823 Shares 1812 views

Passiflory: Opieka w domu (zwłaszcza)

Bardzo ładny roślina doniczkowa jest passiflory. Opieka w domu kwiat nie jest bardzo ciężki, ale wszystkie procedury muszą być wykonywane bardzo precyzyjnie. Fakt, że roślina jest dość kapryśna. W celu uczynienia go dobrze rozwinięte, konieczne jest zorganizowanie wsparcia, na których można było swobodnie zwijać. Sadzenie kwiatów może być na balkonie lub w domku. Fakt, że kocha chłodnego powietrza. I jest on w stanie kwitną przez długi czas: od lata do późnej jesieni.

Jeśli zdecydujesz się na zakup roślin, staraj się wybierać te krzaki, gdzie jeszcze nie otworzył kwiaty. Pasja, opieka w domu, dla których powinny być prowadzone codziennie, jest bardzo piękne rośliny. Kwiat jest niebieski, indygo i żółte odcienie. Formularz kwiatostan dość oryginalny. Należy zauważyć, że roślina jest światło wymagające, więc w zimie będzie potrzebował dodatkowego oświetlenia. Jeśli umieścisz je w cieniu, nigdy nie zobaczyć jej kwiat.

Jeśli użytkownik zdecyduje się posadzić kwiaty, jak passiflory, opieka w domu powinno oznaczać zgodność z pewnej temperatury. Ciepłe razem to powinno być w zakresie od 18 do 24 stopni. Z jesieni z doniczki mogą być uporządkowane w zimnym miejscu. Naturalnie, passiflory musi dodatkowo być podlewane. Aby ta procedura powinna być co 2 dni. Jeśli w pomieszczeniu lub gorąco na zewnątrz, to trzeba podlewać codziennie. W okresie zimowym można zmniejszyć ilość „uzdatnianie wody” do jednego tygodnia.

Jeśli istnieje taka roślina jak passiflory, opieka w domu, należy wziąć pod uwagę stałe utrzymywanie poziomu wilgotności. W okresie letnim, istnieje zapotrzebowanie na dodatkowe natryskiwanie kwiat. Należy to zrobić kilka razy w tygodniu, a woda musi być bardzo miękkie. Jeśli tam jest fajna pogoda, ale roślina jest w pełnym słońcu, nie jest konieczne do wytworzenia aerozolu.

Bardzo dobry passiflory rośnie w tym kraju. Oczywiście, niezbędne jest przygotowanie specjalnego składu gleby. Na przykład, miesza się 1 część zgrubnej frakcji piasku z dwóch części gliny gleby i torfu. Naturalnie roślin wymaga okresowego podawania. Powinno to odbywać się raz w tygodniu w miesiącach letnich. Zima produkować takie postępowanie nie jest konieczne. Uwaga stężenie nawozu powinno być 2 razy słabsze niż podano w instrukcji.

Prezentowane kwiat w potrzebie przeszczepów rocznie. W tym przypadku trzeba wyciąć wszystkie pędy, tak, że roślina będzie rosnąć bardziej energicznie. Bardzo duży garnek, nie należy używać do tego celu, jak w tym przypadku, passiflory nie kwitną. Przycinanie rośliny powinny być wykonane przed będzie pąki.

Jeśli chcesz usiąść w kwiat jak passiflory, powielanie powinny być wykonane przez szczepienie. Na ucieczkę, gdy powinien on pozostać nieco nerek. procedurę wytwarzania mogą być niezależnie od pory roku. Rosną kwiat i mogą być z nasion, ale to powinno być zorganizowane odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu.