374 Shares 8170 views

połowów meczu

Meczu połowu, zwany także dalekich rzutów, jest to najbardziej interesujący rodzaj spinningistów. Jest to szczególnie istotne w dłuższej sprzętu odlewniczego, gdzie duże ryby odważnie i aktywnie połknąć przynętę. Doświadczeni wędkarze z Meczu tackle zawsze czuć się pewnie prawie wszystkie zbiorniki wodne i wędkarstwo podwozia i nieruchomy. Jednak początkujący wędkarze tego rodzaju na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowane, podlegają tylko zawodowych rybaków. Ale ci, którzy poważnie postanowił nauczyć się tego złapać, doświadczeni myśliwi zawsze pomoże porady w przygotowaniu i doborze sprzętu, który będzie wymagał wędkę meczów.

Nie można pomylić się w wyborze pręt mecz, trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów, w szczególności, czego oczekuje się ryby, w jakiej odległości będzie łowienia meczu. Dla pręta klasa lekki kombinezon karasia, płoć, Rudd na tridtsatisantimetrovom offshore. Blisko karp pręt odległość pyatidesyatisantimetrovom wymaga średniego lub ciężkiego klasy. Optymalne dla wędką Mecz jest uważany za średniej klasy. Jego długość wynosi od 3,9 do 4,2 m, która jest odpowiednia dla większości wód.

Szczególną uwagę należy zwrócić na wędkowanie Mecz żyłki. Musi on spełniać wszystkie wymagania sprzęt meczu pręta. Żyłka posiadająca miękkości, wytrzymałości, niskiej rozciągliwości i wysokiej odporności na ścieranie – to połowa sukcesu. Dla dobrego markera widoczność znaków linia jest lepiej wybrać ciemne, najlepiej tonie jak żyłki, pływające na powierzchni, nawet gdy światło powiew wiatru odbędzie się z guzikiem karmienia.

Dla lepszego nawijania żyłki ze szpuli oraz w celu zapewnienia, że jest bardziej pritaplivalas podczas odlewania, konieczne jest okresowe odtłuścić. W tym celu użyć specjalnego aerozolu, że linia dokładnie natryskiwany bezpośrednio na szpuli. W przypadku braku strumienia może być stosowana i do mycia naczyń. Połowów meczu nie będzie skuteczna, jeśli popełnisz błąd przy wyborze rozmiaru głównej linii. Optymalna żyłka 0,16-0,18 mm. Mniej doświadczeni wędkarze dostosowane grubszej żyłki, które można złapać i karpia trofeum i płoć.

Na lidera uderzeniowej jest mecz olinowania. Jej wielkość jest równa dwukrotnej długości pręta zaś kolejnych zwojów w szpuli. Warunki połowów mogą być różne, więc przystawki im lepiej przygotować z wyprzedzeniem i motoviltse poprawki. To znacznie zaoszczędzić czas, gdy idziesz do połowu cięższe czy lżejsze oprzyrządowania. W takich przypadkach, po prostu odciąć lidera uderzeniową, która jest na poziomie witryny i linię główną i wiązanej szok nowego lidera, z już gotowych narzędzi.

W meczu przystawki smycze wykonane są z jakości żyłka o zwiększonej właściwości rozerwania. Ich średnica wynosi między 0,01 i 0,14 mm, w zależności od aktywności ryb się przeznaczeniem trofeum połowy.

Długość przewodów z pewnością wpływa na warunki: przepływ połowy energii, głębokość dolną struktury, aktywności ryb gatunków ryb. Zwykle waha się od trzydziestu do osiemdziesięciu centymetrów. Na przykład, dla odpowiedniej długości karpia trzydziestu centymetrów do promieniowego należy wziąć długości czterdziestu do sześćdziesięciu centymetrów i karpie odpowiednią długość osiemdziesiąt centymetrów.

Bez silnych i ostrych haczyków połowów meczu wielki zysk przyniesie. Więc trzeba odpowiedzialne podejście do treningu. Główne kryteria wpływające na ich wybór – dyszę używane i szacowaną produkcję. Ale nie mam nadzieję, że to dobry chwyt przyniesie dużą głowę i duży haczyk. Nadzieję, że, co do zasady, nie są uzasadnione.

I jeszcze jeden ważny szczegół, gdy połów Match – dobrze dobrana pływak. Często połowów sukces zależy właśnie od poprawności jego wyboru. Tutaj konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wiele rzeczy: prędkość wiatru, kierunek, aktualną prędkość i głębokość połowów, tło wody, ostre ukąszenia i aktywności ryb. Biorąc pod uwagę to wszystko, konieczne jest włączenie do zestawu co najmniej pięć do dziesięciu pływaków mających różną pojemność.

Jeżeli wszystkie warunki przygotowań do meczu połowów, a także prawidłowości wyboru wszystkich materiałów wsparcia może liczyć na dobry połów.