567 Shares 3782 views

Praktyczne lekcje gotowania: jak gotować risotto w multivarka

Szczęśliwi właściciele multivarok zapewne zauważyli, że to urządzenie jest najbardziej idealny sposób na przygotowanie potraw z ryżu. Nie jest to zaskakujące, ponieważ został stworzony na podobieństwo niegdyś istniejących gotowania ryżu. Wiele rodzajów nowoczesnych multivarok przewidziane dokładnych programów, aby wybrać stopień gotowości zbóż w zależności od rodzaju potraw.


Opis procesu

Mimo to urządzenie do przygotowywania żywności i uważany jest za mądry, ale gospodarze trzeba znać pewne subtelności, jak gotować risotto w multivarka. Po pierwsze, wodę wymaga się z szybkością 1: 2 – 1 2 buszel płynu ryżowego. Po drugie, głównym produktem należy krótko gotować przez pół godziny lub nawet 20 minut. Po trzecie, aby zrozumieć, jak gotować risotto w multivarka, trzeba pamiętać następującej kolejności: najpierw podgrzewa olej, a następnie jest podstawą do naczynia, a następnie wylewa zadu, a jedzenie jest przygotowany do wykonania. Jedno ostatnie zastrzeżenie. Danie okazało się bardzo smaczne, apetycznie, na krótko przed końcem procesu mogą być zawarte zazharivaniya tryb. Taka rekomendacja zawiera, na przykład, pilaw recepta w multivarka „Polaris”, aw innych urządzeń też. Co jest istotą procesu? Figura nieco suszy się okazuje, nie lepki i kruchy, zarówno z pieca rosyjskiego. Niższa warstwa przekształca się skorupy zbrązowiałego. Szczególnie dobre, jeśli nie będzie leżeć cebulę z mięsem. I wreszcie, przejdźmy od historii o tym, jak gotować risotto w multivarka ćwiczyć i zapoznać się z niektórych szczególnie smaczne opcji.

Pilaw z grzybami

Do gotowania mięsa wymaga. Oczywiście, klasyczne danie jest gotowane jagnięcinę. Ale jeśli ktoś preferuje wieprzowiny lub wołowiny, może z nich skorzystać. Wazeliniarstwo wybrać średniej. Bardzo dobry kurczak zakręty pilaw lub nawet bardziej dietetyczne mięso – młoda jagnięcina. Nawiasem mówiąc, to jest uważany za integralny składnik potraw jagnięce w wielu regionach górskich na Kaukazie. Ilość produktu – 850 g – 1 kg. Grzyby w puszkach nadają się do Twojego gustu. Do napełniania, wziąć gotową mieszankę warzyw, 1 opakowanie wystarcza. W ten sposób można zaoszczędzić czas. Naturalnie, sklepy sól, ostra papryka, przyprawy. I kilka łyżek śmietany, chociaż wschodnich potraw to nie jest typowe. Ale wtedy rozważamy jak gotować risotto w multivarka nie jest proste, ale grzyby!

Start z mięsa. Należy pokroić na małe kawałki lub paski i podsmażyć, włożyć do trybu „pieczenia” urządzenie. 35-40 minutach dodano rozdrobnione (w razie potrzeby), grzyby, sól, pieprz, śmietana. Jeśli jesteś fanem czosnku, drobno posiekać i wrzucić 3-4 zubochka. Wtedy twój risotto w multivarka (przepis załączeniu zdjęcie) nabyć charakterystyczny smak. Jest to przełom ryżu. Dosyć filiżance herbaty. Przygotować kaszę będzie w misce na parze. Musi być wyłożone folią żywności, oraz pary są rozbieżne. Mieszać mieszaninę przemyto ryżu, warzyw i 2 szklanki wody. Teraz umieścić formularz multivarku, mięso, ustawić tryb „hartowanie”, a następnie w ciągu 2 godzin można podziwiać wspaniały posiłek!

Są cudowne i wspaniałe multivarka pilaw!