377 Shares 9510 views

Jak sprawdzić saldo na MTS. Kilka prostych wskazówek dla użytkownika

Komunikacja mobilna stała się integralną częścią naszego życia. A jeśli 10 lat temu -15 wzywa swojego telefonu komórkowego było dość drogie, a większość woli porozumiewać się w krótkich fraz i ważne, ale teraz nawet nie myśleć o tym, rozmawia przez telefon.


Jeśli spojrzymy na przejeżdżające samochody, że prawie każdy kierowca na telefon. Rozmawiamy z przyjaciółmi, kolegami, omawiając plany pracy i po prostu porozmawiać wziąć swój czas. I nie myśl o tym, ile to będzie kosztować. Dopóki dostać SMS, że równowaga w lewo na minus. Aby uniknąć takich problemów, konieczne jest, aby wiedzieć, jak sprawdzić saldo na MTS.

Aby to zrobić, istnieje kilka dość prostych sposobów, które są łatwe w użyciu.

Pierwszą rzeczą, która może przyjść do głowy, kiedy myśli o tym, jak sprawdzić saldo na MTS – wezwanie specjalisty contact center. Można to zrobić za pomocą telefonu stacjonarnego, poprzez wybieranie 8 800 250 0890 lub numer telefonu komórkowego krótki 0890. Podczas rozmowy telefonicznej z telefonu stacjonarnego, trzeba pamiętać swój numer, a jeśli dzwonisz z telefonu, system wykryje on sam. Wiele osób uważa, że ujemne saldo nie można wywołać w dowolnym miejscu, i wolą, aby dostać się do domu, ale trzeba wiedzieć, że związek z centów specjalista kontaktowe MTS kiedy w swoich korytarzach sieci domowej za darmo. Oznacza to, że można wywołać w dowolnym momencie, a kwota na rachunku nie ulegnie zmianie.

Drugi wariant odpowiedzi na pytanie, jak sprawdzić saldo na MTS jest jeszcze prostsze. Trzeba tylko wybrać telefon specjalnego polecenia * 100 # i nacisnąć przycisk „zadzwoń”. Po kilku sekundach otrzymasz odpowiedź w formie wiadomości SMS lub po prostu będzie pop-up na ekranie.

Jeśli dużo rozmawiać, a zatem koszt telefonii komórkowej stanowią znaczną część budżetu nie cierpieć za każdym razem na pytanie, jak sprawdzić saldo na MTS, można podłączyć specjalną usługę. To się nazywa „Balance pod kontrolą”, a jego istota polega na tym, że po zakończeniu każdej rozmowy, telefon pojawi się okienko z komunikatem o ile koszt ostatniej rozmowy i ile pieniędzy pozostało na koncie. Koszt usługi – 10 centów dziennie, miesięcznie około 3 ruble. Pieniądze nie są poważne, ale potem stracił głowy jak sprawdzić saldo na MTS.

Również dla swoich klientów, MTS dostarczyła bardzo użyteczną usługę. To się nazywa „MTS-Service” i pozwala na wykonywanie różnych operacji. Można go używać do zmiany taryfy, ile pieniędzy wydaje się w ostatniej rozmowie, i, oczywiście, aby sprawdzić saldo na MTS. Operacje więcej niż proste, trzeba wybrać * 111 # i nacisnąć przycisk „zadzwoń”. Można dostać się do menu. Następnie wybierz żądaną pozycję, a następnie postępować zgodnie z poleceniami systemu. Zaoferuje ci wcisnąć pewną postać, a następnie wpaść w poniższym podmenu. Rezultatem będzie komunikat informujący, że Twoja prośba zostanie zaakceptowana, a wkrótce otrzymasz wiadomość SMS.

Podsumowując, możemy zauważyć, że w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, jak sprawdzić saldo na MTS nie ma wiele się zmagać. Opcje, aby rozwiązać ten problem jest dość dużo, najważniejsze – aby poruszać się w dobrym kierunku.