119 Shares 8607 views

Jaki jest monopod, i jak zrobić selfie-stick własnymi rękami

Selfie-stick – popularne akcesoria, przeznaczone nie tylko do stworzenia oryginalnych zdjęć, ale także do nagrywania wideo z tradycyjnego telefonu komórkowego. Monopod został zaprojektowany tak, aby uchwycić najpiękniejsze środowiska oraz zwiększenie kąta widzenia. Urządzenie to może być wykonane niezależnie. Najważniejsze, aby mieć pod ręką niezbędne narzędzia i materiały. Tak, jak selfie-stick własnymi rękami w domu?


Jaki jest akcesorium

Selfie-stick – uchwyt, który jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, który pozwala na wykonywanie zdjęć o dużej wartości artystycznej. W tym przypadku zastosowano zasadę teleskopową. Akcesorium ma kilka etapów. Pozwala to na potrzebę zwiększenia długości monopod. Z jednej strony selfie-stick jest wyposażony w specjalną mocowania, który pozwala zabezpieczyć telefon komórkowy. Z reguły do tworzenia zdjęć przy użyciu urządzenia na podstawie „Android”. Z drugiej strony akcesorium posiada gumowany uchwyt.

Oprócz powyższego, monopod wyposażony jest w przycisk, który pozwala włączyć kamerę urządzenia mobilnego. Ten szczegół jest wbudowany w uchwycie akcesoriów. Nowsze modele posiadają specjalne piloty do zdalnego sterowania. Więc jak zrobić selfie-stick własnymi rękami nie będzie trudne, należy rozpocząć od wyboru materiałów i narzędzi.

Co potrwa do pracy

Jak zrobić selfie-stick własnymi rękami na telefon oparty na „Android”? Po pierwsze, trzeba przygotować wszystkie narzędzia i materiały. Do produkcji wymagane wyposażenie dodatkowe:

  • Wiercić i wiercić.
  • Suszarka do włosów budynek.
  • Rury wykonane z polipropylenu. Jego średnica nie może być większa niż 2 cm.
  • Maszyny do podstaw mocujących lub imadła.
  • Nóż.
  • Gumy lub pianki gumowe do uchwytu.
  • Klej pistolet.
  • Śruby, podkładki i innego sprzętu.
  • System do mocowania telefonu komórkowego.

przygotowanie podłoża

Jak zrobić selfie-trzymać ręce z tych materiałów i narzędzi? Po pierwsze, należy ogrzać jeden koniec rury polipropylenowej. Można to zrobić za pomocą suszarki do budowy. Koniec rury w wyniku działania wysokiej temperatury powinny być bardziej giętki. Tak przygotowany materiał musi być zamocowany w imadle wyrówna.

W tym położeniu rura musi ochłodzenia i uzyskiwania wymaganego kształtu. Forma wstępna powinna być usunięty z urządzenia, a następnie ogrzewano starannie. To daje podstawę monopod żądany kąt, który jest optymalny do robienia zdjęć. Rura łuk powinien być starannie. Kąt nachylenia jest wybrany indywidualnie. Gdy opieka nóż potrzeby wygładzić krawędzie i usunąć wszelkie nierówności z powierzchni obrabianego przedmiotu.

Jak zrobić selfie-kij z rąk: etap końcowy

Gdy fundament jest gotowy, trzeba zainstalować blokadę dla urządzeń mobilnych oraz do uchwytu. Zwężonej części struktury koniecznej do otworu za pomocą wiertła. A następnie za pomocą śrub blokujących i układu podkładki mocującej.

Drugi koniec improwizowany monopod należy traktować za pomocą kompozycji klejowej. To powinno trzymać przyczepność pianki lub gumy. Można zrobić dziurę i rozciągliwej koronki, jeśli jest to pożądane. To wszystko. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić selfie-stick własnymi rękami. Pozostaje tylko ustalić urządzeniem mobilnym a test.