357 Shares 7851 views

Najbardziej wierny pies rasy: opis i charakter skał

Przy zakupie szczeniaka, każdy z nas ma nadzieję znaleźć prawdziwego przyjaciela. Aby dziecko wyrasta z shaggy niezawodny towarzysz, trzeba z wielką odpowiedzialnością podejść do wyboru rasy przyszłego zwierzaka. Oczywiście, wszystkie zwierzęta w ich własny sposób przywiązany do swoich panów, ale wśród nich są tacy, którzy wydają się być bardzo wiernie. Po przeczytaniu tego artykułu, można zrozumieć, co rasa to najlepszy mecz przysłowie, które mówi, że nie będąc wierny pies.


kollia

Psy tej rasy dobrze dogadują się ze wszystkimi członkami rodziny i dobrze dogadują się z innymi zwierzętami. Rough Collie podejrzane i nawet trochę arogancki w stosunku do obcych, ale bardzo przywiązany do tych, którzy uważają ich. Przedstawiciele tej rasy nie tolerują samotność i właściciele wymagają szczególnej uwagi.

Główną cechą szkockiej pasterza uważa się za długo wąska głowica ciemne migdałowe oczy i małych uszach, szeroko rozstawione. ten pies może ważyć do 35 kilogramów i wysokość – 60 cm.

Dla tych, którzy rozważają najwierniejszych ras psów, może być wskazane, aby zdecydować się na Collie. To bardzo inteligentne zwierzęta, które mają wrażliwe uszy i ostry sens. Te nieustraszone psy do niedawna pozostawał wierny do ich właścicieli. Są idealnie podatne na szkolenie i, w razie potrzeby, mogą nawet uczyć najtrudniejsze triki.

Jednak w tym przypadku, trzeba być przygotowanym na to, że zwierzęta te wymagają regularnej pielęgnacji. Muszą codziennie czesać się i odkurzyć od czasu do czasu. Nezanudlivye i dzielni szkockie owczarki nie wymagają długich spacerów i zwiększoną aktywność fizyczną.

owczarek niemiecki

Zwierzęta te są także odpowiednie dla tych, którzy wybierają najbardziej lojalnych ras psów. Zwierzęta te charakteryzują się silnym konstytucji i umięśnione. Są łatwo przeszkoleni i są w pełni świadomi granice terytorium, które muszą być chronione. Wszelkie agresja lub nagłe ruchy przeciwko właścicielowi lub jego rodziny pies widzi jako sygnał do natychmiastowego ataku.

Ten pies (Pasterz) na lata średnio 12 do 14 na żywo. Ale z należytą starannością i prawidłowego zbilansowanej diety, okres ten może być przedłużony do 17 lat. Wzrost dorosłego osobnika wynosi od 60-65 cm, a ciężar – 32-40 kg. Dlatego nie nadają się do trzymania w studio.

Te energiczne psy wymagają codziennie długie spacery. W okresie pierzenia, muszą być dokładnie przeczesać specjalną szczotkę do czyszczenia zębów i zwierząt należy zwrócić szczególną kości z fluorem.

Labrador Retriever

Psy tej rasy od początku ustawiony jako polowania, ale później były one postrzegane jako towarzysz dla sportu i przewodnika. Zwierzęta te mają wesoły, zabawny i dobry charakter, dzięki czemu są idealne dla tych rodzin, które mają dzieci.

Labrador Retriever posiada szeroką czaszkę i potężne łapy. Wzrost dorosłych osiągnie 54-57 cm i waży mniej niż 40 kg. Te zwierzęta pływać dobrze, więc są one często wykorzystywane jako ratunek.

Z reguły są one bardzo przywiązany do swojego właściciela. Dlatego ci, którzy wybierają najbardziej lojalnych ras psów, możemy polecić, aby zwrócić uwagę na te zwierzęta. Są bezpretensjonalne w żywności i jest idealny do utrzymywania mieszkań miejskich. Ale to zabawy i aktywne psy potrzebują regularnych długie spacery na świeżym powietrzu.

Bernard pies

Ci, którzy chcą, aby upewnić się, że nie będąc wierny pies, możemy polecić, aby zwrócić uwagę na te zwierzęta. Być może jest to najbardziej spokojny i flegmatyczny psy. Ich wzrost osiągnie 70-90 cm, a masa może zawierać do 90 kg. Charakterystyczną cechą bernardyna jest uważany Szeroka głowica krótki twarz z lekko zadartym nosie i zaokrąglone uszy dyskietki.

Te wytrwałych i ruchome psy mają doskonały węch i dobrze rozwiniętą intuicję. Będą szkoleni dobrze, ale nie toleruje leczenie szorstki i okrutne. Te complaisant i rodzaju zwierzęta staną się prawdziwym przyjacielem dla całej rodziny. Pomimo faktu, że Bernard nie jest charakterystyczne dla zachowań agresywnych są mało prawdopodobne, aby usiąść i patrzeć, jak ktoś obraża ich ukochanego właściciela. W takich sytuacjach, laggard w ciągu kilku sekund zmienia się w potężnego obrońcę.

Buldog angielski

Jest on idealnie dopasowany do mieszkańców miast, biorąc pod uwagę najbardziej lojalnych ras psów. Te kontakt i bardzo przyjazne zwierzęta z takim samym powodzeniem uczestniczyć w aktywnych gier z dziećmi gospodarza, a wraz z nimi leżeć przed telewizorem. Oni są tak przywiązane do właściciela, że rozstanie z nich jest postrzegany jako poważny cios.

Te małe psy, które jest wzrost 32-41 cm, idealny dla właścicieli niedoświadczonych. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji. wystarczy oczyścić je od tygodni pojawił martwe włosy przy użyciu specjalnych szczotek.

Warto zauważyć, że głośny, hazard i Bulldogs niezwykle energetyczny nie może tolerować samotność i brak uwagi. W tym przypadku, stają się uporczywą i ponure psy.

rottweiler

Te zwierzęta są inteligentne uległych i stabilną psychikę. Są one bardzo przywiązany do swego pana i doskonale podatny na szkolenie. Rottweilery są uważane za jeden z najlepszych obrońców. Jednak, mimo niesamowitej potęgi psów tej rasy jest bardzo czuły i kochany-up. Rottweilery wymagają ciągłej uwagi do właściciela.

Wzrost tych zwierząt osiąga 56-68 cm i waga wynosi od 42 do 50 kilogramów. Rottweilery – wręcz upartych psów w każdy możliwy sposób stara się ustanowić lidera w rodzinie. W związku z tym nie są one odpowiednie osoby obwisłe i nieaktywnych. Silne krępe zwierzęta tej rasy mają dużą strukturę kości i rozwój mocnych stawów. Muszą codziennie długie spacery. Rottweilery są idealnym towarzyszem dla sesji joggingu i jazdy na rowerze.