320 Shares 8581 views

Pensjonat Adler na plaży: przegląd, opis i opinie

Wkrótce przyjdzie letnich wakacji. Wielu naszych rodaków wolą spędzać wakacje na morzu, bez opuszczania kraju. Przez wiele lat, ciepłe Krasnodar region zajmuje turystów nie tylko z Rosji, ale także z Europy. Wiele osób kupuje drogich hoteli Wycieczki i ośrodków, które w tej części wybrzeża Morza Czarnego sporo. Ale są tacy, którzy wolą tańsze wakacje. Wybierają mini-hotele, pensjonaty. Adler i, ogólnie rzecz biorąc, każdy podróżny może znaleźć obiekt do gustu i dogodnej cenie w całym regionie.


Reszta w Adler

Ten ośrodek, który jest często nazywana „bramą do Morza Czarnego”, to przedmieście Soczi. Spoczywała tutaj masz okazję nie tylko do kąpieli w morzu lub opalając się na plaży, ale także do zapoznania się z bogatym programem wycieczkowym. Według statystyk, najbardziej popularny rodzaj zakwaterowania w regionie Krasnodar są pensjonaty. Adler na morzu w ostatnich latach zbudowano wiele podobnych obiektów, oferując jako „luksus” kategorii pokoju i pokój klasy „gospodarki”. Wielką zaletą tej rezydencji jest jego dogodna lokalizacja w stosunku do morza.

Gdzie się zatrzymać?

Wielu turystów, wybierając Soczi, Adler wakacje, często przed dylematem: który alternatywnego zakwaterowania wybrać? Dziś to nie jest problem. Zbudowany wokół Adler komfortowe luksusowe hoteli, są też setki domów gościnnych. To z pewnością nie jest to hotel w tym sensie, że wcześniej zakładano. pensjonaty – które są małe domy lub domki, które może jednocześnie pomieścić od dwóch do dziesięciu lub dwunastu rodzin.

Pobyt w mini-hotel, można spędzić wspaniałe wakacje. Zgadzając się z właścicielami, może rozwiązać problem żywności. Wiele domów gościnnych mają małą jadalnię, gdzie odwiedzający mogą używać jako samodzielne potrawy, i korzystania z menu, w którym tylko domowy posiłek. Ta ostatnia opcja, według wielu jest to bardzo korzystne, ponieważ ceny są znacznie poniżej restauracji. Jakość i smak – znacznie lepiej niż obiadów gastronomicznych. I wakacje zapełni się, ponieważ nie trzeba myśleć, co kupić na śniadanie lub lunch.

Norma dla rosyjskich turystów

Spocząć na Kaukazie Soczi i okolicach, decydując się na pobyt to pensjonaty, stał się bardzo popularny rodzaj wypoczynku dla naszych rodaków. Mały, przytulny dom na plaży, na przykład, Adler okazała wielu rosyjskich turystów bardziej atrakcyjną opcją, niż żyć w pokoju na wysokim piętrze w modnym hotelu. Gdzie można po prostu odpocząć bez wielu konwencjach, które są nieodłączne w ekskluzywnym hotelu. W tych mini-hotele, uważany jest przez wielu Rosjan o średnich dochodach, można spędzić wakacje to nie tylko tańsze, ale również znacznie ciszej i jeszcze bardziej interesujące. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy idą do morza z małymi dziećmi. Pensjonat Adler na plaży jak wszystkich odwiedzających.

opis

Wiele z hoteli w sektorze prywatnym są w pięć lub dziesięć minut spacerem do plaży, a ze względu na gładką terenu na spacer do linii brzegowej zajmuje bardzo mało siły. w tym polityki cenowej miasto jest takie samo jak w każdym innym miejscu: im bliżej do prywatnych domów gościnnych Adler, Soczi od morza, tym wyższe koszty. Oczywiście, na obrzeżach dostępnych numerów o podwyższonej opłacie, ale nie są one tak dużo. Ale te pensjonaty uciekać Adler mają duże terytorium. Mogą zaoferować cenę, która obejmuje żywność. Ponadto, właściciele próbują w konkurencyjnym środowisku w prawie każdym względem lepszy od konkurentów, które są w centrum lub na brzegu.

kategorii cenowej

Rest in Adler gości domów w pobliżu morza jest możliwe w każdej porze roku. Ośrodek przyjmuje gości przez cały rok. W lecie tutaj wszystko pływanie i opalanie, zimą – narciarstwo. Dlatego pensjonaty Adler – nad morzem lub na obrzeżach – praca przez cały rok. A jeśli dużo ofert wynajmu długoterminowego przy relatywnie niższych cenach w lecie wszystko zmienia się dramatycznie w zimie. Geograficznie pensjonaty Adler można podzielić na trzy grupy: te, które znajdują się w miejscowości wypoczynkowej w regionie centralnej i południowej „kultury” w parku. W każdym przypadku, rezydencja ma swoje wady i zalety. Na przykład, w zakresie infrastruktury niezbędnej do rekreacji i rozrywki, a także uzdrowiska bardziej korzystne. Ale w spokojniejszej okolicy parku, a ceny są znacznie niższe.

Na przykład, te pensjonaty Adler na plaży, jak „Atika”, „Słoneczny Brzeg”, „Er Em” będzie kosztować turystów w sezonie – lipcu i sierpniu – w 1700 rubli za pokój wyżywienie we własnym zakresie. W maju ceny w dół do tysiąca rubli. Wielu właścicieli oferować płatny organizacja serwisowa śniadanie, obiad i kolacja. Muszę powiedzieć, że ten rodzaj zakwaterowania wybierane przez wielu turystów, którzy przyjeżdżają do Adler. Pensjonat w Adler gospodarki, takich jak „Marinka”, „Margarita”, „Adler” mini-hotele „Valencia”, „Agawa”, itd., Znajdują się dość daleko od morza będzie kosztować znacznie mniej: .. Od dwustu pięćdziesięciu os osoba lub do tysiąca rubli za dobę w sezonie.

zalety

rekreacji jakość zależy przede wszystkim od warunków życia – jak wygodne środowisko oferuje właściciel, jest tam wszystkie niezbędne elementy do normalnego życia. Wiele pensjonaty Adler – nad morzem, czy znajdują się w wystarczającej odległości od plaży – to nowoczesny budynek ze wszystkich składników potrzebnych do beztroskiego wypoczynku. Koszty utrzymania określana jest na podstawie kilku czynników jednocześnie: lokalizacja, kategorii i powierzchnia pomieszczeń, jakość naprawy, obecność na dziedziniec, proponowanej infrastruktury i tak dalej ..

Wszystkie te cechy są podstawą gdy turyści preferują pensjonatach. W Adlera, na plaży, można wybrać odpowiednią opcję w sektorze prywatnym, w którym goście mogą korzystać z pralki i żelazka, gotować własne posiłki lub zjeść w kawiarni lub restauracji, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie, szybko dotrzeć do plaży i być w stanie korzystać z Internetu, i tak dalej .. Wszystkie te cechy oferują takie pensjonaty Adler w morzu, jak „Słoneczny Brzeg”, „Karina”, „Orchid” i tak dalej. zm.

komfortowe warunki

Wiele osób woli mieszkać w sektorze prywatnym w domach z dużym zielonym podwórku, basen i innej infrastruktury. Na przykład, znajduje się kilka minut spacerem od plaży, mini-hotel „Eco Garden” oferuje wczasowiczów jak numery „lux” i tańszej gospodarki klasy pokój. Jest to pensjonat nad morzem. Adler – to ośrodek, gdzie jest wiele miejsc, gdzie można pójść w czasie wakacji. Na przykład, masz okazję odwiedzić park wodny, Delfin, etc. i ich lokalizację w odległości spaceru – .. Kolejnym plusem przy wyborze pensjonatem.

Kolejną zaletą – jest położony blisko do sklepów i kawiarni, a także transport publiczny. Jak przyjemny wieczór usiąść na dziedzińcu w zielonej altany lub gotować na ruszcie grilla. Muszę powiedzieć, że dzisiaj wielu woli to święto. Pensjonat Adler na plaży lub te, które są w pewnej odległości od brzegu, oferując takie warunki. Tutaj każdy turysta znajdzie coś, co mu się podoba.

opinie

Sektor prywatny w Adler dzisiaj oferuje szereg małych pensjonatach, hotelach i innych opcji zakwaterowania. Ci, którzy przychodzą do ośrodka po raz pierwszy, wielu recenzentów doświadczyli pomocy odwiedzających. Że możliwe jest, aby wybrać najbardziej atrakcyjną lokalizację i, oczywiście, jak najbardziej komfortowych warunków życia. Na przykład ci, którzy spoczywają w pensjonacie „Rita”, serdecznie zapamiętać swoje wakacje. Lubili lokalizację – w centrum Adler, bardzo blisko do morza. I doceniamy komfort w pomieszczeniu, wszystkie udogodnienia, życzliwość i uprzejmość właścicieli.

Rosjanie mieszkający w „Agave”, mówią, że prawie nie zauważają zalety. Byli w stanie używać klimatyzację, osobisty lodówka, kuchenka, żelazko, telewizor itd. D. Jednakże, nie podoba się fakt, że przepisy w tym pensjonacie nie mogła przynieść gościom, oprócz nie wszystkie pokoje posiadają suszarka. Ale ogólnie rzecz biorąc, w większości byli zadowoleni z naszych wakacji. W rzeczywistości wiele w ich opinii bardzo ciepło o właścicieli firmy, biorąc pod uwagę, że ich zakwaterowanie było prawie beztroski. I mam nadzieję wrócić ponownie i ponownie.