879 Shares 4267 views

Park Ostrovsky, Rostów nad Donem: adres i zdjęcia

Miejski zgiełk, hałas samochodów, dni tygodnia pracy – wszystko miesza się w jedno, a czasami po prostu chcesz się zrelaksować. To spokój i jednocześnie fascynujące hobby są dostępne w parku Ostrowskiego. Bardziej szczegółowo o tym dowiaduje się w dalszej części tego artykułu.


Historia parku

Urodził się na niniejszy zielony rogu pod koniec 19 wieku. Nazwany na cześć parku był popularnym dziennikarzem czasu Nikolaya Ostrovskogo. Natychmiast oliwne zasadzone ogromny obszar, a plac stał się stopniowo przekształcone. Park Ostrovsky (Rostów nad Donem), którego adres to: Ave. Selmash 1a, rozpoczął aktywne życie.

Bardzo często nazwa parku został zmieniony, a trwało to dość długo. I po ponad 50 latach, na placu nadano jej obecną nazwę – Park Kultury i Wypoczynku nazwie Nikolaya Ostrovskogo.

Główną cechą jest to dużo unikalnej roślinności. Wiele rzadkich gatunków drzew i krzewów. Niektóre z nich już od dawna od ponad stu lat.

kącik sportowy

Nie koniecznie udać się do centrum fitness szukać trenerów i tym podobne. Park Ostrovsky (Rostów nad Donem) – rodzaj małego sportowego narodu, gdzie jest zdrowy tryb życia. Jest możliwe, aby chodzić na długości ścieżki zdrowia prawie 1 kilometra. I odpowiednio, cieszyć się świeżym powietrzem.

Także w parku jest wolny, można ćwiczyć i angażować się w lekkoatletyce, a jednocześnie coraz zastrzyk energii i dobrego nastroju.

Dwa lata temu, w parku wzrosła sygnalistów alei. W tradycyjnym Arbor Day to posadzono 70 dębów. Od tego momentu, a Alley urodził. Jest plac zabaw dla ulicy treningu.

Wewnątrz znajdują się dwie kolejne parku

Plac zadziwia wszystkich gości swoją różnorodnością. Na jego terenie znajdują się dwa osobliwe atrakcji: park linowy i plac dinozaury. Niezapomniane wrażenia i pozytywne emocje są gwarantowane.

Czerpać przyjemność z wielu przygodach na 6 tras o różnych poziomach trudności może być w trakcie lin. Aby cofnąć się w czasie i spotkać się z mieszkańcami okresu mezozoiku, wystarczy spojrzeć na wizytę w „Wesołej Dino”.

Park Ostrovsky (Rostów nad Donem) – jedynym miejscem, w którym można zobaczyć przedstawicieli starożytnego świata. Duża powierzchnia jest większa niż 20 liczby elektromechanicznych, które poruszają się, emitując różnych dźwięków. Obok każdego eksponatu posiada specjalną tablicę informacyjną, na której jest napisane imię zwierzęcia, jego parametry i siedliska.

Być ciekawe i pouczające odpocząć wystarczy odwiedzić park Ostrovsky (Rostów nad Donem). Dinozaury są bardzo podobne do chwili obecnej, dzięki temu, że elastyczny materiał został wykorzystany w produkcji.

Dinolend – rodzaj wizytówki Rostów dla turystów. Ten pomysł urodził się 13 lat temu, ale nie został wdrożony.

minut rozrywki

Wspaniałe emocje, które na zawsze pozostaną w pamięci, dają paintball i laser tag. Do odwiedzenia tej atrakcji, odwiedzający nie potrzebują specjalnego przygotowania fizycznego i znajomości reguł. Aby to zrobić, trzeba tylko pragnieniem jest świetna zabawa i dobry czas z przyjaciółmi, rodziną lub współpracownikami odwiedzających park nazwany Ostrowskiego (Rostów nad Donem).

Aby uzyskać realistyczne poczucie szybkiego lotu, zapraszamy do przyciągania „wiru”. W pierwszych sekundach jazdy gościa poczuć prawdziwą burzę powietrza, która będzie miła do ostygnięcia i podnosić włosy na końcu. Na tej przejażdżce ma ograniczeń wiekowych.

Fani szybkich przygód i esktremaly mogą naładować swoje niezapomniane emocje na torze Motodrom i gokarty. Tam czekają potężne pojazdy terenowe i emocji.

Na „Rainbow” młodych turystów i ich rodzice mogą odwiedzić piękne aleje, które zdobią parku Ostrovsky (Rostów), którego zdjęcia są prezentowane w artykule.

Dla tych, którzy nie boją się wysokości i chcą cieszyć się pięknem parku od góry, znajduje się interesująca oferta – wizyta Ferris koło. Uwalnianie adrenaliny i dużo pozytywnych emocji na wysokości ponad 25 metrów są gwarantowane.

Poprawiają krążenie krwi i mięśni tonu wynik może być atrakcją „Wypożyczalnia rowerów” odwiedzenie Ostrovsky Park (Rostów nad Donem). Nie można po prostu jeździć na rowerze, ale również na wrotki, deskorolki, hulajnogi i bibikarah.

W celu nie tylko odpocząć, ale także zjeść posiłek, goście zwiedzili kawiarni w parku Ostrowskiego. Rostów nad Donem przyciąga turystów z zielonych kwadratów.

twórczy chwila

Użytkownicy, którzy lubią rozrywkę kulturalną, może ocenić pracę stowarzyszenia młodzieży. W nim, uczestnicy organizowane różne spektakle teatralne, również prowadzone dla dzieci i rodzinne wakacje. rozrywka kulturalna starszej generacji odbywa się w formie spotkań tematycznych.

Każdego roku odbywają się park około 300 imprez. W czasie wakacji i weekendów goście miłe spektakle teatralne, zabawy konkursy, koncerty, programy rozrywkowe i gier.

Zarząd gości

Park Regularne goście nie przychodzą bez nakrętek. To tu znaleźć złośliwy wiewiórkę, golubokrylaya Jay, jak stada latać gołębi i innych przedstawicieli świata zwierzęcego.

Goście są zadowoleni, że park jest nie tylko piękna, ale również dobrze utrzymane w tym samym czasie. Niektóre z nich nawet przypomina las, co zresztą ma wiele flory i fauny.

Jak powiedzieć szczęśliwych gości, nie tylko kulturowo, ale także może być zabawne, aby spędzić weekend wracającego Ostrovsky Park (Rostów nad Donem), który jeździ dać niezapomniane emocje.

Goście to miejsce podoba się fakt, że istnieje wiele chodniki. Ponadto, nie zawsze jest rozrywka dla młodszych użytkowników, jak i dla dorosłych. Dla dzieci istnieje wiele trampoliny, samochody, karuzele.

Jednak pomimo tego, że park jest chroniony, goście powinni być tam w nocy, gdyż były one grabieży i rozbojów. Z tego powodu, reputacja parku nie jest bardzo dobra, a my sugerujemy gości do poprawy bezpieczeństwa.

Szczególnie odwiedzającym cieszyć się koncerty i imprezy, które odbywają się tutaj.