486 Shares 4024 views

Jamis Rowery: przegląd najlepszych modeli i opinii

Okazało się, że marki Jamis, będąc jedną z najbardziej cenionych w branży rowerowej, gorszy od wielu konkurentów pod względem popularności. Znak ten nie może być nazwane lub promowane rozpoznawalny poza krąg miłośników rowerowych. Jednakże produkty Jamis dobrze znane specjalistom i rowery najwyższej klasy. Firma ponad 30 lat, prezentuje swoje produkty na rynku, a w międzyczasie, oczywiście, że był w stanie zgromadzić wystarczającą ilość bagażu rozwoju technologicznego i koncepcji do produkcji modeli najwyższej klasy. Dziś Jamis rowery są dostępne dla klientów w różnych wersjach, nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

Ale z całą różnorodność ma ścisły listę cech, które są obdarzone każdej kopii marki – to niezawodność, bezpieczeństwo, funkcjonalność, ergonomia i styl. Jak dopasować te cechy bardzo pomóc zrozumieć przedstawiony przegląd i opinie właścicieli.

rowery górskie

Segment ten jest uważany za najbardziej obiecujący, ponieważ ucieleśnia wszechstronność, niezawodność i wysoką wytrzymałość. Mountain Bike Jamis Trail jest najmłodszym członkiem rodziny. On trudno nawet nazwać rower górski pół, jednak charakteryzuje się funkcjonalnością i trwałością konstrukcji, który będzie odpowiadał początkujących fanów ekstremalnej jazdy na rowerze. Jako właściciele, model wymaga minimum uwagi w zakresie instalacji i konserwacji, zapewniając jednocześnie wiele przyjemności z jazdy.

Ci, którzy nie chcą płacić więcej za dodatkową funkcjonalność, ale spodziewa się otrzymać pełnoprawnym maszynę rockową, warto polecić rower Jamis Durango z 29-calowymi kołami. Na jakość tego modelu twierdzą jego szczegóły: Rower wyposażony jest w komponenty Shimano, hamulce Tektro i amortyzatorów firmy RST.

rowery

Ta kategoria nie jest więc popyt i jest dość wąski, dlatego sami producenci entuzjazmu podejście do rozwoju rowery. Ale to nie ma zastosowania do Jamis. Cechą tego segmentu jest konstrukcja rower ukierunkowane na osiągnięcie wysokiej prędkości na płaskich powierzchniach. W tym modelu są dostarczane z cienkich i dużych kół, maksymalna prowadzenia lekkich i ramek, zakrzywionej do dołu. Jamis rowery są dostępne w kilku wersjach, ale najbardziej interesujące jest uważany Supernova Elite. Wśród jego cech obejmują zdolność do radzenia sobie z dużym obciążeniem i obecność zaciski wzmocnione rowerowy dla hamulców. Nie powinniśmy myśleć, że model jest przeznaczony do warunków „cieplarnianych”, nawet z uprzedzeń sportowej. Dzięki monocoque z włókna węglowego rowerze radzi sobie z przeszkodami drogowych w każdych warunkach pogodowych i drogowych oraz utrzymanie integralności projektowania i bezpieczeństwo rowerzysty.

modele drogowe

Modele te obejmują szeroki segmentu, w tym niektórych przedstawicieli „kombi”. Rzeczywiście, najważniejszą cecha, która odróżnia rower szosowy – ma na celu zapewnienie większego komfortu podczas jazdy na gładkiej i czystej powierzchni. Konstrukcja tych warunków pozwala na wykonywanie ogromny fotel na wysokim podeście, swobodnej zmiany roboczej i wygodny pod względem ergonomii ramy. Przedstawiciele tej klasy są w rodzinie modeli Jamis Citizen i Allegro X Sport. Przede wszystkim te historie różnią się aluminiową konstrukcję, która ułatwia ciężar rowerów. Dalsze wskazówki obecności elementów zbrojenia i hamulców ramki, co wskazuje na wysoki poziom bezpieczeństwa, komfort uzupełnienie. Jest również wyposażony w „Road” powinno obejmować ustawienia szans i wyposażenia dodatkowego zasilania.

rowery dla dzieci

Zakres model marki reprezentowane, i rowery dla dzieci. Oprócz małych rozmiarów i projektowych różnic, twórcy i zapewnić inne funkcje z tej grupy. W szczególności, model w zależności od wersji dostarczanej z kołami bocznymi, zdejmowane uchwyty, błotniki i kosze do ubrań i zabawek dla dzieci. rowery najbardziej atrakcyjnych dla dzieci Jamis w serii Hot Rod i Lazer. W pierwszym przypadku, ten wzór w kształcie litery Y z szerokimi opon chroniona przed kontaktem z łańcucha nośnego koła na boki i pedały z tworzywa sztucznego.

rodzina Lazer oferuje więcej możliwości dla młodych rowerzystów, jak pierwotnie zaprojektowany dla kilku grup wiekowych. Wstępna wersja 1.6, na przykład, jest wyposażony w 16-calowe koła i zaniżone stendoverom. Ale jest też unikalna cecha, która ma rowery Jamis Lazer. Należy podkreślić, orientacji modeli sportowych. Na tym dziecku rower, który opanował technikę dwukołowy, woli po raz pierwszy, aby pokazać swoje talenty wyścigowe. Oczywiście, firma załatwione i nowoczesne zabezpieczenia.

Pozytywne opinie o modelach Jamis

Producent dokładnie dostosowane do rozwoju struktur i elementów mechanicznych rowerów w ogóle. A ludzie będą go czuć. Na przykład, wytrzymałość ramy, nawet na tle silnej konkurencji powoduje tylko pozytywne reakcje. Jednocześnie, struktura ma małą masę, co sprawia, że praktyczne rowery Jamis. Sugerują, że deweloperzy odpowiedzialne podejście do wyboru wykonanie elementów. W szczególności, firma jest niemal powszechnie używa najwyższej klasy komponenty Shimano, co wpływa na jakość hamulców i przełączników. Podsumowując, korzyści te nie mogą wpływać na jakość jazdy. Zawodnicy pokazują, że rowery zapewniają łagodne, ale stały postęp w dużej taboru.

Negatywne opinie o modelach Jamis

Poważne braki modele nie – w każdym razie, właściciele krytyki medialnej nad tym, czy dany składnik nie został znaleziony. Jedynym minusem, który cierpi na każdy rower Jamis, – cenę, w niektórych przypadkach przekraczające 100 tysięcy rubli .. Jednak średnie modele wydobycie kosztować 30-40 tys. Rub., Co jest normalne dla tej klasy wysokiej jakości rowerów. W odniesieniu do wskazówek konstrukcyjnych jest niewiele, poza tym, że widelec RST, pomimo znanych producentów, powodując negatywne wrażenie na wielu użytkowników.

wniosek

Podejście do produkcji Rowery Jamis można uznać za tradycyjny lub konserwatywny. To, oczywiście, nie oznacza, że projektanci nadal używa technologii ubiegłego wieku. Wręcz przeciwnie, w pewnym sensie oni przełomowych odkryć. Inną rzeczą jest to, że producent jest zobowiązany do zachowania ducha tego rodzaju sprzętu transportowego. Dowodem na to jest rower drogowy z klasycznych form i modeli wyszukiwania, które zachowują ostrożność jeźdźca w postaci zwiększonych ergonomii i komfortu siedzenia. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych marek, Jamis starając się wyraźnie odróżnić od modeli segmentu. Więc jeśli jest to wzór droga – stąd wszystkie jego cechy są przedmiotem wytrzymałość i stabilność na długich dystansach. Jeśli jest to model dla podróży miejskim, kładzie się nacisk na komfort.