454 Shares 9800 views

Kapusta pekińska w koreańskich receptur i technik gotowania

Land of Morning Calm jest poetycko, o których mowa w Korei – kolebką nie tylko najnowszej, światowej sławy kuchni technicznej i badawczej komputer, ale również niezwykłe. Marchew, buraki w koreańskim dawna odcinkowych naszego codziennego tabeli. Dziś wprowadzenie do nowych, bardzo użytecznych i smacznych potraw z kapusty pekińskiej.

Meet kimchi

Co to jest – napa kapusty w koreańskim? Przepisy potraw w różnych regionach kraju różnią się składem składników, metod przetwarzania żywności. Ale co najważniejsze, należy przekąska był ostry, z dużą ilością przypraw i przypraw. Rosół, który Kwasi kapusta w koreańskich przepisów zalecają gotowanie tylko naturalne składniki bez GMO i konserwantów. W związku z tym i zrobić marynowane warzywa i wypełnić ich udział w procesie trawienia, resorpcji tkanki tłuszczowej, a nawet złagodzić kaca. Ponadto, kapusta pekińska w koreańskich przepisów, które znajdziesz w tym artykule – dobre narzędzie, według Koreańczyków, w profilaktyce przeziębień. Bo bez kimchi nie może wykonywać żadnej Jeden z koreańskich rodziny, nie święto. Dobrze, spróbujmy delikatność, a my?

Przygotuj warzywa

Że masz oryginalny kapusty w koreańskim receptury zapewniają takie wytyczne na jej zaczynem. Potrzebne będą: główny warzyw gruntowych – Pound, ognisty czerwony pieprz – 5 gramów, 15 gramów czosnku, soli i cukru do smaku.

kapusta umyć, odciąć łodygi, usunąć górnych liści. Cięcia połowę głowy, następnie wszystkie części pasków skrawków 2-2,5 cm. Fold puste w rondlu, wylewanie mieszaniny soli i cukru (2 łyżeczki każdy). Kapusta primnogo naciśnij w dół tak, że będzie on niech sok, umieścić jarzmo, rzucać czystą ściereczką i pozostawić do zaparzenia na pół dniach warzywnych w temperaturze pokojowej.

Następnie podejmuje tył łyżeczki soli i cukru. Melenko a następnie posiekać czosnek rozgnieść tłuczek do papka, posypać w wielkim odrobiną papryki. Rozcieńczyć całą ciepłą wodę do uzyskania kremowej sos. Poczekać aż ostygnie i wypełnić kapustę.

Aby mieć dobrą marynowana kapusta koreański (kimchi), umieścić go w plastikowej torbie i pozostawić na zimno (może być przechowywane w lodówce) przez 5-6 godzin. Fasowania gotowego produktu na słoiku i jeść dla zdrowia! Przystawka przechowywane w lodówce przez około tydzień. Po paru dniach sałatki „w kapuście koreańskiego” nabiera wyjątkowego, ostry i przyjemny charakterystyczny smak.

pikantne pikle

Solenie chińskiej kapusty w koreańskim na zimę – nie jest to zbyt trudne, zwłaszcza jeśli masz doświadczenie przedmiotu zwykłą kapustę. Podejmują młode głowy z liśćmi przetargowej. Cut łodygi, usunąć górne liście, umyć kolb. Zostali pokrojony na 6 części. Przygotowania solanki. Na litr wody umieszcza 2 łyżek soli. Kapusta wypełnia je, set top jarzmo, dzień 4 pozostanie w ciepłym pomieszczeniu (np kuchni). Wlej solanką, kapusta łuk mieszaniną czosnku i pieprz i kurkumę pozostawić pod tym samym obciążeniem około jednego dnia. I dopiero po leżał określony czas ochrony banków, dodać trochę soku z kapusty i rolki. Uwaga: W przypadku przechowywania dłużej niż miesiąc planuje zszywania, wlać do niej 2-3 łyżki oleju roślinnego i tyle samo octu.

Młoda kapusta z rzodkiewki

Na sałatkę też trzeba kapusta. A młoda rzodkiewka. Koreańczycy kochają tę kombinację. Weź funt dla każdego rodzaju warzyw. Nadal potrzebna pietruszki – 200 g, 30 g zielonego cebuli pióra i tę samą ilość soli, 10 g czosnku i mąki pszennej, 20 g pokruszonego czerwony papryki. Mycie warzywa, kapusta rozdrabniania paski nie więcej niż 6 cm, rzodkiew – cienkie kostki. Pędy pietruszki kotlet na kawałki 4 cm. Cebula cięcia, czosnek sufitu.

Kapusta, rzodkiew, pietruszka i złożyć na patelnię i wlać sól. Dodaj papryki i czosnku i wymieszać. Niech zbioru sałaty leżeć pod godzinę. Teraz to solanka. Wody (ilość się tak, że warzywa przykryto) dodano mąkę, mieszać i gotować. Schłodzić, dodać sól, wlać kapusta z rzodkiewką i marynować przez 2 dni. Po określonym czasie może zabawiać przyjaciół kimchi do tego przepisu!

Kapusta „specjalne”

I wreszcie, inny rodzaj przekąski. Take 2 małą głowę kapusty chińskiej i zniszczyć go jak zwykle. Dobrze pamiętam wydzielania. Na dużych tarka rub marchwi 350g. Połowa dużych cebul i dużej głowy czosnku drobno pokrojone w kostkę. Dodać sól do smaku, szczyptę imbiru i trochę czerwonego pieprzu. Wszystkie składniki włożyć do miski szkliwa i ustawić na szczycie obciążenia. Sałatka marynować szybciej, wlać kilka łyżek octu jabłkowego i natrzeć 1 duże zielone jabłko.