718 Shares 9651 views

Urodziny w stylu świń Peppa: scenariusz i układ

Urodziny w stylu „Peppa Pig” stała się modnym trendem. Na szczęście, ulubionym zajęciem bohaterki kreskówek dla dzieci – skoki w błotniste kałuże – to nie tylko zabawa, która może zaoferować gościom wypoczynek dla dzieci.


Rozpoznawalny obraz i atrybuty samego kreskówki stworzy nastrój gry u dzieci, dlatego organizuje urodziny w stylu świń Peppa, scenariusza przygotowanego wcześniej, z naciskiem na kreskówki Entourage wakacje zamiast nadmiernego rozrywki.

publiczność festiwalu

Ponieważ animowany skierowany jest do widzów nie ponad 5-6 lat, a przyjęcie urodzinowe dla dzieci w stylu „Peppa Pig” przeznaczony jest dla osób w tej samej kategorii wiekowej.

Dla dorosłych z konkretnym poczuciem humoru agencji kreatywnych oferują podobny scenariusz, ale klucz publiczność festiwalu – doshkolyata.

Wakacje najlepiej jest wykonywać rano, ponieważ większość dzieci w tym wieku są w potrzebie codziennego snu.

Główna postać z kreskówki na skrypcie – dziewczyna nie starsze niż 4 lata, ale to nie znaczy, że tylko dziewczyny mogą zorganizować imprezę urodzinową w stylu świń Peppa. Scenariusz może być przystosowany dla chłopca, bo świnia ma młodszego brata o imieniu George.

Oprócz głównych bohaterów, film obfituje, a inni, więc obchody sprawcą własnej partii mogą odgrywać rolę jakiegokolwiek charakteru, ponieważ każdy z nich ma swój własny charakter.

Dla kochających rodziców jest zawsze wyjątkowy dzień – narodziny dziecka. W stylu świń (Peppa) można zorganizować imprezę o dowolnej wielkości, która zamieni najbardziej skuteczne, jeśli wstępnie rozważyć szczegóły.

strony venue

Zdarzenie może być prowadzone zarówno w wąskim kręgu rodziny, w kawiarni, przedszkole w porozumieniu z administracją lub nawet na podwórku swojego domu, którą zwołał wszystkie dzieci na wakacje.

Koszty czasu i środków finansowych zależy od skali proponowanych działań i musi być obliczona z wyprzedzeniem.

W każdym razie, strona dla dzieci urodziny w stylu „Peppa Pig” będzie niezapomnianym przeżyciem dla dzieci, jeśli przejdą do zabawy, bo są dzieci w, irracjonalnego świata, gdzie luksus i wyrafinowanie nie stanowią wartości priorytetowych.

Atrybuty i rekwizyty

Akcesoria potrzebne do któregokolwiek z wakacji, takie jak czapki, maski, śmieszne Fife, naczynia jednorazowe, serwetki, pudełka, kulki urządzić urodziny w stylu świń Peppa.

Skrypt powinien obejmować gry, dystrybucję drobnymi nagrodami, słodkie lub śmieszne drobiazgi. Pożądane jest, aby nabyć i plakaty z filmów z filmu. Film o świni wielu scenach z wakacji, więc te plakaty na ścianach utworzyć dodatkowy nastrój.

Koncepcja kreskówka sugeruje odpowiadającą rejestracji narodzin w stylu „Peppa Pig”, mające na celu pomóc bohatera z okazji i jego gości, aby poczuć się jak bohaterowie serialu ukochanych dzieci.

Kostiumy i makijaż

Zawarte w ulubioną postać z popularnej kreskówki będzie prosty makijaż specjalnymi farbami, bezpieczne dla skóry dziecka. Jeśli zatrudnić zawodowego mistrza zbyt drogie lub niepraktyczne, można spróbować zrobić własny makijaż.

Kiedy idea makijażu nie powoduje delight rodziców, można zrobić zwykłe maski kartonowe przedstawiające znaki kreskówki osoby lub kapelusze wykonane z papieru, malowane znaki na nich.

Dobrze, jeśli kapitan jest ubrana w kostium święto maskarada mama świnka, Pope świnki, królika lub panny Madame Gazelle. Jeszcze więcej zabawy na festiwalu dziecięcym będzie jeśli możemy przyciągnąć animatorów aktorów w postaci lalek.

Cicho gra dla zwiedzających

Scenariusz urodziny w stylu świń Peppa nie może obyć się bez zabawy. Ciche gry naprzemiennie z ruchomymi, upewniając się, że dzieci nie perevozbudilsya i nie nudzi.

Dla dzieci w każdym wieku może zaoferować gry „Peppa pig tail”. Jest to konieczne w celu uzyskania formatu arkusza papieru jest nie mniejsza niż A2 z wizerunkiem głównego bohatera, a także stoiska lub tablicy magnetycznej na nogach, gdzie i należy dołączyć zdjęcie. Odtwarzacz jest z zawiązanymi oczami i zaproponował dołączenie „ogon” świnia, która może być wykonana z koronki lub papieru i małych magnesów. Zwycięzca gry będzie tym, który będzie trzymać ogon świni, gdzie powinno być. Jeśli nie ma tablicy magnetyczne, można użyć do tyłu na krześle lub ściany, i „ogon” bazowej podjęcie lepki, na przykład przez owijanie go z gipsu lub taśma klejąca lepkiej strony na zewnątrz.

Na spokojne wakacje rodzinne spełnić małe warsztaty rysowania swoich ulubionych bohaterów na papierze, dane kolorowanki przygotowane wcześniej ciasta soli lub decoupage (dobre machnięcia z wizerunkiem symbol wypoczynku nie jest trudno znaleźć).

ucztowanie

Jeśli jest to przyjęcie urodzinowe w stylu Peppa Pig, skrypt powinien zawierać i gier na świeżym powietrzu. Każdy wie, że ulubionym zajęciem Pippi – skoki w błotniste kałuże, więc nie możemy zaprzeczyć, przyjemność z tej świni.

Podłoga jest rozplanowany wycięte z kałuży brązowego papieru, na którym członkowie obu zespołów w kolejności przekaźnik powinien doprygat do mety. Pierwszy zespół, aby poradzić sobie z zadaniem, wygrywa.

gra w piłkę „Deft świnia” jest bardziej nadaje się do wypoczynku na świeżym powietrzu. Uczestnicy festiwalu stoją w kręgu, gracz dostaje w środku – „świń” Dzieci rzucić piłkę na średnicy koła siebie, a świnie zadaniem jest złapać piłkę zanim osoby, do której jest przeznaczony. Jeśli napęd jest udany, świnka jest ten, kto wyrzucił ostatnią piłkę.

Organizuje urodziny w stylu świń Peppa, zdjęcia są najlepiej pozostawić profesjonalistom. Ale czy takie rozwiązanie nie nadaje się dla rodziny, można zaufać fotografowanie kogoś z rodziców.

leczyć

Główną zasadą organizacji małych gości jedzenia jest bezpieczeństwo żywności, które będą oferowane do nich, aby zażegnać głód i pragnienie. Święto z rozmów psychicznych i grzankami – Urlop Format dorosłych, więc posiłek nie powinien być nadmierny, ale jest to konieczne, aby zaspokoić apetyt dzieci.

Wybór dań jest zawsze w gestii właścicieli, ale ma to sens, aby przejść do poprosić rodziców młodszych gości jest alergia na niektórych pokarmów. Możesz się dowiedzieć o preferencjach, ale dlatego, że jest niemożliwe, aby zadowolić wszystkich, należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Z jakiegoś stołu rodzin, owoców i warzyw, ciasta sery, ciastka ser byłoby lepiej pizzę i frytki, a ktoś chciałby zobaczyć na łososia świątecznym stole, tłuczonych ziemniaków i ciasta, ale zrobić bez urodzinowego tortu ze świecami nie działa.

Pokazać wyobraźnię i wytrwałości w wyszukiwaniu, ulubiony ciche i przesuwając gra dziecka może być stylizowany zgodnie z koncepcją wypoczynkowego, pochodzić z zabawnymi nazwami w zwykłych potraw i zorganizowanie wakacji tak, że nie jest zapomniany żadnego chłopca urodziny lub gości.