861 Shares 1532 views

Najlepsze restauracje w Kijowie: ocena, opis i opinie klientów

Ukraina – mały i młody, ale niezależny kraj, którego stolicą jest Kijów. Nie jest dobrze rozwinięta infrastruktura, ale istnieją duże problemy z gospodarką. Jednak dzisiaj nie będzie w ogóle o tym, ponieważ nasz główny cel – znaleźć i omówić wszystkie najlepsze restauracje w Kijowie (tanie, ale dobre).


W tym małym artykule będziemy mówić o jedzeniu miejsc w stolicy Ukrainy , które warto odwiedzić, na pewno. Ponadto dowiesz się instytucje zająć swoje harmonogramy pracy i opinie, więc zaczynajmy już teraz!

Art-restauracja „kapelusz”

Ten obiekt znajduje się w ulicy Gorkiego (14-ty dom) i jest otwarta od poniedziałku do soboty, od południa do 23 pm. Jeśli planujesz dostać się do tego miejsca gastronomii do transportu podziemnego, należy pamiętać, że trzeba będzie udać się do stacji „obszar Lva Tolstogo” Metro „olimpijski” lub „Pałac Sportu”.

Po prostu „Hat” ma trzy pokoje: bankiet dla dużych imprez, podstawę dla małych firm i teatru karaoke. Tutaj można zorganizować dowolną imprezę potrzebujesz: może to być jak wesele czy spotkanie biznesowe z partnerami. Aby dowiedzieć się wszelkich informacji, prosimy o kontakt telefoniczny +38 (099) 517-31-73.

Jeśli chodzi o menu projektu, warto zauważyć, że składa się wyłącznie z najbardziej popularnych potraw, których przygotowanie zostało doświadczonego szefa kuchni kapitału, który jest Sergei Zybalov. Nawiasem mówiąc, opinie wykazują wysoki poziom obsługi, jakości żywności i doskonałej atmosferze i nowoczesnym wnętrzu.

W międzyczasie nadal omawiać najlepsze restauracje i kawiarnie w Kijowie!

"Panorama"

Odwiedzić to miejsce, można się na ulicy Sholudenko (3rd domu), a także komunikować się z administratorem, użyj jednej z następujących numerów telefonów: +38 (044) 230-47-92 lub +38 (044) 597-70-07. Przeciętny sprawdzić w tej restauracji jest 250-400 hrywien (600-1000 rubli) i można go odwiedzać codziennie od 11.00 do 23.00.

Jeśli śnisz o relaksującej rozrywki w kameralnej atmosferze, wystarczy przyjść do restauracji „Panorama”, gdzie można nie tylko odpocząć, ale również spróbować niepowtarzalnych potraw z doświadczonych kucharzy. Jak można sobie wyobrazić, najlepsze restauracje ślub Kijów wydać prawie codziennie, a projekt ten nie jest wyjątkiem, więc to szczególna okazja jest najlepiej zrobić tutaj.

Recenzje tego obiektu gastronomicznego prawie wszystkie pozytywne. Goście są zadowoleni z rozsądnych cenach i smaku żywności. Wśród negatywnych aspektów niektórych klientów przeznaczyć niewygodną lokalizację projektu, ale tutaj jest to dla kogoś podobne.

„Kraków”

Przy omawianiu najlepszych restauracji w Kijowie, to jest po prostu niemożliwe, aby nie zauważyć, pub, który jest bardzo popularny. Jest to instytucja na autostradzie Brześciu Litewskim (dom 8a) i jest otwarta codziennie od 8 rano do 23 wieczorem. Tutaj można spróbować potraw kuchni ukraińskiej, rosyjskiej i europejskiej. Jest parking, taras i plac zabaw dla dzieci w ośrodku. Całym terytorium „Kraków” działa dobrze wi-fi.

Opinii na temat tego projektu wykazać nienaganną obsługę, stylowe wnętrza i niezwykle smaczne kulinarną, która jest zaangażowana w Brand-kucharz z dużą ilością doświadczenia. W tym pubie można spędzić urodziny, wesela i inne specjalne okazje. Aby omówić wszelkie problemy z kierownikiem projektu, należy zadzwonić pod numer telefonu +38 (067) 377-77-77.

"Pirosmani"

Tu doszliśmy nie jest całkiem proste założenie, ponieważ „Pirosmani” – jeden z najlepszych kompleksu hotel i restauracja w terenie stolicy Ukrainy. Hotel & Restauracja znajduje się na ulicy Stetsenko (44-ta domu) i jest otwarta codziennie od 10 rano do 23 wieczorem. Tutaj można spróbować potraw z różnych kierunków, od smakoszy włoskiej kuchni do popularnej amerykańskiej.

Restauracja „Pirosmani” jest stale utrzymywane różnorodnych imprez bankietowych, to nic dziwnego, że jest najlepsze restauracje w Kijowie. Istnieje również możliwość zamówienia śniadania w formie lub bankiet tutaj, na przykład. Aby omówić wszystkie szczegóły z operatorem obiektu, skontaktować się z nimi na +38 (066) 894-24-24.

Interesuje Cię informacji zwrotnej o tym projekcie? Teraz omówimy je dobrze! komentarze gości są prawie zawsze dodatnie, co oznacza, że przyzwoity poziom usług. zakłady klienci piszą, że ceny są bardzo rozsądne, a jedzenie jest bardzo smaczne. Lokalizacja i harmonogram prac pasuje również niemal wszyscy.

„P”

Żyjesz w Podolsk dzielnicy Kijowa? W tym przypadku, na pewno trzeba przyjść do restauracji-club „Pietrowicz”, znajduje się na ulicy Jarosław (5 domu, 2nd budynku). Niestety, harmonogram prac tej instytucji danych nie jest prezentowany w RuNet, ale może się okazać, to czy wszelkie inne informacje pod numerem telefonu +38 (044) 425-79-07.

Opinii na temat tego projektu wskazują niepowtarzalne wnętrze, która jest bardzo podobna do klasycznego paska w ZSRR. W projektowaniu różnorodnych klubu rzeczy były one używane, które widzieli w swoim czasie sporo. Ponadto klienci wierzą, że niskie ceny i wysoki poziom usług, więc ta restauracja jest warta odwiedzenia!

„Palenie”

Elegancki rodzinny Restauracja urządzona jest w stylu ukraińskim, jest otwarta codziennie od południa do północy, i można ją odwiedzić pod adresem: Park Avenue, 4 dom (najbliższa stacja metra – „Arsenał”). Przeciętny sprawdzić tutaj waha się od 500 hrywien (1200 rubli) i jest reprezentowany przez restauracji „palenia” dużej panoramicznej sali na 80 osób, oddzielna kategoria hala „VIP”, który przeznaczony jest dla 30 osób, wystarczająco duży taras, gdzie można pomieścić do 100 osób, jak również małych kurens i pokroić na miejscu.

To jest zawsze możliwe do przechowywania wszelkiego rodzaju imprezy, a na bankiet zostanie utworzony osobny wyjątkowe menu, które będą zaangażowane w opracowywanie doświadczonego kucharza projektu. Skontaktuj się z administratorem miejscach można zadzwonić +38 (044) 253-17-24.

Klienci uważają to miejsce jeden z najlepszych dla tych, którzy lubią atmosferę prawdziwej ukraińskiej, bo nie wszystko jest „w ukraїnski”. Nawiasem mówiąc, obsługa w restauracji jest szybka, a ceny są rozsądne.

"Ander Vander"

Tutaj mamy omówione niemal wszystkie najlepsze restauracje w Kijowie, które odnoszą się do rankingu na koniec tego materiału. Jednak nadal jesteśmy w lewo z jednej instytucji, wymaga szczególnej uwagi. „Ander Vander” Restauracja znajduje się blisko tej dziedzinie. m "Lva Tolstogo Kwadrat" (70 metrów), "Teatr" (660 metrów) i "Sports Palace" (260 metrów) pod tym adresem :. Most Vasilyevskaya ulicy 21. Prace obiekcie codziennie, bez przerwy, to jest przez całą dobę.

Zasadniczo, menu Projekt obejmuje dania z różnych kuchni, iw dużych ilościach, więc na pewno można wybrać coś odpowiedniego dla ciebie smak parametry. Opinie są pozytywne: ludzie zadowoleni z usług, ceny i wspaniała atmosfera.

ocena

Tak, tutaj znajduje się lista instytucji, które należą do najlepszych restauracji i kawiarni w stolicy Ukrainy:

 1. „Kapelusz”.
 2. "Panorama".
 3. „Kraków”.
 4. "Pirosmani".
 5. „Pietrowicz”.
 6. „Palenie”.
 7. "Ander Vander."
 8. "Puzata hut" (Khreshchatyk Street, budynek 15).
 9. "Mikołaj" (ul. Bogdana Hmelnitskogo, budynek 35, budynek 1).
 10. "Jam" (ulica Petlyura, 22).
 11. "Przyjaciele" (Andrew Descent, 2d).
 12. "Grzane wino" (Besarabii Square, 2).

Tutaj omówimy najlepsze kawiarnie i restauracje w Kijowie (tanie, ale dobre). Bon apetyt i dobry nastrój!