333 Shares 921 views

Wykwalifikowany podejście do umowy zakupu silnika

Silniki, które zostały już w użytku, różne od nowych jednostek tak, że mogą one mieć różny stan techniczny, który zależy od warunków eksploatacji pierwszego samochodu. Aby zarejestrować umowę ustawić silnik w rządzie wymagane dokumenty do niej z doskonałym wypełnieniem.


Kupić silnik używany, na kilka sposobów. Na przykład, można wyjechać za granicę i doprowadzić silnik do umowy. Zgadzam się, że jest bezpieczny z punktu widzenia, że jednostka przejmowana z wykorzystaniem gwarancji nie jest na rosyjskich drogach. Ale to jest kosztowne i wymaga pewnej wiedzy na temat silników. Zgodnie z zapowiedziami również sprzedawane silniki umownych, ale duże ryzyko nabywca towarów złej jakości. Najlepszym sposobem, aby uzyskać odpowiednią maszynę w Internecie w renomowanej firmie, takie jak http://daavto.ru/.

silniki do kontaktu z firm

Dlaczego warto kupić od firm, które są zaangażowane w dostawach silników z zagranicy? Ten zakup będzie korzystna dla kierowców z kilku powodów:

  • Silnik jest uzasadnione. Można zwrócić pieniądze lub dostać nową jednostkę w przypadku pęknięcia w okresie gwarancyjnym.
  • pre-test silnik przechodzi. Silnik jest gotowy do instalacji.
  • Mając całą dokumentację i jej prawidłowe wypełnienie.

Firma zawsze ma dokumentów do zgłoszenia celnego, co potwierdza niestosowania silnika na rosyjskich drogach. Każde urządzenie jest sprzedawane z umową sprzedaży z numerem, który koniecznie wymagane przy rejestracji w wymianie silnika NOK.

Co należy zrobić po zakupie

Staranna kontrola jednostki – pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić z zakupu. Wygląd silnika powinien być schludny. We wszystkich części silnika nie powinny być:

  • kapie olej;
  • korozja;
  • wgniecenia;
  • pęknięć.

Patrząc od strony silnika wymagane jest, aby zwrócić uwagę na pokrywie zaworów i śrub mocujących. Brak uszczelniacza w ramach WPR i znaków na śrubach kapelusze wskazują, że produkuje remontu silników lub przy zakupie za granicą lub w Rosji przed sprzedażą. Urządzenie to lepiej nie kupować, bo importowane naprawa silnika do takiej jakości jak w fabryce, niemożliwe jest nawet rzemieślnicy pierwszej klasy.

Po kontroli i weryfikacji silnika zamówienia dokumenty, sprawdzić podstawkę diagnostycznego. Silnik w dobrym stanie rozpoczyna się natychmiast, bez problemów, gdy nie powinno występować. Kompresja silnika nie powinna być znacząco różny od ustalonego wskaźnika w kwestii samochodu, inaczej zasób urządzenie jest znacznie uszczuplone.