578 Shares 1673 views

Komfortowe kabiny z własnymi rękami

Kupiłeś działkę? Gratulujemy serdecznie. Chociaż zanim raz popadł w tak wielu problemów, nie ma nic lepszego niż tworzenie własnej mały kawałek raju. Po zakupie wakującego wiele, pierwszą rzeczą, że trzeba budować dla niego – to kabiny. Z rękami na budowę pierwszego budynku, który ostatecznie zamieni się w wannie, a guest house lub kuchnia letnia – może być utożsamiane z tym bohaterstwem.

Na początek przyjrzyjmy się, co to jest i jak zbudować szopę z ich rąk. Wszelkie tymczasowa konstrukcja o niewielkich rozmiarach, z okien i drzwi wykonane z drewna lub metalu pasuje do tej definicji. Dobrym przykładem jest budynek bytówek, które są obecne w miastach miejsc wznoszeniem budynków.

Spójrzmy, z czego mogą być wykonane budynki metaliczny. Do jej powstania jest idealny dla dużego zbiornika kolejowego lub pojemnika do przenoszenia rzeczy. Standardowe rozmiary metrów 3×7 żelaznej skrzyni. To wystarczy, aby stworzyć komfortowe kabiny. Drzwi są już tam. Możemy to zrobić tylko okna i udoskonalenie przestrzeni wewnętrznej.

Wybierz się na miejscu miejscu, które będzie kabiny. Jego ręce są czyszcząc je z gałęzi, śmieci, pniaków i poziomowania. Ponieważ podstawa jest w porządku 6-8 bloków zgorzelina, równomiernie rozmieszczonych na całej powierzchni dna pojemnika. Ważnym krokiem jest dostawa i montaż konstrukcji, jak kabiny. Jego ręce nie działają. Pojemnik jest dość ciężki. Dlatego upewnij specjalny pojazd do transportu i małego dźwigu do zainstalowania.

Pojemnik stoi na działce. Oznacza to, że nadszedł czas, aby przejść do kolejnego etapu budowy. Dokonaj dogodnym etapie przodu. Mogą one być złożone z desek, bloków, cegieł lub żużlowych wylana z betonu. Po tym, przejdź do dekoracji wnętrz. Określić położenie okna i przy użyciu młynka wyciąć otwór o wymiarach odpowiednich dla Uhurą Zespół okienny. Kawałek żelaza trafi do produkcji rolet.

Następnym etapem będzie wytwarzanie listwy drewna na suficie i ścianach pojemnika. Teraz włóż jednostka okna i wypełnić wszystkie szczeliny z pianki. Jeśli chcesz, aby zostały kabiny zimą, ich ręce odizolować go z pianki lub wełny mineralnej. Cięcie na odpowiednie kawałki wielkości wstawić je w skrzynkach komórki. Pokrywa górna materiał izolacyjny parowej. Wykończenie ścian wewnętrznych i sufitów mogą być wykonane z tworzyw sztucznych, płyty wiórowe, płyty gipsowe, płyty pilśniowej lub błony śluzowej. Jeśli to konieczne, dodatkowe dekoracje ścienne wykonane z wyboru. Odpowiednie lakiery, farby lub tapety wklejanie.

Płci powinna być również ciepło. Ułożone legary płyt ścierpły. Pomiędzy nimi są wodoodporne izolacji i paroizolacji. Zamknij wykończonej podłogi z desek lub grubej sklejki, która jest pokryta farbą lub linoleum.

Pamiętaj, aby wydać w energię elektryczną przelanej, wykonać jedną lampę centralną i kilka bok. Jeśli zamierzasz skorzystać z tej lokalizacji dla schroniska od dłuższego czasu, trzeba zadbać o wentylację. Idealnym rozwiązaniem chłodnego powietrza w gorącym latem i zimą zimno jednolitego systemu ogrzewania zostanie podzielony. blok zewnętrzny w tym przypadku jest montowany na ścianie kabiny od strony ulicy, a wewnątrz znajduje się w dogodnym miejscu w pomieszczeniu.

Po tym wszystkim praca została zakończona, pozostaje tylko umieścić wewnątrz mebli, dywanów i chodników leżał i powiesić piękne zasłony. Kabiny metalowe, wykonane własnymi rękami, będzie służyć przez długie lata. Jest to wielki dom dla gości do relaksu lub obiektów doskonała dla dzieci.