503 Shares 2725 views

Jak pozbyć się samochodów? Czy to możliwe, aby odzyskać samochód z recyklingu?

Federacja Rosyjska ma od kilku lat z powodzeniem program, który pozwala pozbyć się starych samochodów bez kłopotów. Ma ona kilka celów, które są ważne nie tylko dla państwa, ale również dla właścicieli pojazdów. Ponadto, jednym z głównych celów programu jest podniesienie nowoczesnego przemysłu samochodowego i wspierania rynku krajowym.


Celem recyklingu Transport

Stan od kilku lat prowadzone przez Program recyklingu starych pojazdów i jego jednostek. Przede wszystkim ważne jest, aby zaktualizować flotę krajowych przedsiębiorstw przemysłowych.

procedury recyklingu, oprócz floty pojazdów odzyskiwania ma ponadto następujące zalety:

 • Dzięki odpisu starych maszyn, bezpieczeństwo drogowe zwiększa ryzyko wypadków znacznie zmniejszyć uda;
 • Program recyklingu zapewnia zniżkę na następny zakup samochodów krajowych, więc nie jest promocja sprzedaży producenta Rosyjskiej;
 • poprawa warunków środowiskowych, ponieważ kiedy jest to bezpieczne i prawidłowe przetwarzanie dużej części metale ciężkie nie są uwalniane do atmosfery;
 • ponowne wykorzystanie surowców w produkcji;
 • poprzez wykorzystanie używanych metalu, nie trzeba wydawać ogromnych sum na produkcję nowych zasobów, to końcowy wynik wpływa na koszt nowego samochodu i tańsze;
 • ponowne używane avtomehanizmov i części zamiennych.

Zatem wykorzystanie pojazdów, ważne jest, aby wiedzieć każdy właściciel, ponieważ dzięki programowi rządu, właściciel musi wykazać tylko zamiar, i wszystko zrobić specjalną firmę.

Dlaczego kierowców procentowe?

Kwestia sposobu utylizacji samochodów dla właścicieli samochodów jest istotne z wielu powodów, z których główne to:

 • ciężki mechanizmów na ścieranie, co czyni niemożliwym do dalszego korzystania z transportu do miejsca przeznaczenia – kierowców absolutnie nie ma sensu trzymać w swoim starym samochodem, który ostatecznie tylko dalej zestarzeć i stać się bezużyteczne;
 • gdzie można wrzucać pojazdu, jest zainteresowany jest obecnie bardzo szeroka gama właścicieli transportowych, jak w starym samochodzie, dzięki rządowym programem, może być z pożytkiem wymieniać na nową, co dodatkową opłatę, która jest znacznie mniej niż koszt nowego samochodu;
 • czasami jest to tylko środek konieczny, na przykład, gdy pojazd zostanie skradziony to jest bardzo korzystne, aby usunąć z rejestracji i nie muszą płacić podatku.

Program recyklingu starych samochodów

W oparciu o wymagania przepisów, z zastrzeżeniem odpadów do następujących pojazdów:

 • mieszka w posiadaniu prawnej ostatnich sześciu miesięcy;
 • Właściciel musi być obywatelem Federacji Rosyjskiej;
 • wiek samochodu powinno być więcej niż sześć lat;
 • wykreślona z rejestru w policji drogowej;
 • pojazd musi być w obecności wszystkich składników.

Gdzie wyrzucać z samochodu w ramach programu? Recykling zajmuje handlowych, które pomogą przeprowadzić całą procedurę, w tym pojazdu transportowego. Zgodnie z wynikami wydany certyfikat, który pozwala na zakup nowego samochodu ze zniżką.

Jakie dokumenty trzeba dostarczyć w policji drogowej?

Pierwszym etapem jest usunięcie z transportu rachunkowości rejestracji bezpośrednio przed udaniem się do pośrednika, który będzie rozporządzania samochodem. W policji ruchu muszą przedstawić następujące dokumenty:

 • oświadczenie o zamiarze zbycia pojazdu;
 • dokument tożsamości wnioskodawcy, a pełnomocnictwo, jeśli dana osoba nie jest właściciele samochodów;
 • Karta danych z urządzenia;
 • dowody, że samochód jest zarejestrowany w policji drogowej;
 • tablice rejestracyjne.

Samochód, który jest napisany w dół, to nie jest konieczne, aby przynieść jak ponownie będzie to niemożliwe do zrobienia. On, po usunięciu z rejestru na laweta być wysłany do sprzedawcy, który jest wykorzystywany samochody. W dużych miastach, co do zasady, istnieje duża liczba salonów samochodowych, które oferują do recyklingu starego samochodu na korzystnych warunkach.

Na przykład, optymalne warunki do wykorzystania proponowanego centrum w Moskwie:

 • "Vtorstal" (Vostryakovsky przejście d. 10 B, str. 8).
 • "Vtorchermet NLMK Centre" (Mytischi, przewiduje podróży, 4530, d. 6, w. 1).
 • "Vtormet" (ST. Suzdal'skaya d. 14 A).

W Petersburgu:

 • "Autoportret" (Wyborg autostrady, d. 27 K2B).
 • "Astoria Motors" (str. Sofia, 4A).

W przypadku utraty lub uszkodzenia dostarczenie świadectwa lub pozwolenia płyty, należy złożyć pisemne wyjaśnienie tego, co się z nimi stało.

Po samochód z rejestru jest wyczyszczone, wszystkie przedłożone informacje są wysyłane do urzędu podatkowego, który jest zobowiązany do ponownego obliczenia podatku od transportu. Obowiązkiem państwa do przewozu odpadów do tej pory nie będą pobierane.

W policji drogowej trzeba wziąć zaświadczenie stwierdzające, że pojazd jest usuwany z rejestru.

Akcje dla dystrybutorów utylizacji

Jak pozbyć się samochodów i jakie dalsze działania właściciel po usunięciu z rejestru? Wielu sprzedawców zawrzeć umowę z właścicielem późniejszego wykorzystania. Ponadto, przedstawiciele tych organizacji przejąć wszystkie funkcje związane z rejestracją następujących dokumentów.

Aby przejść ze sprzedawcą auto jest pożądane, aby sformalizować akt przyjmowania i przekazywania pojazdu.

Uczestnicy programu państwowego jest wydawany certyfikat dla dalszego zakupu nowego pojazdu. Aby to zrobić, trzeba podać swoje dane paszportowe. wypłaty odszkodowań zależy od rodzaju pojazdu jest wysyłany do recyklingu.

Zadaniem dealerów zwykle obejmuje pomoc w wyborze nowego samochodu w parametrach, które są interesujące dla osoby zrzeczenie się stare maszyny do przetwórstwa. Ponadto, dealerzy mogą pomóc w rejestracji dokumentów na zakup nowego pojazdu.

Utylizacja przedsiębiorstw transportowych

Jak do dysponowania pojazdami osób prawnych? Przeprowadzono ocenę transportu zostać odpisane, i wydał opinię na temat stanu samochodu. Firma produkuje usunięcie z bilansu tego pojazdu z emisją niezbędne regulaminy.

Pojazd, zgodnie z powyższą procedurą, usuwa się z obróbki w policji ruchu. Następnie krupier jest umową, na podstawie którego możliwe jest do zwrotu pieniędzy do metalu i podstawowych jednostek samochodu. Utylizacja siatki jest również możliwe.

Po przedstawiciel osoby prawnej i dystrybutorów zgodzić się na transakcję, samochód jest dostarczana do centrum recyklingu. W wyniku jego holdingu wydane akty przyjmowania i przekazywania oraz odpisem wszystkie warunki umowy na piśmie.

Możliwość odzyskania transportu recyklingu

Czy to możliwe, aby odzyskać samochód z recyklingu? Na to pytanie odpowiedź jest niejednoznaczna, gdyż w 2011 roku w przepisach regulujących stosunki w sferze ustalania i usuwania z rejestru pojazdów organów policji drogowej, nie było przepisu w ten sposób, że po wyjęciu z rachunkowości pojazdu było niemożliwe, aby ją przywrócić.

Zamiast tego okazja, aby zakończyć rejestrację pojazdu. Zakończenie – jest nieco inna forma wykreślenie maszyny, która nie zapewnia jej dalszego wykorzystania. Jest to szczególnie istotne procedura dla właścicieli skradzionych pojazdów lub dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na naprawę samochodu w krótkim czasie i nie chcą płacić podatku na samochód jest bezczynny. W tym przypadku właściciel samochodu ma możliwość odnowienia rejestracji pojazdu.

Ponadto, kierowcy znaleźli inny sposób, za pomocą którego można spróbować odzyskać samochód, który nadal ma do dyspozycji. Jak odzyskać samochód z recyklingu, które mogą być poddane recyklingowi aż do 2011 roku? Ponieważ prawo działa wstecz nie jest, to jest prawdopodobne, że wcześniej usunąć pojazd może być jeszcze zarejestrowana w ruchu ponownie.

Aby to zrobić, trzeba znaleźć właściciela samochodu, który został zbyty. Osoba ta powinna iść do policji drogowej i napisać oświadczenie w sprawie przywrócenia rejestracji, który wymienia wszystkie parametry samochodu, rok produkcji, montażu, i tak dalej. D. Samochód na laweta dostarczanego do organu rejestracyjnego, a następnie można przeprowadzić transakcję sprzedaży i rejestracji pojazdów w jego imieniu.

Reasumując

Nie bój się pożegnać swego starego samochodu. Program recyklingu upraszcza nie tylko kłopotów procedurę, ale również pomaga w zdobywaniu nowych pojazdów.