194 Shares 3890 views

Biografia Anna Koshmal – życie aktorki bez tajemnic

Fani komedii „matchmakers” serii są coraz bardziej zainteresowani w biografii Anny Koshmal. Ta młoda ukraińska aktorka, która zagrała rolę głównych bohaterów dojrzewa wnuczkę – Genis. Aktorka Anna Koshman biografia, która będzie tematem naszej rozmowy, uderzył serialu „matchmakers” zupełnie przez przypadek. Aby uzyskać informacje o tym, jak ewoluowała jego relacje z reżyserami i producentami, jak czułem się na planie filmowym z doświadczonymi aktorami, i zostaną omówione w tym artykule.


Kontynuacja „swatki”

Wszyscy fani serialu „swatki” prawdopodobnie po zakończeniu jednego cyklu serii cieszymy się jego kontynuacji. I dyrektorzy przedstawione na najbliższym wydaniu nowej widowni sądu – „matchmakers-5” Tym razem wystawa opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce po ośmiu latach od głównego bohatera poprzez ich przygodach wakacyjnych. Matchmakers trochę starsze, a ich wnuczka Eugene śliczny dziewczęcy przekształcony nieprzyjemny nastolatka. To wyzwanie rola młodej aktorki z Ukrainy – Anna Koshmal (zdjęcie). Biografia oznacza to, że to była jej pierwsza poważna praca w filmach. Co widzowie nie będą leżeć – to pomyślnie przeszły „chrzest bojowy”!

Dzieciństwo i edukacja młodej aktorki

Anna Sergeevna Koshmal urodził się w stolicy Ukrainy, Kijowie, 22 października 1994 r. Anya rodzice są daleko od świata kina: jej matka – Tamara – nauczyciel z zawodu, a jego ojciec – Siergiej Michajłowicz – wojsko. Na sześć lat, zaczęła tańczyć – i poszedł do baletu i tańca towarzyskiego, następnie zapisz sportowej. Nieco później rodzice wysłali córkę na treningu wokalnego w szkole muzycznej.

Biografia Anna Koshman bardzo młoda dziewczyna, zawiera już genialnych stron, a nie przypadkowo. Dziewczynka od najmłodszych lat chciała być gwiazdą i wykonać na dużej scenie. Oto tylko nie mogła zdecydować, co powinna wybrać – muzyki i tańca, mimo wszystko, zarówno jej doskonałą pracę.

W 2010 roku, po ukończeniu liceum Anya, w porozumieniu z rodzicami, decyduje się kontynuować naukę w szkole odmiana-cyrkowej w Kijowie.

punkt zwrotny

Jeden dzień w życiu Anny było coś, co nazywa los. Karierę aktorską, ona nawet nie myśleć, ale gdy w Centrum Sztuki, gdzie była w klasie, przyszedł odlewania serii reżyser „matchmakers” i wziął go do trzech najlepszych kandydatów, a następnie dyrektor Yakovlev Andrey potwierdziła, że to ona w roli Jenny odmówić takiego kusząca oferta nie mogła.

Ofiary w nazwie filmu

Niewiele osób wie, że charakter Anya ma blond włosy. Do kręcenia nowego filmu miała stać się brunetką. Jak sama mówi, że nie przeszkadza i przebranie było bardzo proste, ale dbać o ciemnych włosach jest problematyczne, jak rosną i muszą stale dotykać się. Ale Anya łatwo poradzić sobie z tym zadaniem. A brunetka to być nie gorsze niż blondynki.

Anna Koshmal: biografia

Ile lat była młoda aktorka, kiedy po raz pierwszy wszedł na ekrany telewizorów? Tylko szesnaście. Reżyser Andriej Jakowlew kiedyś uważany za talent dziewczyny do reinkarnacji.

Nawiasem mówiąc, po pracy w „swatki” Anya zaczął poważnie myśleć o karierze aktorki. Teraz planuje do szkoły po odmiana-cyrkowej w Kijowie, wprowadzenie jednego z uniwersytetów aktora w Moskwie i stać się profesjonalnym aktorka. Wsparcie to on i jego koledzy – czcigodni Fedor Dobronravov, Emmanuel Vitorgan, Tatiana Krawczenko, Olga Arosiewa, Ludmiła Artemyev. Pracowali z Anną, twierdząc, że ona na pewno ma talent, który zdecydowanie należy opracować.

Aktorka Tatiana Krawczenko nawet rozmawiałem o tym z ojcem dziewczyny, bo był przeciw córce wyboru na rzecz twórczych zawodów (Anna chciała zostać piosenkarką). Po premierze na ekranach telewizyjnych piątego sezonu „swatki” stało się znacznie bardziej lojalni odnoszą się do Ani. Zobacz moje dziecko w pobliżu tak udanych aktorów współczesnego kina to było bardzo miłe. Poza „matchmakers” – ulubiony serial telewizyjny Siergiej Michajłowicz! A co będzie zastrzelony przez jego córkę, nie mógł w to uwierzyć. Był nawet kilka dni nie mógł mówić po tak szokująca wiadomość!

nowe przyjaźnie

Biografia Anna Koshmal jako aktorka nie rozpocząć z pewnym niedostrzegalnym projektu oraz z ratingiem serii. Miała szczęście do pracy na planie filmowym z profesjonalistów, którzy nauczył ją wiele. Przede wszystkim jest ona wdzięczny „wujek Fede” (Fedor Dobronravov), który natychmiast znalazł wspólny język z młodego niedoświadczonego kolegi i pomógł jej w każdy możliwy sposób. Ania mówi, że wszystko było za jej ojca. W mieście, gdzie dziewczyna jeden z twoich przyjaciół przed kręcenia nie było, to nie było łatwe. Fedor Dobronravov Anna wprowadziła się do Moskwy i pomógł dostosować. Pewnego dnia przyszła w moskiewskim szpitalu z zatruciem pokarmowym. „Wujek Fiodor”, a to jest obsługiwane – przyszedł w środku nocy, pomógł, zabrał do domu rano.

Z Krawczenko Tatyanoy Eduardovnoy długo patrzyli na siebie, ale teraz mają bardzo dobre relacje. Z Artemieva Ludmiła Wiktorowna dziewczyna zbyt szybko przyjaciół.

Anya nadal utrzymuje dobre stosunki z wieloma ludźmi, z którymi ona miała szczęście spotkać podczas fotografowania. Z chłopcem, który grał rolę Cyryla na przykład studiują razem w college'u i prawie nie przekazują tej serii, a teraz oni są prawdziwymi przyjaciółmi! Ogólnie rzecz biorąc, wiele z kolegami z klasy Anna jest już zaangażowany w różnych twórczych projektów na Ukrainie, takich jak „Fabryka”, „X Factor”, „Pokaż numer 1”. Przyjaciel Anna zagrała w serialu w Tallinie.

ciekawostki

Podobnie jak w przypadku wszystkich projektów „swatka” podczas strzelaniny doszło ciekawych przypadków. Raz w letniej sceny nocne Fedor Dobronravov dał Anna Koshmal twarz. Była bardzo zaskoczona, ponieważ nie zostało przewidziane w takim scenariuszu. Okazało się, że „wujka Fiodora” Zdecydowałem się pomóc jego młody kolega, tym razem tak, że to oryginalny sposób, aby pozbyć się z niej przez komara na policzku. I nad dziewczyną często aktorka zabawa Tatyana Eduardovna Krawczenko, dzięki czemu może zapewnić jej dobre samopoczucie. Ani płacz, ale jak wspomina, nie działa, musiałem użyć specjalnych kropel.

Plany na przyszłość

Biografia Anna Koshmal jeszcze zawiera tylko jedną pracę w filmie. Ale ona już przyniosła dziewczynce do krajowego miłość i popularność. Jednak Ania nie zamierza na tym poprzestać, że ma zamiar stać się prawdziwą gwiazdą. Nawet po „swatki” obiecała sobie, aby nauczyć się jeździć samochodem i grać na gitarze. Mistrz tego instrumentu po niej Ania zdecydowała podczas kręcenia musiał go odtworzyć. Dla niej, scena z gitarą były najtrudniejsze. Po śpiewa jednocześnie wydobyć dźwięki z nieznanego narzędzie to jest bardzo trudne. Na szczęście, Ana pomógł w tym „Wujek Fiodor” Mistrzu życia gitary.

Planuje także zagrać w innym filmie aspirujących aktorka Anna Koshmal. „Sasza” – tak na zdjęciu, gdzie będzie odgrywać ważną rolę. Jest to opowieść o życiu trudnym dziewczyny, która spędziła dzieciństwo w sierocińcu. Mamy nadzieję, że i ta rola będzie łatwo zwrócić na Annę!

Anna Koshmal: Biografia – życie osobiste

Co dzieje się z młodą aktorką za kulisami, najbardziej zainteresowane jej fanów. Ale, niestety, jest znany tylko do siebie i swoich najlepszych przyjaciół, którzy wiedzą, jak zachować tajemnice.