408 Shares 3369 views

Kuchenka mikrofalowa Midea: opis, charakterystyka i opinie właścicieli

Stosować mikrofale do gotowania niedawno stały się powszechne. Teraz bez tej inteligentnej maszyny, trudno jest wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię. Na tle wszystkich znanych modeli jest szczególnie godne uwagi mikrofalowa Midea. Aby docenić tego urządzenia, trzeba dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

Różnorodność sprzętu

Tworząc świat zawdzięcza mikrofalowa amerykański inżynier Percy Spencer. To on pierwszy zwrócił uwagę na fakt, że promieniowanie mikrofalowe powoduje produktów grzewczych. Opatentowany w 1946 roku jego wynalazku, otworzył nowy etap w historii gotowania. Początkowo te piece są wyłącznie do rozmrażania żywności, a tylko dziewięć lat po pierwszym kuchenka mikrofalowa krajowy został wydany. Nowe urządzenie szybko stał się popularny, a w ciągu kilku lat, wiele dużych korporacji podjął produkcję. Wśród nich byli między pierwszym chińskim. To dzięki ich staraniom w końcu ubiegłego wieku na rynek po raz pierwszy pojawił mikrofalowej Midea. Podobnie jak w przypadku wszystkich tego typu urządzeń, to jest oparte na ogrzewaniu produktów zawierających wodę za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. W całej swojej egzystencji, firma wydała wiele ciekawych modeli kuchenek mikrofalowych.

Różnią się one od rodzaju zarządzania:

 1. urządzenia mechaniczne, w którym trybie Przełączanie odbywa się za pomocą uchwytu.
 2. Przycisk.
 3. Elektroniczny (zmysłowej) aparatura. Oni pożądany parametr jest zaznaczony na specjalnym wyświetlaczu LCD.

Kuchenka mikrofalowa Midea, w zależności od cech konstrukcyjnych może być trojakiego rodzaju:

 1. „Para”, gdy jest stosowane wyłącznie za pomocą promieniowania mikrofalowego do leczenia.
 2. „Grill” z dodatkowymi funkcjami.
 3. Dzięki konwekcji.

Wszystko to pozwala użytkownikom wybrać żądaną opcję w zależności od osobistych preferencji.

producent

Kuchenka mikrofalowa Midea – to produkty wytwarzane przez chińskiego koncernu o tej samej nazwie. Została założona w 1968 roku w prowincji Guangdong. Początkowo był to mały warsztat, który produkował wyroby z tworzyw sztucznych. Dwanaście lat później modyfikowanie ich produkcję i angażują się w urządzeniach gospodarstwa domowego. Wszystko zaczęło się od elektrycznych wentylatorów. Później w produkcji roślin zaczął zbierać klimatyzatorów i sprężarek. W 2001 roku, firma włącza się do stworzenia magnetronów, które są znane, to podstawowe elementy wszystkich kuchenek mikrofalowych. Firma stopniowo nabiera rozpędu i do 2010 roku pod względem sprzedaży wśród pięciu największych producentów sprzętu gospodarstwa domowego na świecie. W tym czasie firma stworzyła wiele wspólnych przedsięwzięć w różnych częściach globu. Tak więc, w Republice Białoruś w 2008 roku odbyło się wspólne przedsięwzięcie „Midea-Horizont”, w którym Mikrofale są produkowane do dnia dzisiejszego.

opinie użytkowników

Producent jest zawsze zainteresowany tym, co myśli o jego produkcie kupującego. To pomaga mu ustalić właściwy czas i we właściwym kierunku, aby poprawić istniejące braki.

Teraz w wielu domach występuje mikrofalowa Midea. Recenzje właścicieli niej głównie pozytywne. Wiele osób tego urządzenia:

 1. Łatwość zarządzania. Z tego samego instrumentu do końca rozumiem jako dziecko i osób starszych.
 2. Łatwość obsługi.
 3. Wszechstronność. Z pomocą tego urządzenia jest bardzo łatwa do przyrządzenia mięsa, ryb, a nawet pizzy. I, jeśli to konieczne, można szybko podgrzać, co pozostało z wczoraj.
 4. Wiele modeli posiada blokadę. Teraz nie ma obawy, że dziecko przyszedł i przypadkowo naciśnie przycisk.

Istnieją jednak wady, które chciałyby poprawić:

 1. Podczas otwierania drzwi zawsze w zasięgu światła lampy. Jeśli jest to konieczne, aby przewietrzyć urządzenia, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że doprowadzi to do dodatkowego zużycia energii elektrycznej.
 2. Niektóre modele posiadają niewielką ilość przestrzeni wnętrz. Czasami to sprawia, że trudne do przygotowania niektórych potraw.
 3. Wiele zmieszany że komora wewnętrzna powłoka ma biały kolor. To zauważalne nawet drobne zanieczyszczenia, ale można to łatwo naprawić za pomocą konwencjonalnego detergentu.

Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, można stwierdzić, że urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w domu.

popularny model

Wśród ogromnej różnorodności produktów mają aparaturę, która jest warta dalszej dyskusji. Ta kuchenka mikrofalowa Midea EG820CXX. Urządzenia te dostępne są w trzech kolorach:

 • biały;
 • srebrny;
 • czarny.

typ zarządzania jest urządzeniem elektronicznym. Po naciśnięciu klawiszy funkcyjnych wynik dla jasności pokazane jest na specjalnym wyświetlacza LED. Urządzenie ma dość dużą objętość komory 20 litrów, której wewnętrzna powierzchnia jest pokryta stałe szkliwa.

Od rodzaju układ jest odłączane urządzenie i optymalne wymiary (260 x 450 x 365 mm), pozwala łatwo wybrać miejsce w kuchni. Piec ten model ma dwie funkcje: Solo i grill. Mikrofale zasilane wewnątrz obudowy osiągnie 800 watów. Jest to wystarczające dla różnych sposobów gotowania. Ponadto, urządzenie może wykonywać automatyczne rozmrażania i ogrzewania. Po zakończeniu każdej operacji wskazuje krótki sygnał dźwiękowy.

Przydatna funkcja

Tak wielu użytkowników, takie jak kuchenka mikrofalowa z grillem Midea. Firma produkuje kilka modeli takich urządzeń. Wśród nich jest jeden z najbardziej interesujących – mikrofalową Midea AG823A4J.

Choć nie ma automatycznego i ogrzewanie konwekcyjne lub funkcja, ale obecność rozmrażania avtoprigotovleni i oczywiście grill umożliwia gotowanie posiłków w różnych trybach. sterowanie elektroniczne znacznie ułatwia pracę, a także wyświetlanie informacji pozwala wizualnie kontrolować wynik. Według użytkowników, model jest bardzo udany. Wybór trybów i czas na zegarze, naciskając poszczególne przyciski. Jest to wygodne i, w przeciwieństwie do czujnika eliminuje możliwość wystąpienia błędów. Ponadto można zauważyć, optymalną ilość sprzętu i montażu wysokiej jakości. Stosunkowo niska cena (mniej niż 6000 rubli) może służyć jako czynnik decydujący przy wyborze modelu. Zwłaszcza, że producent udziela gwarancji na okres jednego roku na wykrycie ewentualnych awarii.