102 Shares 8442 views

przelew kontaktowy – to świetna okazja, aby wysłać pieniądze w całym kraju i za granicą

Kontakt Money Transfer – to wygodny sposób, aby szybko przesłać pieniądze do innego miasta lub kraju.


Ogólne informacje na temat systemu transferu

System ten był pierwszym w Rosji, aby uzyskać szybki transfer pieniędzy między osobami. To założona w 1999 roku. operator systemu była „Russlavbank”. Kontakt system transferu pieniędzy pozwala na pracę w trzech walutach – Rosyjski rubli, dolarach amerykańskich i euro. System sieć rośnie i teraz co roku jest około 400 000 punktów służby w krajach rosyjskich, europejskich i azjatyckich.

Taryfy na przelewów w rublach

Skontaktować Money Transfer – jest to jeden z najtańszych sposobów forward. Transfery ruble w systemie mogą być wysyłane tylko przez CIS. Wysyłając pieniądze w ciągu rosyjskiej komisji system będzie 1%, niezależnie od wielkości transferu. Opłaty mogą zależeć od ilości pieniędzy wysłał, czy nie może być ograniczona. Na przykład, podczas wysyłania pieniędzy z Rosji w Azerbejdżanie, Białorusi i Kazachstanu komisja będzie tylko 1%, podczas gdy w Tadżykistanie i Uzbekistanie – 1,5%. Maksymalna ilość 5,000 $ dopuszcza się przeniesienie Ukraina i Estonia – 10 000 (szybkość 1,4-1,5%). Kontakt transfery pieniężne do Armenii będzie kosztować nadawcę 1% w wydalaniu mniej niż 110 000 rubli. Jeśli więcej pieniędzy zostanie wysłana, klient będzie zapłacić 1100 rubli. Jeśli wyślesz tłumaczenie w krajach bałtyckich, koszty prowizji zależy od banku, który zaplanowano na fundusze (od 1,5% do 2%).

Przelewy w USD

Pomówmy teraz o walucie pochodzenia. System bierze, jak już wspomniano, przekazy pieniężne w euro i dolarach. I ważne jest, aby pamiętać, że istnieją kraje, w których można wysyłać pieniądze tylko w dolarach lub euro.

Najpierw porozmawiajmy o przekazów dolarowych. Tylko w tej walucie, można wysłać kwotę w Australii, Antigua i Barbuda, Argentyna, Bangladesz, Bahrajn, Barbados, Boliwia, Botswana, Brazylia, Brunei, Vanuatu, Wenezuela, Haiti, Gujana, Gambii, Honduras, Hong Kongu, Dominikana, Egipt, Gwinea Równikowa, Indie, Indonezja, Jordania, Jemen, Kambodża, Kanada, Katar, Kenia, Chiny, Kolumbia, Kostaryka, Kuwejt, Laos i inni. Mówiąc o kosztach wysyłania pieniędzy do tych krajów, zauważamy istnienie pływających opłaty za przesyłkę. Koszt usługi zależy od kwoty przelewu. Rozważmy sytuację na przykład wysyłanie pieniędzy do Kuwejtu. Gdy kwota w wysokości 150 $ płacisz bankowi 6,5 dolara.

Jeśli jest to konieczne, aby wysłać 150 do 200, usługa będzie kosztować już 8. Maksymalna opłata jest pobierana podczas wysyłania od $ +7.500, klient powyżej tej kwoty muszą jeszcze zapłacić prowizję banku.

euro

Minimalna kwota przesłania tłumaczenia na euro wynosi 0,01 centów. Wyłącznie w euro można wysyłać pieniądze do krajów takich jak: Albania, Austria, Benin, Bułgarii, Bośni i Hercegowiny, Burkina Faso, Burundi, Węgier, Gwadelupy, Gujany, Dżibuti, Hiszpania, Wyspy Zielonego Przylądka, Cypr, Komory, Malta, Martynika i innych. W większości krajów europejskich, przekazów kontaktowe można uzyskać zarówno w euro i dolarach.

Pozycje otrzymujących transfery w Moskwie

W stolicy Rosji dziś 424 punktów pracy przez układ stykowy (przekazy pieniężne). Adresy otrzymania pieniędzy i wydatkowania punktów podłączonych do stacji metra, co jest bardzo wygodne. Na przykład, w pobliżu stacji metra „Białoruś” ma kilka punktów systemu:

  • Gypsy Lane 16;
  • Perspektywa Leningrad, 1 i 26;
  • ulica 1-ya Tverskaya-Yamskaya, 29, budynek 1;
  • Las Street, 43.

W pobliżu stacji metra „Warszawa” jest także kilka punktów systemu, który znajduje się pod następującymi adresami:

  • autostrada Warszawa, 66;
  • autostrada Warszawa, 74, Bldg. 2;
  • autostrada Warszawa, 87.

przelew kontaktowy – to jest wielki wygodny i tani sposób na przesyłanie pieniędzy zarobionych za granicą i pomóc go innej osobie.