458 Shares 4924 views

Dziania przędzy. Jak wykorzystać i zrobić sobie

Jest bardzo popularny wśród panów i najbardziej spektakularnie wygląda jasne przędzy dziewiarskiej teksturą. Wyroby z niej wyglądać elegancko i układania nitek pod różnymi kątami, co daje dodatkowy eleganckie i głośności.

opis

Dziania przędzy – to rodzaj przędzy bardzo dużych, dobrze rozciągających. Ze względu na swoją elastyczność są bardzo wygodne w użyciu i idealnie nadają się do wykonywania różnego rodzaju dekoracje, dywany, a nawet torebek damskich. Obecnie producenci oferują nam zbiór wszystkich możliwych opcji dla swoich kolorach i rozmiarach. Kulki mogą być wzorzyste lub monochromatyczny.

Sposób pracy z przędzy

Dziania przędzy wymaga właściwego doboru hakiem i podejścia do pracy. Istnieje wiele aspektów, które zaleca się stosować.

Gęstość. Ten rodzaj przędzy jest bardzo dobre do robienia mat otwartym pracy, ważne jest, aby zwrócić uwagę na wybrany numer pętli. Że produkt nie pójść w falach, odejmowanie ich odpowiednią postać i zaokrąglone krawędzie będą unikać, jeśli czas umieścić na sc wzór powietrze.

Liczba. To zależy od gęstości przędzy i zamierzonego wzoru. Produkty wykonane z przędzy dzianiny zawsze wyglądają powietrza i przestrzeni, tak to można nazwać wizytówką dobrej gospodarki.

AGD. To zależy od konkretnego modelu, ale doświadczeni mistrzowie zalecane do uszczelniania ścian w dzianiny torebki, kosze oraz różne opcje wystroju wykonywać parzeniem podwójną nić. Oszczędza to koszty i sprawia, że jakość produktu.

Hook. przędze dziewiarskie mogą mieć różną grubość, a mianowicie od tego i na wielkość haka, zazwyczaj pracują i działają №12 №15. Średnica wybranego haka zależy wyłącznie od wielkości przyszłego produktu.

niezależna produkcja

Dziania przędzy jest dostępny w szerokim zakresie, ale do produkcji małych dywaników domowego jest całkiem możliwe, aby przygotować z materiału pod ręką.

  1. Potrzebuje różnego rodzaju wyrobów z dzianin (ubrania dla dzieci, stare koszulki) i nożyczek.
  2. duże rozmiary odzież wyciąć prostopadle do rowków w Jersey. Szerokość taśm powinien wynosić co najmniej dwa do trzech centymetrów.
  3. Małe rzeczy lepiej wycięte, nie dorezaya produkty do końca. W ten sposób możliwe jest odbieranie długą nić, która nie wymaga dodatkowego Połączenie za guzki.
  4. Dzięki właściwości przędzy dziewiarskiej całkowicie zwinięty, i do osiągnięcia równomiernej grubości, na tyle dobrze, aby rozciągać nić delikatnie pociągnąć je w kłębek.

Nawet jeśli gęstość włókien będą się nieco różnić, w postaci ażurowej tkania, który jest używany do tego typu elastycznej przędzy, to nie będzie zauważalne.

Przypadki użycia

Od wielofunkcyjny przędza może być wiele niezwykłych i bardzo praktycznych rzeczy, przede wszystkim wykwalifikowani pracownicy wykorzystują go do następujących celów:

  • dywany ażurowe szydełka;
  • jako wykładzina miękkim wygodnym zaciągnięć;
  • W różnych odmianach, wystrój – wazony, kosze;
  • tworzyć oryginalne i stylowe torebki, plecaki, sprzęgła;
  • niezwykła biżuteria – bransoletki, opaski, itp …

Praca takich wątków nie wymagają specjalnego przygotowania oraz produkty wytwarzane z niego, wygląda bardzo imponująco.