697 Shares 1984 views

Nalewka z derenia na wódkę – przepis

Dereń – drzewa owocowe, które ma właściwości lecznicze papierów wartościowych. Jej owoce są bogate w witaminę C, a także innych substancji. Jagody można uratować ludzi od zapachu alkoholu. Ale nie tylko w tym tkwi jego wykorzystanie. Nalewka z Cornus wódki, której receptura jest pokazany poniżej, ma niezwykłą barwę, zapach i wspaniałe właściwości lecznicze. Jest on przygotowany na podstawie napar, alkoholu, wody i brandy.


Przydatność derenia

roślin jagodowych wzbogacony fruktoza i glukoza, witaminy E, C, F, prostych węglowodanów prowitamina A, pektyny, taniny i substancje azotowe, flawonoidy, kwasy organiczne, olejki eteryczne, magnezu, potasu, i tak dalej.

Wielu zna nalewka z derenia na wódkę. Przydatne właściwości tego są następujące:

 • przywrócenia metabolizmu i poprawia apetyt;
 • wzmacnia układ odpornościowy, ułatwia radzić sobie z grypą, SARS, zapalenie oskrzeli i inne przeziębienia;
 • zapobiega rozwojowi infekcji i infekcji;
 • normalizuje przemianę materii i reguluje metabolizm tłuszczów;
 • produkty przemiany materii, toksyny i metale ciężkie, kwas szczawiowy i kwas moczowy;
 • powodzeniem zwiększa hemoglobiny, normalizuje ciśnienie krwi i wzmacnia ściany zbiornika;
 • Dźwięki organizm.

Jagody są wykorzystywane w celu uzupełnienia witamin w organizmie człowieka. Z nich robią bardzo przydatne i smaczne likier.

Legendy

Dereń drzewo jest tak przydatny, że jego właściwości w starożytności istniały legendy, które przetrwały do dnia dzisiejszego.

Pierwsza z nich mówi, że zanim to było ogromne drzewo, które słynie z drewna, podczas gdy powszechnie stosowane w życiu codziennym. Tak więc, biorąc pod uwagę, że drewno dereń powstał krzyż Jezusa. Święte Zmartwychwstanie po wzroście roślin jest ograniczona, dodał kolce przypominające paznokcie i kwiaty są wykonane tak aby wyglądał jak skrzyżowanie. Jagody stać się również czerwony jak krew. Od tego momentu derenia stał niski, z czterema płatkami i ciernie.

Drugi mit mówi, że diabeł wezwał całą zimę kwitnący dereń, krzew nie zgadzają się przez długi czas. W końcu zrezygnował i wczesną wiosną zakwitły. Od tego momentu derenia i stał się pierwszym krzewów kwitnących na wiosnę.

Mity na temat zakładu znajdują się także w muzułmańskich pism. Kiedy Bóg powiedział wszystkim, aby wybrać ich ula, szatan wybrał dereń, wierząc, że jeśli jest on pierwszym rozkwitnąć, owoce i Daet zanim ktokolwiek inny. Raz, że popełnił błąd. Ogrody są już dojrzałe gruszki, jabłka, brzoskwinie, śliwki, ale dereń nie dojrzewają. Czekałem długi czas SHAITAN żyzne plony, ale bezskutecznie.

Potem stał się bardzo zły, ludzie mogą zbierać małych Niedojrzałe owoce, a po zakończeniu jesiennej jagody są dojrzałe, mają wspaniały słodko-kwaśny smak. Mężczyźni zdjął swój owoc, a następnie zrobić wspaniały zbiór zimowy. SHAITAN przeklętej Bush i zesłał niezwykle zimy. Po tym, że był to znak, że po bogaty plon derenia przyjście ostrą zimę.

Przepisy na nalewki

Teraz zobaczmy jak zrobić nalewkę z derenia wódki, bimbru, koniak, alkohol i wodę. Przekonasz się, że wszystkie przepisy stworzenie tego pysznego napoju jest bardzo prosta.

wódka pić

Nalewka z derenia na wódce z miodem przygotowuje dość proste. Wziąć jagody (0,5 kg) i 700 ml wódka, jak miód smak.

Przygotowanie:

 • Przemyć jagody i puree za pomocą wałka. Gotowe puree, umieścić w słoiku. Warto zauważyć, że jeśli używasz dereń suszony, a następnie ugniatać nie trzeba;
 • owoce wlać wódki i dokładnie wymieszać. Szczelnie zamknąć pokrywę, wyjąć w ciemnym miejscu przez 20 dni. Gdy słoik wytrząsa 2 dni;
 • kolejnemu zaparzeniu szczepu stosując gazy, które wstępnie krotnie w kilku warstwach;
 • do otrzymanej nalewki, dodać miód i dokładnie wymieszać;
 • Ponownie podłączyć do banku o jeden tydzień.

Jeśli nalewka z derenia na wódkę, przepis, którego właśnie czytać, zwrócił się błotniste, musi być filtrowane za pomocą watę. Wynikiem jest siła napoju 25 stopni. Może być przechowywane przez 5 lat.

Nalewka z derenia sprawie oznaczeń wódki do stosowania są następujące:

 • choroby skóry;
 • dna;
 • bóle krzyża.

Ponadto, sole napojów normalizuje metabolizm.

Nalewka woda

Suche pociętych kwiaty listochki dereń i wlać gorącą wodę (30 g Take 250 ml). Okładka, a następnie odstawić na 40 minut. Następnie, szczep i pić jak herbatę.

Zabarwienie derenia wódki, których receptury przedstawiono powyżej, w wodzie, obniża się temperaturę, a także działa obezzarazhivayusche przeziębienia, gorączka i gruźlica.

Drugi receptury: wlać 15 g suchych roślin listochkov kubka wrzącej wody, a następnie pozostawić na 30 minut w łaźni wodnej. Jeść 50 g 3 trzy razy dziennie. Takie wlewów, skutecznej ściągający i moczopędne.

Trzeci przepisu: 35 g liści i tym samym ilość owoców wlać 500 ml wody. Gotować przez 10 minut. Wyślij zaparzenia 8 godzin i pić tej wody trzy razy dziennie do centrum pół szklanki dla każdej niestrawności. Aby przygotować nalewkę szybciej, trzeba gotować surowiec w łaźni wodnej przez 30 minut, a następnie odstawić na pół godziny.

bimber pić

Po prostu zorientowali się, jak przygotowuje się nalewki z derenia na wódkę. Zastanówmy się teraz, jak zrobić bimber pić. Aby to zrobić, należy 500 g owoców jagodowych derenia, 100 g cukru i 750 ml jakości naparu.

Przepis jest następujący:

 • Umyj dereń i umieścić ją w słoiku 2-kwarta. Ostrożnie odłożył użyciu zaprawy lub na biegunach;
 • jagodowe puree dodatkowo wylać rojenia i usunąć zaparzenia na miesiąc;
 • przez ten czas, filtrowanie napoju i dodać cukier.

Nalewka dać jeszcze kilka dni, aby wstać i czystą bawełnianą osadu. Rezultatem jest napój 25 centów za z doskonały smak i aromat jagód.

napój alkoholowy

Sposób wytwarzania naparów podobnych do parzenia recepturę napoju. Różnica polega na tym, że jest przygotowany bez cukru, a rojenia w tym przypadku jest zastąpiony przez alkohol. Daje to bardziej wytrzymałe o gładkiej jagodowych kwaśny smak. Likier ten jest pijany bardzo łatwo i precyzyjnie jak gości.

Inna metoda jednej wytwarzania napojów:

 • wypełnić 1/3 3-litrowe pojemniki dereń jagody. Kiedy to owoce powinny pozostać nienaruszone;
 • bardziej wlać 1 l nierozcieńczonego alkoholu;
 • Kilka dni należy połączyć wlew 850 ml otrzymanego rubinowy napoju;
 • tworzyć oddzielnych pojemników syrop z cukru i 300 g 1 litrze wody;
 • wlać do syropu do infuzji, aby doprowadzić do napoju 2, l;
 • Odstawić jeszcze przez 2 godziny.

Nalewka z Cornus wódki, alkohol i bimbru uzyskuje piękny kolor, słodko-kwaśny smak i przyjemny zapach.

Napój alkoholowy z niedociśnieniem

Pod zmniejszonym ciśnieniem, będzie Nalewka z derenia na wódkę. Do tej mieszaniny 100 g derenia melkoizmelchonnym czosnku (głowy). masa wypełnienia 200 g wódki. Pozostawić do zaparzenia na 10 dni w całkowitej ciemności.

środki gotowe należy pić przed posiłkami dla 2 krople na 7 dni. Aby poprawić efekt infuzji jest lepiej pić ciepłe mleko.

brandy napój

Teraz rozważyć przepis nalewki Cognac:

 • Take 400 g jagód, miodowym smaku litr i brandy;
 • Mycia owoców i przecięto w połowie lub igły do nakłuwania;
 • Umieścić jagody w słoiku, a następnie wlać brandy;
 • Dogwoods aby dodać miód słoik pokrywę i wyjąć zaparzać przez 3 miesiące;
 • w czasie filtrowania napoju i wlać go do butelek.

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, napój ma smak cierpki i rubinowy kolor.

Cornel likier

Aby to zrobić, weź 2-litrowych słoików. Muszą wypełnić 2/3 dereń jagody, początkowo dobrze umyte. Posypać cukrem na wierzchu, tak że jagody pokryte całkowicie. Pojemniki szczelnie zakuporte. Usunąć go przez 40 dni w słońcu. Każdego dnia do góry i wstrząsnąć. Po jakimś czasie, dodać goździki i cynamon do napoju. Wypełnić po brzegi anyżu brandy.

Gotowy sklep monopolowy Cornel w lodówce. Po pić, nie nadużywać – tylko w tym przypadku nie zaszkodzić zdrowiu.

Po wybraniu dowolnego z powyższych opcji proponowanych przez receptury, można gotować w domu sam zdrowego i smacznego napoju. Ale przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem, ponieważ istnieją przeciwwskazania nalewki.

Przeciwwskazania

Zabarwienie derenia wódki do stosowania jako w zapalenia żołądka o wysokiej kwasowości, indywidualnej tolerancji, przewlekłą lub ostrą dwunastnicy, zaburzenia snu, choroby wrzodowej i wzbudzenia nerwowych. Ponadto owoce nie powinny być stosowane na zaparcia w żadnym z ich formy.