791 Shares 3964 views

Rosyjski biathlonista Olga Viluhina: biografia, osiągnięcia, zdjęcia

To wciąż bardzo młody, ale już wybitny sportowiec jego pierwsze znaczące zwycięstwo w międzynarodowym konkursie wygrał w 2006 roku na Mistrzostwach Świata. Brała udział w zawodach juniorów, kiedy miała zaledwie 14 lat. Olga Viluhina nie zdobył wtedy tylko sprint, ale zdobył dwa kolejne medale: w przekaźniku – Srebro – w dążeniu do brązu.

życiorys

Olga urodziła się w 1988 roku w Baszkirii (Mezhyhirya), w dniu 22 marca. Jej Rodzice: ojciec – GV Viluhina, w tym samym czasie pracował jako inżynier, matka – OV Viluhina operator lokalnej kotłowni.

Początkowo Olga Viluhina pracował w szkole narciarstwa sportowego. Jej rodzice nie przyniósł. Jednak w tym rodzaju dziewczynki nie wszystko poszło, a ona została poproszona o biathlonie. Było to przełomowe wydarzenie na początku Oli karierze.

W szkole średniej, była dobrą uczennicą, dużo czytam od dzieciństwa. Ma ulubiony autor Paolo Koelo powieść „Jedenaście minut”.

Olga Viluhina: fotografia, pierwsze zwycięstwo

Olga stały trener – Walery Iwanow, obecnie – mąż common-law.

Jak wspomniano powyżej, pierwsze znaczące zwycięstwo dla sportowców był na Mistrzostwach Świata Juniorów biatlon, która odbyła się w 2006 roku w Stanach Zjednoczonych (z Presque Isle). Jest ona nie tylko indywidualny wyścig był gdzie zajęła 26 miejsce. W tych zawodach, walczyła z wysokimi sportowców poziomie międzynarodowym. Należy zauważyć, że tylko 2 w czasie Viluhina biathlon roku.

Poniższy poważną konkurencję dla niej były w Martello, gdzie był również Mistrzostwa Świata w biathlonie. Ale tutaj nie była w stanie powtórzyć swój poprzedni wynik i zdobyła srebrny medal (drugie miejsce) w sztafecie.

Największe sukcesy w karierze sportowej utalentowanych sportowców został Mistrzostw Europy, które odbyło się w mieście Ufa (2009). Potem Olga Viluhina stały cztery razy mistrzem Europy wśród młodych sportowców. Te zawody juniorów była w stanie wspiąć się na podium we wszystkich 4 etapach konkursu, kończąc na 1 miejsce.

Wspaniałe sukcesy nie przeszły niezauważone przez przedstawicieli reprezentacji kraju. Została zaproszona do wzięcia udziału w konkursach w Chanty-Mansyjsku (krok Cup). Tak, to było na liście sześciu najlepszych zawodników i udał się do zespołu zespołu rosyjskiego.

dalszy postęp

W drużynie rosyjskiej po raz pierwszy poszła do Oberhov sprawie opłat za szkolenia, gdzie niespodziewanie zachorował. W związku z tym, że nie uczestniczyła w żadnym wyścigu Cup, a nawet pominąć niektóre etapy Pucharu IBU. W sezonie 2010/2011 Olga ponownie wziął udział w pierwszym etapie Pucharu Świata, a następnie jej zdrowie znowu nie powiodło się.

Po chorobie Viluhina dwukrotnie zdobył czołowe miejsce w sprincie, który odbył się we Włoszech i Szwecji. Ale na Puchar IBU Olga Viluhina lewo bez miejsca nagród z powodu śmiesznej nadzoru, niedbalstwem. Zapomniała nosić swój numer, a podczas jazdy po nim, sportowiec rozpoczął się z zaczepu i był opóźniony o 40 sekund. Dokładnie to czas, i oddzielenie go od zwycięzcy konkursu.

Sezon w latach 2011-2012. Przyniósł sukces sportowca. W Hochfilzen, zdobyła z zespołem w sztafecie mieszanej i wziął brązowy medal w wyścigu w Ruhpolding.

W 2013 roku na puchar świata w biathlonie Olga Viluhina wspiął się na 2. miejscu.

Olimpiada „Soczi-2014”

Olimpiada w Soczi – pierwsze Igrzyska Olimpijskie dla 25-letniego sportowca. W związku z tym, nikt tak naprawdę nie spełnia oczekiwań. Jednakże, zaskoczył wielu, gdy wyścig 7,5 km wygrał olimpijskiego srebra.

Czuła się dość pewny siebie i starała nie ulec pt słowacki mistrz olimpijski Anastasia Kuzmina. Viluhina, strzelać dobrze, tracąc tylko prędkość Kuzmina.

Zdolny Olga Viluhina ostatecznie wielokrotnie podniesiony na podium po przekaźnik zespół wygrywa wyścig (zarówno kobiet i mieszane). Przez prawo jest regularnie w pierwszej 10 najlepszych rosyjskich sportowców. Jednak zanim poszczególnych nagród najwyższy standard to jeszcze nie osiągnął. To jest jeszcze przed nami.