717 Shares 3453 views

Robi bez generatorów paliwowych własnymi rękami

Jeśli mieszkasz w kraju lub miejscowości mają dom, z pewnością można zmierzyć się z problemem zły stres lub nawet zwykłego prądu zasilającego. Taki kłopot, niestety, nie jest rzadkością w głąb Rosji, tak że problemy napięcia nie złapać z zaskoczenia, trzeba mieć pod ręką alternator. Niekoniecznie, że to benzyna, bo cena paliwa jest stopniowo wzrasta. Wystarczy zrobić mechanizm, który działa na energii wiatru (czyli paliwo-free). Oczywiście, istnieje wiele takich urządzeń, więc w celu ratowania najbardziej uzasadnione, aby bez generatorów paliwowych z własnymi rękami. Jak dokładnie to zrobić, niech dowie.


etapy algorytmów

Pierwszym krokiem jest do zapoznania się z tym, co zasada działania jest narzędziem. Istotą zasilania i włączeniu generatorów wiatrowych bez paliwa są dość proste: gdy ostrza są dotknięte przez wiatr, urządzenie obraca się, a tym samym przeniesienie energii do wirnika i mnożnika. Z kolei ten ostatni mechanizm napędza generator elektryczny. Ponadto, prąd płynący w obwodzie jest wprowadzana do systemu, który jest w domu.

wybrać rodzaj

Teraz trzeba ustalić kolejność dowolnego typu bez generatorów paliwowych własnymi rękami, będzie mistrzem. Istnieje kilka kategorii urządzeń: poziome i pionowe. Te ostatnie są łatwiejsze w produkcji, plus mają wysoką wydajność zasilania. Dlatego uważamy tego typu.

Myślimy poprzez projektowanie

Robi bez paliwa generatorów z własnych rąk, narysować pierwszy rysunek i myśleć z wyprzedzeniem, jakie urządzenie jest projektowanie. Należy również zauważyć, że dokładnie, gdzie zostanie on zainstalowany i uruchomiony. Ważne jest, że przepływ powietrza nie blokuje ściany domu. Jeśli tego domku, można je zainstalować bezpośrednio na dachu (a raczej obok niego, a samo urządzenie powinno działać niezależnie od danej powierzchni). Inne opcje nie występuje, jak w mieszkaniach, gdzie, jako zasadę, że pobór prądu jest zawsze dobre, coś takiego kilka osób zaangażowanych.

Pamiętaj, że bez generatory paliwowe własnymi rękami są montowane na trzypunktowych betonowych fundamentów (a zatem nie muszą być zainstalowane na dachu, kominów, i tak dalej. D.), który wlewa się do otwartego wykopu po zamontowaniu masztu. Ważne jest, aby zauważyć, że jego długość była tak wysoka, jak to możliwe, ponieważ przepływ powietrza może być zmniejszona podczas przejścia przez drzewa i inne budynki. Aby ułatwić korzystanie z gotowego projektu w rysunku. Następnie, skupiając się na próbce, zacznij działać.

Wirnik powinny być wykonane z kołem pasowym, które przenoszą ruch na łopatki. Nawiasem mówiąc, ten ostatni może składać się z dowolnych bębnów metalowych: go wyciąć szlifierki i krotnie dodatkową rękę. Nie zapomnij zamontować baterię i włączyć je do głównego łańcucha, który ma generator (BTG) i przewody. Te ostatnie będą przewodzić prąd w domu. Pamiętaj, że generatory bez paliwa nie trzeba montować akumulatora samochodowego. Zakup specjalnie zaprojektowany dla potrzeb takiej baterii. Są one oznaczone jako akumulatory do alternatywnych źródeł energii.