470 Shares 6746 views

Co tak naprawdę jest przyczyną twojego niskiego popędu seksualnego?

Zdarza się, że kobieta jest tak zmęczony w ciągu dnia, ponieważ oprócz tego, że pracuje w obowiązku zabrać dziecko do szkoły należy sprawdzić pod koniec lekcji dziennie i paszy rodzinny obiad. I umyć zgromadzone przez cały tydzień. Tak, późno w nocy, ona dosłownie wpada w łóżku, a mój mąż ma pragnienie, aby zamknąć. Jak powiedzieć ukochanej, że jesteś bardzo zmęczony? I jest taki moment pierwszą oznaką spadku pożądania seksualnego?


Problem pogorszenia jakości życia

W rzeczywistości, nie wszystkie kobiety są ukierunkowane na płeć. Wiele kobiet przyznaje, że często mają współżycia z partnerem, w celu poprawy jakości życia, ale doświadczenie zmniejszenie libido. Czując pierwsze alarm, wkrótce kobieta może poczuć, że spadek pragnienie bliskości z straganach przekształcony w formę przewlekłą. Naukowcy zaangażowani w ten problem, przyniósł specjalny termin – hipolibidemia, dysfunkcja seksualna z powodu tymczasowego braku lub utraty popędu płciowego.

szokujące dane

Według badań, wspierane przez organizacje zajmujące się zdrowiem kobiet, prawie połowa kobiet w grupie wiekowej od 30 do 50 lat, przyznał, że raz w życiu doświadczył utratę zainteresowania seksem. Niski popęd płciowy, tylko 14% kobiet może być zdefiniowana jako termin medyczny przekazywanych do nas. Inni nie mógł nawet odgadnąć, na czym polega problem medyczny w naturze i można leczyć. Hipolibidemia przejawia się w postaci braku fantazji seksualnych i pożądania bezpośrednim sąsiedztwie.

Opisaliśmy problem podejmowania cierpienie w związkach międzyludzkich, co negatywnie wpływa na jakość miłości, a także obniża samoocenę kobiet.

Samica dysfunkcje seksualne

Niski popęd – jest najczęstszym objawem zaburzeń seksualnych u kobiet, które oprócz opisanych naruszeń obejmują wygląd ból podczas stosunku i utratę orgazmu.

objawy

Pierwszą oznaką zaburzeń seksualnych u kobiet jest brak fantazji seksualnych i myśli. Niektóre kobiety są traktowane przewlekłych i ostrych zakażeń wirusowych są przedstawione terapii chemicznych, które mogą spowodować niewydolność hormonalna. W tym przypadku, utrata libido może być tymczasowe, a po zakończeniu funkcji seksualnych leczenia wraca do normy.

Zaburzenia seksualne są często spowodowane przez choroby psychicznej. Jednak po wyznaczonym przebiegu leczenia kobiety będą mogli w pełni cieszyć się bliskości z partnerem.

Niektóre kobiety zaczynają tolerować brak przyciągania do partnera na relacjach międzyludzkich, pokazując stały niezadowolenie, kłócą się i przeklinając.

Brak myśli seksualnych i pożądania w innych przypadkach może doprowadzić kobietę do rozpaczy.

Należy pamiętać, że jeśli życie jest pokazana co najmniej jeden z powyższych objawów. Nie myśl, że problem jest czysto indywidualny. Po tym wszystkim, według badań organizacji naukowych, 46% targów połowa ludzkości w kobiet przed menopauzą wystąpić spadek pożądania seksualnego. 6 na 10 kobiet wielce rozczarowany w związku ze status quo. Jednak 92% respondentów stwierdziło, że woleliby rozwiązania medyczne i uzgodnić przebieg leczenia.

Co robić w tej sytuacji?

Przede wszystkim, nie możemy milczeć o problemie jakichkolwiek rozmów z straganami i pracowników służby zdrowia. Cicho cierpią w milczeniu – nie jest rozwiązaniem. Lekarze są zaprojektowane, aby pomóc potrzebującym w eliminacji ewentualnych problemów i dysfunkcji seksualnych – nie jest wyjątkiem. trzeba szczerze powiedzieć mężowi o swojej frustracji i wspólnie ubiegać się o mianowanie traktowania w dobrej klinice.