796 Shares 4664 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby zapisać hasło przechowywane w „Chrome”

Czasami użytkownicy Internetu, powstaje pytanie, jak zaoszczędzić zapisany hasło „Chrome”. To jest zupełnie zrozumiałe zjawisko, zwłaszcza wśród tych, którzy nie mają czasu, pierwszy system operacyjny resetuje spowodowane wirusami. Zobaczmy, w jaki sposób można zapisać passvord. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza gdy jesteś zarejestrowany na wielu stronach internetowych.


popytem

Tak więc, przed jak zachować zapisane hasło w „Chrome”, zobaczmy jak przeglądarka działa w ogóle z tematem przed nami. Chodzi o to, że jeśli nie rozumiem tych rzeczy, a praca będzie o wiele trudniejsze. Jest szansa, a nie usuwać zapisane dane nie mogą być odzyskane w przyszłości.

Po nawiązaniu przeglądarkę internetową, masz wszystkie potrzebne ustawienia do przechowywania danych, które należy uwzględnić domyślnie. Tak więc, w przypadku pierwszego zezwolenia w określonym miejscu zostaniesz zapytany, czy chcesz, aby zapisać swój login i hasło do tej strony. Jeśli klikniesz przycisk „Tak”, wówczas nie trzeba zapamiętać swój login i passvord za każdym razem staram się odwiedzić witrynę.

Jednakże, jeśli myślisz o tym, jak uratować hasła zapisanego w „Chrome”, należy rozpocząć wiedzieć, jak włączyć zapisywanie. Zdarza się, że z jakiegoś powodu (awarii systemów) zatrzymuje przeglądarka zapamięta passvord. Następnie należy ręcznie włączyć tę funkcję. Przejdź do głównego menu „Chrome” – „Ustawienia” – „zapisz haseł”. Z pomocą polzunochka w górnej części ekranu będzie można dostosować tę opcję. Mianowicie, włączyć lub wyłączyć. Ale teraz pomówmy więcej z tobą o tym, jak zachować zapisane hasła w „Chrome”.

synchronizacja

Tak więc, pierwszym sposobem, aby pomóc zachować wszystkie swoje zakładki i passvord w miejscu po ponownej instalacji systemu operacyjnego lub czystej instalacji w przeglądarce – to synchronizację konta.

Chodzi o to, że niedawno w „google” zdecydowano się utworzyć tę funkcję. Z pomocą swojego konta, każdy użytkownik może przywrócić dane na każdym komputerze, na którym zainstalowana jest przeglądarka tytułowy. Więc nie trzeba się martwić o integralności i bezpieczeństwa danych. Aby odpowiedzieć na pytanie, jak zachować zapisane hasła w „Chrome”, warto trochę kopania w ustawieniach. Nie trzeba wybrać „Ustawienia zaawansowane”, a następnie zaznacz pole wyboru „Proponuj zapisywanie haseł”. Po wybraniu do synchronizacji danych po ponownej instalacji, będą one powrócić do swoich miejsc.

metoda przestarzały

Tak więc, jeśli uważasz, że powyższa metoda jest nieco niewygodne, przyjrzyjmy się, jak zachować zapisane hasło w „Chrome” tak, że może on być stosowany w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie, bez względu na to gdzie jesteś. Co najważniejsze, do prawej przeglądarce i jest dostępna on-line został ustawiony.

Dość często można zobaczyć, w jaki sposób użytkownicy wyszukują World Wide Web miejsce, gdzie przechowywane są dane. Tak więc, jeśli nie są całkowicie pełne zaufanie „mechanizacja”, może ponownie być bezpieczne. Spójrzmy na którym w „Chrome” zapisane hasła pozostają po zakończeniu pracy z nimi.

Oczywiście, będzie musiał kopać trochę na dysku systemowym. Zazwyczaj „C”. Po tym, znaleźć „lokalny” folder. Tam, przejdź do Google, a stamtąd do „UserData”. Tu i przechowuje wszystkie hasła, które były wprowadzone. Wystarczy skopiować je na nośniku wymiennym i pobierz wyżej opisany sposób, w zależności od potrzeb. To wszystko. Czasami jednak istnieje potrzeba, aby usunąć niektóre dane. Będziemy wiedzieć, jak to zrobić.

usuwanie

Jak mogę usunąć zapisane hasła w „Chrome”? Aby zacząć trzeba będzie wprowadzić w ustawieniach przeglądarki. W „Zapisz haseł” znaleźć taki, który ma być dalej usunięte. Można go znaleźć używając nawigacji po stronach. Mark niezbędne passvord, a następnie kliknij na przycisk „Usuń”. Zaczekaj, aż proces się zakończy, to najlepiej, aby ponownie uruchomić przeglądarkę. To wszystko.