489 Shares 4321 views

Alena Roksis: biografia i twórczość

Współczesne dziewczyny są bardzo utalentowani. To stwierdzenie dowodzi Alena Roksis, który jest znakomity wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów. Jednym z jego głównych zalet – wszystkie jej przeboje ona wykonuje na żywo. Aby uzyskać więcej sławę przyniósł jej reality show „Dom-2”, gdzie było trochę więcej niż cztery tygodnie. 10 lat później wróciła do projektu, aby użyć go zadeklarować się jako piosenkarz: piosenka „City Love” w ciągu ostatnich sześciu miesięcy stał się dość popularny wśród fanów serialu.


dzieciństwo

Alena Roksis, którego biografia jest bardzo interesujący dla fanów, urodził się w Moskwie. Od najmłodszych lat wiedziała, że chce być kimś. Już 4 lata dziewczynka powiedziała rodzicom, że nie będzie słynny piosenkarz. Od 8 lat zaczęła pracować dla jego kariery. To pomogło jej Rostropowicz szkołę muzyczną, którą pomyślnie zakończony w 1999 roku. Otrzymała wstępną edukację muzyczną w klasie fortepianu, który pozwolił jej spróbować się jako kompozytor.

Z charakteru Alena Roksis posiada szeroką skalę głosu – jest to łatwe do sporządzania notatek z różnych oktaw, wysokich i niskich. W 2001 roku zaczęła koncertować w klubach prywatnych, pracuje w tandemie z DJ-ów. Potem zaczął przygotowywać własne piosenki do debiutu.

"Dom-2"

W 2006 roku, po rozwodzie, Alain zdecydował się wziąć udział w projekcie „Dom-2”, aby zapomnieć o zrealizowanych transakcjach. Potem gwiazdy telestroyki aktywnie udał się do Rosji ze swoim programem muzycznym, który mógłby pomóc Alain rosnąć jako piosenkarka. Ale projekt nie może siedzieć bezczynnie, ponieważ jego głównym zadaniem – aby pomóc budować miłość.

Alena Roksis i od razu okazał się przyzwoity dziewczyna – była w stanie zmienić perspektywę Alekseya Volodina, która od narcystycznej narcyza zamienił się w romans. Aktywny zaloty Człowiek nie pomogło bardzo szybko Alain nudzić, była smutna o jej byłego męża. Zaproponowała, aby zatrzymać się na projekcie, a nawet zaprosić byłą żonę, ale ona zdecydowała, że byłoby zbędne, i opuścił „Dom-2”.

Nie tak dawno temu Alena jeszcze znaleźć miłość i ślub.

twórczy sposób

Po „Dom-2” Alena Roksis kontynuował występy w klubach. I wybrał rap kierunku, a R i B. Była o wiele osiągnięć – udział w nagraniu piosenki Dimy Bilana (w przeboju Lady spełnia wszystkie żeńskie wokale), debiut na następnej FM fale i wiodącą pozycję w rundzie kwalifikacyjnej „Eurowizji”.

W 2011 roku, postanowiła nieco zmienić profil pracy, więc teraz często służy jako pisarz i kompozytor. To nie przeszkadza jej przygotowanie piosenek na płytę, która ukaże się w zimie 2017 roku. Nie tak dawno temu, ona przedstawiła kolejny przebój – „Best Friends” i wrócił na scenę, „Dom-2” i wykonał piosenkę „City of Love”.