868 Shares 9350 views

Aktorka Anastasia Makeeva: Biografia, kariera i życie rodzinne

Nastya Makeeva – aktorka, która jest znana i uwielbiana przez miliony naszych obywateli. Ma dziesiątki wybitnych ról w serialach i kina. Czy jesteś zainteresowany w biografii i życia osobistego Anastasia? Wszystkie niezbędne informacje na temat jej osoby tam w artykule. Zapraszamy do lektury!


Nastya Makeeva: biografia. dzieciństwo

Urodziła się 23 grudnia 1981 w Krasnodarze. W jaki rodzina została wychowana przyszłą aktorkę? Zacznijmy od tego, że Nastia był poszukiwany i kochał dziecko. Jej ojciec zarządzał lokalny zespół wokalny i instrumentalny. To on zaszczepił w córką miłość do muzyki.

Od najmłodszych lat, nasza bohaterka zaczął występować z zespołem taty. Również był członkiem kwartetu „Harmony”. Ta grupa brała udział w wielu konkursach i dzieci wielokrotnie nagradzane.

W wieku 6 lat Nastia został przyjęty do szkoły muzycznej. Nauczyciele zauważyć jej dobre ucho i doskonałe poczucie rytmu. Później, dziewczynka zaczęła odwiedzić dom kultury i kreatywności.

Innym hobby

W liceum, Nastya Makeeva (zdjęcie można zobaczyć w artykule) myślał o karierze modelki. Ona zapisała się na specjalny kurs, gdzie dziewczęta uczą prawidłowego pozowanie do fotografii, a chodzenie po wybiegu. Po otrzymaniu wiedzę teoretyczną i praktyczną w tej dziedzinie, Anastasia angażuje się w różnych zawodach w swoim rodzinnym mieście.

Udało mu się wygrać „Miss Krasnodar” tytuł w 1998 Makeeva. A to jeszcze nie wszystko. W jej kotek ma takie tytuły jak „MK Europie” i „Vice-Miss Universe”.

W tym czasie, nasza bohaterka jest uczniem Szkoły Muzycznej. Rimski-Korsakow. Ale po pierwszym roku wzięła papiery i poszedł do Moskwy.

wiek dojrzały

W stolicy Rosji Nastya Makeeva kontynuowała karierę modelki. Jej fotografie zdobiły popularnych czasopismach dla mężczyzn. Smukła brunetka było także oglądać na pokazach znanych projektantów. Nasza bohaterka wystąpiła w reklamach i teledyskach. W momencie, Anastasia współpracował z grupą „Disco Miasto gniewu”. W 2005 roku wystąpiła w teledysku do swojej piosenki „Jeśli chcesz się zatrzymać.”

Przybywając w Moskwie, nasza bohaterka poszła do uzyskania wykształcenia. W 2000 roku łatwo przyjęty do Szkoły Muzycznej różnorodność i Jazz Art. Jako student, Anastasia wzięła udział w musicalu „Czarownice z Eastwick” i „Dracula”. Twierdziła dla czołowych ról. W 2004 roku ukończyła z tej instytucji.

W pewnym momencie Makeyev sobie sprawę, że potrzeba, aby profesjonalny trening aktorski. Ona złożyła dokumenty w GITIS. Udało jej się pozyskać członków komisji selekcyjnej. Nastya zapisał się na kurs przez Mark Zacharow. W 2007 roku, nasza bohaterka otrzymała czerwoną dyplom.

kariera filmowa

Po raz pierwszy na szerokim ekranie Nastya Makeeva pojawił się w 2003 roku. Dostała małą rolę w serii „prawnika” (NTV). Młoda aktorka z powodzeniem poradził sobie z zadaniami, które są umieszczone w przedniej jej dyrektora.

W okresie od 2004 do 2009 roku opuścił kilka zdjęć z Nasti Makeevoy. Tworzy obrazy lubiana przez publiczność. Reżyserzy i producenci byli bombardowani propozycjami współpracy aktorki. Ale ona dokładnie badane scenariusz i wybrali role, że jej upodobań.

Do tej pory Makeeva Anastasiya grał w ponad 35 filmach i serialach telewizyjnych. Podajemy taśmę, w której aktorka wystąpili:

  • "Persona non grata" (2005) – Anna.
  • "Countdown" (2006) – psycholog.
  • "George" (2007) – Asta.
  • "Sieć" (2007) – Kate.
  • "One Night of Love" (2008) – Olga Orlova.
  • „Cherkizon. Jednorazowe People „(2010) – Lil'ka.
  • "Pani mego losu" (2011-2012 gg.) – Marina Bondar.
  • „Wilkołak w pagonami” (2012) – ekspert.
  • "Cezar" (2013) – Marina Jaszyn.
  • „Fighters. Ostatnia bitwa „(2015) – Lily Serebryanska.

Nastya Makeeva: biografia, życie osobiste

Nasza bohaterka – inteligentna i piękna dziewczyna z dobrym poczuciem humoru. Od najmłodszych lat była popularna wśród płci przeciwnej.

Aktorka dwukrotnie zaprojektowany relacje w urzędzie stanu cywilnego. Pierwszy raz brunetka żonaty, kiedy miała zaledwie 20. Wybrany do Makeeva zasłynął toczone-aktor Petr Kislov. Początkowo para żył spokojnie i szczęśliwie. byli zjednoczeni przez miłość do siebie i na scenę. Ale z czasem, facet i dziewczyna sobie sprawę, że uczucie minęło. wkrótce rozwiedli.

Jeśli uważasz, że Anastasia Makeeva długo cierpiał z powodu samotności, jesteś wielce błędne. Zaczęła torrid romans z innymi aktorskiego warsztatu – Alekseem Makarovym. Para jest często postrzegane w kawiarniach, teatrach i na ulicach Moskwy. Aktorka nie daje żadnych komentarzy na temat stosunków z Makarow. Bliscy przyjaciele i krewni Makeeva wiedzieć, że żyje w mieszkaniu z Aleksym.

Stosunki między tymi dwoma kreatywnych ludzi trwała kilka lat. Jednak w dniu ślubu cywilnego nie ma. Anastasia i Aleksiej postanowił separacji. Pozostali dobrymi przyjaciółmi.

Wkrótce Anastasia spotkała nową miłość. Serce parno beauties stonowane muzyk Gleb Matveichuk. On długo i wytrwale zabiegał dziewczynę. I po paru miesiącach z chłopakiem data datowanie proponowane do niej.

Anastasia Makeeva i Gleb Matveichuk pobrali się w sierpniu 2010 roku. W uroczystości wzięli udział tylko najbliższa i drodzy państwo młodzi ludzie. Od kilku lat, para żyła w związku małżeńskim. Oni rozumieją się nawzajem doskonale. Jedyną rzeczą, której nie muszą być całkowicie zadowolony – to wspólne dzieci.