283 Shares 3159 views

Doniczki dla chłopców: jak wybrać?

Pot jest przedmiotem obowiązkowym w domu, w którym dziecko rośnie. To jego pierwsza łazienka, w którym uczy się kontrolować swoje pragnienia. Jednak należy zauważyć, że nie ma garnki dla chłopców i dla dziewczynek. I mają pewne różnice. Do tej pory producenci dostarczają wiele opcji, ale aby dokonać wyboru nie jest takie proste. Rozważmy główne typy garnków i ich godności.


Tak, garnki dla chłopców powinny być wykonane z trwałego i bezpiecznego materiału, który nie zaszkodzi dziecku lub powodować podrażnienie skóry po siedząc na nim. Fakt, że dziecko będzie wielokrotnie przenosić lub wyrzucić. I to nie zawsze jest łatwe dzieci siedzą w doniczkach. Ważnym kryterium jest również kształt i wielkość produktu. Dla małego dziecka nie należy kupować zbyt ogólny projekt. Nowoczesne kubki często mają niewielki występ na ściance przedniej, która została przeniesiona przez kanał moczu może chłopców. Oczywiście, trudno jest pisać dziecko. Ponadto sytuacja ta może doprowadzić nawet do zapalenia pęcherza moczowego i narządów związanych. Wady Istnieją produkty, które mają oparcie, ponieważ dziecko może zbudować na nim, i jet po prostu nie wchodzą do puli.

Doniczki dla chłopców powinny być odporne na działanie nawet dziecko wirując spadł mu. Na przykład, doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku, produkt może być w postaci stolcu. Jest on wykonany z drewna, chociaż coraz częściej Naczynie z tworzywa sztucznego w naszych sklepach. Ponadto, mogą one być wyposażone w miękkie siedzenia.

Doniczki dla chłopców może mieć różne efekty (muzyka), ale nie zbyt przyzwyczajeni do tego produktu. Faktem jest, że w przyszłości dziecko może mieć problemy z przejściem do dorosłego WC. Doskonały wykonania jest również mały pisuar dla chłopców, który jest zamocowany do ściany. To może być po prostu zdjąć i wyprać, ale przy użyciu Może to dzieci po 2 latach. Ogromną zaletą jest fakt, że wokół tych produktów nie pojawią się plamy, a dziecko będzie dumny z faktu, że już „dorosłą”. Jednakże konieczne jest również na przemian ze zwykłym garnku, jak tutaj, siła przyzwyczajenia może urodzić jego dziecko.

Zanim wybierzesz pulę dla chłopca, zdecydować, czy będzie miał konwencjonalny kształt lub wyjątkowe, takie jak maszyny, motocykla. Produkt ten szybko zainteresować swojego małego syna. Ponadto, tego rodzaju konstrukcje mogą być wyposażone w dodatkowe ścianki, co zapobiega rozpryskiwaniu. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na zakup takiego modelu, kupić dodatkowy produkt łatwiejszy do dziecka nie przyzwyczaić się do jednego garnka.

Jeśli lubisz podróżować lub przenieść dużo, wielki projekt, będzie niewygodnie nosić ze sobą. Dlatego w takich przypadkach odpowiednie nadmuchiwane lub składane doniczkach. Jednak nigdy używać takiego produktu nie może być, ponieważ nie jest zbyt dobre dla dziecka plecy.

Jeśli nie wiesz, co wybrać pulę dla chłopca, kierując gustu i potrzeb dziecka. Wybierz tego akcesorium z nim. Nie wahaj się prawo w sklepie umieścić dziecko na garnku (w ubraniu), aby ją zrozumieć, jest wygodne, czy nie. Jeśli chodzi o koszty, to wszystko zależy od twojej zdolności. Jednak nie kupować zbyt drogich modeli, jak dzieci dorastają szybko.