugerujemy użycie załączonego szablonu. musi on być stosowany do arkusza papieru pakowego i tnie wzdłuż konturu. Dla ściany uszczelniające można stosować tektury, na przykład pudełek lub płatków zbożowych. Wytnij puste można zginać tylko w liniach paskowych i połączyć. Na wniosek kontakcie wzmocnić miejsce kleju. Jeśli materiał do takiego pakietu zalecał biały papier, nadszedł czas na malowanie: Zastosuj rysunków, wzorów lub wklej wstążkami. W takim ładnym pudełku Serca wygodne zaprezentować małą miły prezent.

Bardziej doświadczony fachowiec może wykorzystywać technikę origami i montujemy okna w sercu kartce papieru bez jednego nacięcia i użycia kleju. Również obejmować pakowanie niektóre uczynić przejrzystą wgłębienie, przez które jest oczywiste prezent w całości lub w części, aby je ozdobić. To wystarczy, aby ją w środku otwór w kształcie serca, a wewnątrz kleju na taśmie cienki przezroczysty (lub dopasowanie box) z tworzywa sztucznego. Niech prezenty zadowolić tych, do których są adresowane, a jak zrobić box-serce pakować znaczący dar, teraz wiesz.