514 Shares 8766 views

owce kawa własnymi rękami: wskazówki dla początkujących

Ciesz szycia pamiątki własnymi rękami? Bardzo ciekawy prezent – Kawa jagnięcina. Ich własne ręce, aby go łatwo dostępny do użytych materiałów. Początkowo produkt, który wydziela przyjemny zapach.


owce kawa (koza) własnymi rękami

Te zwierzęta są symbolem rok, więc mogą być wykonywane jako prezenty na przyjęcie urodzinowe lub przekazane do kogoś, kto urodził się w danym roku. Ponadto, dla urodzonych pod znakiem Barana jest również możliwe przedstawienie piękny wesołego baranka.

Znaczenie zabawki kawy jest to, że mają one charakterystyczny kolor i smak. Aby stworzyć pamiątkę na dwa sposoby:

 1. Szyć objętości nadziewane zabawki białej tkaniny, który jest wstępnie traktowany w bulionie kawie;
 2. pamiątek Craft (w postaci środka lub obiektu trójwymiarowego) poprzez przyklejenie do przygotowanego tuszy ziaren kawy.

Obie metody są łatwe do wykonania, ale kawa jest tradycyjnie uważane za zabawki szyte produkty, które przypominają dawne zabawki z pnia babci, więc są one nazywane „poddasze”.

Materiały i narzędzia

Należy uzyskać ładny i schludny kawy owce. Ich własne ręce, aby to łatwe, ale należy uważać, aby przygotować wszystko, czego potrzeba z góry. Potrzebne będą następujące elementy:

 • tkanina bawełniana (perkal, perkal) biały.
 • ziaren kawy.
 • Wzór lub papier, aby go utworzyć.;
 • Gumka od ołówka.
 • Mel.
 • Nożyczki.
 • Szpilki.
 • Igły i nici.
 • Maszyna do szycia.
 • Wypełniacz (holofayber lub inny materiał).
 • PVA klej.
 • Farby akrylowe.

Jeśli nie pamiątkami obkleivaya powierzchni podstawy z ziaren kawy, tkanina nie jest wymagane, ale dla zastosowania kleju najlepiej jest skorzystać z Thermo. Również musimy tektury ramki.

barwienie tkanek

Więc przygotowaliśmy wszystko, aby uzyskać ładny pluszaka – kawa jagnięcinę. Łatwy szyć swoje ręce produkt. Plama tkaniny w domu, zbyt łatwe. Aby nadać pożądany odcień jest lepszy do wycinania szczegóły, ale można zakładać. Jednak lepiej jest do barwienia tkanin, zamiast gotowych zabawkę. Pozwoli to na bardziej dokładne wykonanie operacji, tak, że nie tworzą fałdy podczas malowania i suszenia. W przeciwnym razie, kolor zmieni się wystąpić nierówne plamy.

Zatem potrzeba do malowania:

 • Zbiornik ogniotrwały.
 • Łopatka do mieszania.
 • Ziarna kawy (można użyć rozpuszczalne, a nawet dodać łyżeczkę liści herbaty).
 • Biała tkanina.

Tkanina technika barwienia

Sekwencja działania jest następujący:

 1. Ogrzać wodę do czerpaka.
 2. Umieścić w pojemniku z kawą i herbatą.
 3. Skład zagotować.
 4. Odcedzić, inaczej tkanina będzie dokładnie to miejsce.
 5. Umieścić materiał przefiltrowanego roztworu i pokipyatit.
 6. Jeśli jesteś zadowolony z uzyskanej cieniu, usunąć tkankę z roztworu i umieść go na płaskiej powierzchni do wyschnięcia. Można korzystać z żelazka przez prasowanie nad szmatką.

kawa technologia produkcji zabawek

Więc malowane tkaniny, suszone i konserwowane jej żelazo. Materiał jest gotowy do użycia. technologia produkcji zabawka jest w następujący sposób:

 1. Narysuj wzór na papierze lub wydrukować szablon.
 2. Wyciąć wszystkie szczegóły.
 3. Położyć na elementach tkaniny i kołków stykowych. Podobne części wykonać lepiej na połowie złożonej materii. Klapa powinna być umieszczona złą stronę skierowaną do siebie.
 4. okrąg części kredy na ścieżce. Zrób naddatek szwu.
 5. Wytnij elementy. Zwykle zabawki kawy za pomocą prostego wzoru, gdy produkt jest wykonywana tylko w dwóch częściach.
 6. Krotnie wycięte boki detalu stojące wewnątrz.
 7. Prometayte ręcznie, a następnie prostrochite szew na maszynie, pozostawiając otwór wrenching.
 8. Usuń produkt i wypełnić z syntetycznym wypełnieniem.
 9. Szyć ręcznie otwiera przednią stronę.
 10. Pokrywa z białym klejem te części zabawek, które wyciągnie akrylowy (pysk, brzuch);
 11. Czekać aż warstwa wyschnie;
 12. Pędzlem niezbędne szczegóły.

Wszystko jest gotowe. Ewentualnie, zawiesina może być wykonana z taśmy satynowej lub przewodów dekoracyjnych. Ta pętla jest lepiej umiejscowiony w szwie.

Dla podobna technologia zostanie wdrożona i magnesy owce kawa własnymi rękami. W tym przypadku, zabawki powinny być wykonane małe, a po zakończeniu procesu produkcji kleju na odwrocie magnesu zabawek. Ale można użyć innej metody, opisane w następnym rozdziale.

Magnes Lamb ziaren kawy własnymi rękami

Aromatyczne pamiątek można dla innej technologii jako płaskiego produktu i objętość, która jest wstawiona do powierzchni ziaren kawy, na przykład kawy topiary. Aby płaski (relief) działa magnes jak to:

 1. Remis na kształt kartonu zwierzęcia lub tylko ciała, jeśli jagnięcina będzie składać się z oddzielnych elementów;
 2. Stosuje się klej ze szczotką (jeśli PVA) lub stopu, a nałożone na siebie, dociskana do powierzchni ziaren kawy. Klejenie może być spiralnie, jeśli korpus jest wykonany w kształcie koła (lub owalny) rzędach;
 3. Postępuj zgodnie z dalszymi szczegółami w dowolnej technice, na przykład, rysować.
 4. Klej do tyłu magnes pamiątkowej.

Produkt jest gotowy.

Jagnięcina z ziaren kawy z rękami w postaci małych magnesów może być wykonany w formie i otoczyć zwierzę, opartą na piłce, na przykład. technologii produkcji nie będzie inaczej, wystarczy wkleić ziarna nie mają płaskiej powierzchni, a powierzchnia złożona. Nie zapomnij dostarczyć części, w której jest zamocowany magnes. W przypadku stosowania jako baza kulkĊ lepiej wyciąć w postaci kwadratowej lub prostokątnej części tylnej wyrobu magnesu przyleganie i dokładnie.

Tak, owce kawa własnymi rękami można zrobić na kilka sposobów. Wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada, a łatwiej będzie zrobić: szyć lub uruchomić z ziaren kawy.