750 Shares 1583 views

Wyłączanie komputera po pewnym czasie: Sztuczki

Wyłączanie komputera proces jest prosty -. To nie zawsze jest. Dziś będziemy mówić o jak wyłączyć komputer po pewnym czasie.


dlaczego muszę

Załóżmy, że jesteś pobierania dużego pliku. Aby oglądać skok zmęczony i postanowił udać się do snu. Ale oto i oto, po 5 godzin praca zostanie zakończona. Spójrz na zegar, a tam – 00:00. O piątej rano zakończyć pobieranie, a potem budzisz się w ciągu 8 godzin … I nie chciałby mieć swojego „przyjaciela” żelazną pracuje non-stop. Jest w tym momencie osoba zadaje pytanie, w jaki sposób wyłączyć komputer po pewnym czasie. W rzeczywistości, to sprawia, że dość łatwo. Istnieje kilka sposobów. O nich teraz i zostaną omówione.

niezależnie

Po pierwsze, nie jest to do końca prawdą, ale oczywisty sposób – to wyłącza się. to codziennie, więc jak to zrobić. Do, powiedzmy, wyłączyć komputer po godzinie, trzeba będzie później, tym razem nacisnąć przycisk wyłączania. W rzeczywistości, ta metoda – to tryb zabawy. Jest to związane ze wspólnym wypowiedzi, że „komputery” człowiek całkowicie zanurzone w siebie i nie dać czas na przemyślenie. Tak więc, jeśli zdecydujesz się wyłączyć sam komputer w ściśle określonym czasie, dać sobie budzika lub przypomnienia do bycia „kroplówka na mózg”, tak długo, jak nie wyłączaj jego „przyjaciel żelaza” w sieci.

programy

Innym dość prosty sposób, aby wyłączyć komputer po pewnym czasie – jest, aby wykonać działanie przez programy stron trzecich. Na przykład, można użyć „Off Timer” lub Kshutdown.

Po znalezieniu, należy pobrać i zainstalować program, uruchom go. Każdy bieg otworzy się okno, w którym należy wprowadzić czas, po którym komputer powinien być wyłączony. Bądź ostrożny: gdzieś to w ciągu kilku minut, gdzieś w kilka sekund, gdzieś w godzinach. Wszystko zależy od tego, czy zainstalowany program. Po „dostosować sama” uruchom „PROG”. Około 10-15 minut przed zamykaniem wielu narzędzi powiadamiania użytkowników o tym, jak je wyłączyć poprzez „COMP”.

potok

Jeśli nie wiesz, jak wyłączyć komputer po pewnym czasie w Windows 7, ale w tym samym czasie, kiedy chcesz „knock” to zbiega się z czasem, gdy masz zakończeniu pobierania pliku przez potok, to jest wola!

Fakt, że istnieje funkcja takie jak „wyłączyć komputer po zakończeniu pobierania” w programach torrentowych aby pobrać ustawienia. Po wybraniu tej opcji, zawsze można mieć pewność, że po „przeskoczyć” swojego „przyjaciela żelaza” zostanie odłączony od sieci i przejść do trybu wakacyjnego. Nie najlepszy, ale wszystkie takie same metody. Jeśli masz komputer, aby pobrać album oprogramowanie / gry / muzyki przez około tydzień, i można korzystać z tej metody.

Zakończenie procesu

No, gdzie możemy zniknąć bez naszej ulubionej funkcji „Run”. Dzięki nim też może wyłączyć komputer po pewnym czasie. Aby to zrobić, przejdź do menu Start. Dowiedzieć się tam, „Uruchom” i kliknij. Teraz wbijać tylko 3 liter: cmd. Potwierdzić działanie. Przed wyskoczyć przez okno, czarny z białymi literami. To, czego nam potrzeba!

Teraz wpisz shutdown /? i naciśnij klawisz „Enter”. Nie będzie wiele „bazgrania” w języku angielskim. Jeśli całkowicie rusyfikacji system operacyjny – radować. W tym przypadku do czynienia z narzędziem „shatdaun” będzie znacznie łatwiejsze. Jeśli widzisz angielskich liter i nie znają dobrze języka, a następnie kontynuować czytanie tego artykułu.

Aby odpowiedzieć, wyłącz komputer po pewnym czasie, musimy wszystkie trzy parametry napisane na czarnym tle. To s – wyłącz komputer, t – czas, po którym trzeba wyłączyć „przyjaciela” i żelaza – zniesienie zakończeniu (w przypadku, gdy zmienisz zdanie).

Więc teraz najważniejsze – rozpocząć proces. Wpisz w tym samym polu shutdows czarny -s -t * Czas w sekundach *. W ten sposób, przez „czas w sekundach” Po procesie potwierdzenia wyłączaniu komputera. Jak najszybciej nacisnąć „Enter”, taca system pokaże o ile dłużej komputer jest odłączony od sieci. Szybko, wygodnie i niezawodnie. Jeśli zmienisz zdanie wyłączyć komputer, należy wykonać tę samą manipulację, ale zamiast pisać S a.

W systemie Windows 7 można szybko ustawić czas, wyłącz komputer przez „zalezaniya” w poszukiwaniu, co jest w menu „Start”. Wystarczy zamontować go tam: shutdown -s -t * czas * i naciśnij Enter. W zasobniku systemowym wyświetla komunikat informujący o tym, jak wiele będzie zakończyć sesję.

nowe zadanie

Innym sposobem, który jest podobny do poprzedniego – stawia nowe wyzwania dla komputera do zamknięcia. W tym celu, musimy odwołać się do „Harmonogramu zadań.” Można go znaleźć w Panelu sterowania. Idź tam w Narzędzia administracyjne, a następnie kliknij przycisk „Harmonogram zadań”. Teraz, w prawej części okna, które zostanie otwarte, znajdź komunikat „stworzyć podstawowe zadania”. Kliknij na nią.

Następnie, zanim wyskoczyć przez okno, aby utworzyć nową pracę na komputerze. Tu trzeba wpisać nazwę zadania, opis i określ częstotliwość w zakładce „wyzwalania”. Kliknij. Teraz trzeba ustawić czas pracy zadania. Teraz należy ponownie kliknąć przycisk „Dalej”. Wprowadź rolę spełnianą (w tym przypadku wyłączenie). Nie zapomnij wykonać argumenty: -s -t * czas w sekundach *. Kliknij przycisk "OK". Można bezpiecznie przejść na swojej działalności – komputer jest wyłączony dokładnie taki okres czasu, w którym możesz ustawić.

Tak, dzisiaj mówiliśmy, jak wyłączyć komputer po jakimś czasie, to jest całkiem pewne. Jak widać, można to zrobić na kilka sposobów. Szczerze mówiąc, czwarty – najszybszy i najbardziej powszechne. Jednakże, należy wybrać tylko dla Ciebie.